Sol kasık ağrısı ????

ben hamileyim...
Kasıkta adet olacakmışım bir his ve batma hissettim
Yüzümde sivilce çıktı ve en hoşlanmadığım belirti aşırı duygusallaşmak..
Çok fena ya çizgi filmde bile ağlıyorum, iş yerinde de böyle olursam hiç hoş olmayacak..

idrar yolu enfeksiyonunda ateş olmaz her zaman suju... eğer hamile değilsen mutlaka doktora git, dayanılmaz bir sancı da olmuyor her seferinde..
Bana da olmuştu ve enfeksiyon olunca doktor hamile kalmak zorlaşır demişti.
Bol bol su için kızlar, ben çok çektim su içerken kum tadı geliyordu tiksiniyordum ama şimdi alıştım günde 2 lt rahat içiyorum artık ve inanın cildim bile güzelleşti.

hadi inşallaah canım beklemedeyiz hayırlı haberlerini.. benim 18inde regl olmam lazım normalde ama bugün adet ağrılarını hissetmeye başladım benzer belirtiler oluyomuş demişim geçen aydan eşime bilmem doğru mu umut iştee benimkisi yazık eşim de daha dur belli olmaz gelmez belki diye beni teselli ediyo

vee regl oldum..

bende regl oldum
(
halbuki kasık ağrım beni epey ümitlendirmişti..
bişi sorucam geçen gün öğrendim
annem ablamamı banamı ne tam hatırlamıyorum hamile olduğunda 3 ay adet görmüş.
görümcemde 1 ay adet gördükten sonra hamile olduğunu öğrenmiş. üstüne görme olayını biliyorum geç döllenme tmm da annemin 3 ay görmesi düşündürücü...
tıppın bile imkansız dediği şeyler alah katında öle bi oluokiiii...
hayırlısı kızlar... kısmet bir dahaki aya inş.

Arkadaslar ben 13 martta erkek arkadasımla sürtünme yoluyla beraber olmuştum ama asla boşalma yada içe girme gibi bisey olmadı camasırında fındık büyüklügünden az bi ılaklık hisedip kendimi cektim,ve 15 martta ben bulasık kanama sekline kanamam basladı ben her ihtimale karsi bisey olmasın die 70ci saate norleevo içtimbu kanama zaman zaman sık zaman zaman bulasık sekilde 10 gün sürdü,nisan ayında yine 16 sında adet oldum 23 ünde bitti,ama benim adetten öncede şimdide sol kasıgımda ve belimde agrı var normalde belimde fazla yürüdügümde agrı ourdu ama kasık agrım 10 güne yakındır var sizce hamilemiyimdir 4 kere tst yaptım korkudan negatif ama benim bu kasıgım nie agrıyo

Kizlar bnde 1yillik evliyim 4aydir korunmuyorum 9ekimde regl olmam lazm ama sol kasigimda ara ara giren bi agri var normalde benm regliden once bile agrim olmaz acaba hamile olabilirmiym? Doktor gebelik icin bu ay sag yumurtaligimin uygun olduğunu soylemisti

hala yumurtlama döneminde olabilrsin belki.

Arkadaşlar merhaba bende tüp bebek denemesi yaptırdım. 12 günlük bekleme süresinde sizlerin yazılarını okudum 2 embriyo transfer etmişlerdi transferden 3 gün sonra sol kasığımda ve göbek deliğimin altında sürekli batmalar hissettim. bir çok arkadaşın yazdığı hafif lekelenme bende olmadı tutmadı sanırım diyordum ki 12. günün sonunda sonucun pozitif olduğunu öğrendim çok şükür. Şuanda 5 haftalık hamileyim ve halen sol tarafımda ve göbeğimin altında batmalar(ufak ısırık gibi) olmakta. Embriyo transferi olan arkadaşlara tavsiyem kafanızı başka şeylerle meşgul edin ama mutlaka vücudunuzu da dinleyin zaten hemen yoruluyorsunuz en ufak yorgunluk hissinizde sırtınız yada beliniz ağrıdığında hemen sırt üstü uzanın dinlenin.Zor bir sureç Allah herkesin gönlüne göre versin

