Sol kasık ağrım ve bel ağrım

Kibariyenin Annesi

ENTP
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
3.031
8.562
Arkadaşlar merhaba, 2,5 aydır sol kasığım ağrıyordu. Son iki haftadır bu ağrı sol kalça ağrıma ve bel ağrısına evrildi, sanki sol tarafta da hassasiyet var.

5 aylık evliyim ama öncesinde de eşimle nişanlıyken ilişkiye giriyorduk,

Adet döngüm çok düzenlidir. Bir kere biontech 3. Aşıyı yaptırdıktan sonra çok gecikmişti ondan sonra hep düzenli.

Hamile değilim korunuyoruz.

Şimdi dün ben devlet hastanesine gittim, karşımdaki doçent doktor kadın.
Alttan smear aldı ve muayenede sol tarafta 3 cm kadar çikolata kisti var dedi.
Ya kadın beni dinlemediği gibi benden düzgün kan ve idrar testi almamış ben dedim kurum doktoruna gittim böbrek taşın olabilir dedi bana diye tamam ürologa git dedi. Benden ürik asit ve kreatanin istememiş idrarda. Tam kan istemiş. Hpv dna istememiş.

Bir de senden smear aldık rahim ağzı kanseri misin diye dedi ya bu konuyu bilmeme rağmen aşırı korktum. Dedim ki siğilim yok eşimde de yok, rahim ağzı şikayetim yok diyorum. Ha bu çıkmasına engel değil ama sen kanser misin değil misin bakacağız denilir mi?

Benim annem ve yengemde de Hpv çıkmıştı hatta yengem kanser başlangıcıydı ikisi de kurtuldu sorun yok şu an böyle denir mi?

Pazartesi ultrason dedi ama korkuyorum halen daha kocamın beynini yedim.

Çok korkuyorum neden olur kızlar bu ağrı.

Tatile gittik geldik başladı orada mı mikrop bakteri kaptın bilemedim ki

Yani tabirinde bir sorun yok. Bendende ayni şekilde aldılar. Herhangi bir şikayet olmasina gerek yok. Kanser araştırması için alınır. Hatta ketem var kanser araştırma merkezi diye direk. o bir doktor sonucda, kansermisiniz değilmisiniz diye bakalım demis. İkinci böbrek taşı konusu onun alanı değilki. Onun içinde üroloji yada dahiliye bölümüne gitmeniz lazım. Sizi yonlendirmis. Ben bir sorun göremedim.

Yani tabirinde bir sorun yok. Bendende ayni şekilde aldılar. Herhangi bir şikayet olmasina gerek yok. Kanser araştırması için alınır. Hatta ketem var kanser araştırma merkezi diye direk. o bir doktor sonucda, kansermisiniz değilmisiniz diye bakalım demis. İkinci böbrek taşı konusu onun alanı değilki. Onun içinde üroloji yada dahiliye bölümüne gitmeniz lazım. Sizi yonlendirmis. Ben bir sorun göremedim.
Doğru diyorsunuz ancak Hpv nin bir sürü türü var ve herkeste farklı bir süreç işliyor.

Belki de korktuğum için bu kadar büyüttüm bilmiyorum

X