Sol kasigimda beni uyutmayan bir batma hissetim bu aksa yuz ustu yatarim nirmalde uyutmadi saga donunde rahatlatti adetime 2 gun var 19 gundur hafifte olsa bu agrilar var belimde de bicak saplanmasi gibi kremsi atintimvar sanki kirmizilari gormus gibi sizdede oldumu boyle agrialr

Merhaba kızlar,benimde sol kasığımda ara ara ağrı oluyor. Ve ara kanamam oldu pembe renkli adetime 6 gün varken. Adetime şuan 5 gün var ama dün dr a gittim dr da beta hcg isteei baktık sonuç 0.100. Ocağın 15üne kadar bekleyelim dedi ama ben kasık ağrısından deliricem arada oluyo ama feci yokluyor. Siz de oldu mu böyle şeyler? Bey hcg değişir mi inşallah gebeyimdir.

Çikolata kisti olma ihtimali yüksek çunkü bu şikayetler onu gösteriyor bende de aynisi var kist var

Tebrikler cnm.bende de pko war cnm.dedigin gbi sol kasigima tuhaf bisiy oluyo.temizlik yaptim mesela hissediom agri gbi sanci gbi degisik bisi.acaba bnde mi hamileyim ?

Arkadaşlar merhaba
Benim de sizlere bir sorum olacak
Esim normalde prezervatif ile korunuyor ama ben bebegimiz olmasini cok istiyorum
Normalde 4 ocakda adet oldum adetim 1 hafta suruyor 7 ocak da adetim bitti her neyse 13 ocak da esim e bir kereden bisey olmaz millet kac sene ugrasiyo hamile kalamiyor falan filan dedim anlıcağınız esim i kandirdim:)) ve o gun korunmadan iliskiye girdik ertesi gunde sabah bir karın agrisi kasiklarim da agri falan basladi bugun de temizlik falan yaptim hep sol kasıgım da agri oluyor sizce hamile kalma sansim olabilirmi 4 subat da insallah adet olmam ya cok istiyorum bebis allah im olmayan herkes e nasip etsin

Mrb kizlar ben hamile olduğumu daha dün öğrendim :) belirtileri kisaca anlatmaya caliscam inş yardimci olurum sizlere. Ilk olarak hamilelik hissi oldu icimde ruyalarimda da gördüm sol kasigimda ağrı oluyordu ara ara ani batma gibi ve bel sirt ağrısı oldu hafif baş dönmeleri sık idrara çıkma ve akıntı bunlar benim belirtilerdi herhangi biri veya bir kaçı sizdede olabilir yada hic biri de olmayabilir inş isteyen herkes meleğine kavuşur :)

Kist olabilir. Bende de zaman zaman oluyor. Doktorum her 5 kadından 1inde olan ufak ufak zararsız kistlerden olduğunu söyledi

Merhaba arkadaşlar benimde bi sorum olacaktı yardimci olursaniz sevinirim. Iki gündür sol kasığım da bi ağrı ilk defa böyle oldu ve cok fazla akıntım oluyor dikkat ettim beyaz akıntı. Adetim de daha 2 gün var eğer gününde gelirse. .yorumları okudum da hamilelik riski olabilir yazılmış sizce olabilir mi.ve 8 aydır hap la korunuyordum yeni bıraktım 1 ay olucak hemen hamilelik olurmu ki

Öncelikle hayırlı olsun canım :) belirtilerini okudum da resmen beni anlatmışsın şok oldum. Bende ilk rüyalar görmeye başladım hatta adetime beş gün kala peş peşe gördüğüm rüyalardan etkilenip test yapmaya başladım. Beyaz akıntım oluyor sol kasığım ağrıyor otururken bel ağrım oluyor ilk test silik çıktı ikinci çizgi ertesi gün yaptığımda negatif çıktı ama evde yapılan testlerde hep pozitif görünüyor. Adetime 2 gün kaldı bekliyorum bakalım

Merhaba arkadaşlar ben ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum adetime 2 gün kala test yaptırdım ama negatif çıktı şuan adetimi 4gün geçti geç ama bi bulantı hissiyatı arada sol kasığıma sancı vuruyor halsizliğimde oldukça fazla bil hassa akıntımda var süt kesiği gibi geliyor ama iç çamaşırıma genelde bulaşmıyor vajinamda yapışıp kalıyor geç döllenme olabilirmi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…