Güneş Kremleri Solante Losyon SPF 50 +

Güneş kremleri, bronzlaşma

jolly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
121
2
Solante Losyon SPF 50 + güneş koruyucu kullanan var mı bayanlar.....paylaşırsanız sevinirimhihoyyyt

Solante Losyon SPF 50 +
Güneşten SPF 50+ düzeyinde koruyan bu güneş koruyucu, içerdiği filtreler ile güneşin zarar veren UVA / UVB ışınlarından cildinizi çok yüksek düzeyde korurken güçlü antioksidan içeriği ile cildin doğal tamir mekanizmasını güçlendirir.

Solante güneş koruyucuları, özel formülü sayesinde pek çok faydayı aynı ürün içinde sunar.

Çok Yüksek UVA/UVB Koruması
ıçerdiği modern ve stabil güneş filtreleri ile güneşin sebep olduğu cilt hasarlarından korur.

Spesifik Immünolojik Koruma
Patentli immünolojik filtre. UVA / UVB den genel koruma sağlamasının yanı sıra güneş ışınlarının neden olduğu hasarı azaltmaya yardımcı olur, cildin bağışıklık sisteminin özel olarak korunmasına katkı sağlar.

Güçlü Antioksidan Etki
Güneş ışınları nedeni ile serbest radikallerin cilde verdiği hasarı ve yaşlanma belirtilerini iyileştirmeye ve günlük çevresel stresin azalmasına yardımcı olur.

Anti-aging amaçlı kullanım için mükemmel bir seçenektir.

Yüksek nemlenme:
Cildi nemlendirir, rahatlatır, cilde ferahlık verir.

Yağsız
Suya dayanıklı
Hipoalerjenik
Renklendirici ve parfüm içermez
..............gibi özellikleri varrr

ecrin ben de yorumları okuyup alacaktım ama hiçbir yerde yorum bulamadım.Ben bugün aldım.Artık biz yorum yazarız

ben kullanmaya başladım.Kolay sürülüp emilmesi ve ciltte tabaka gibi durmaması çok hoşuma gitti.Ben de cilt doktorunun yanında çalışan bir arkadaştan duymuştum

selam arkadaşlar ben bu solante pigmenta spf 50+ olan losyonu hiçbir yerde bulamıyorum acilen yardımcı olurmusunuz:KK43:

kızlar ben bu ürünü daha önce de kullandım. kolay emildiği ve yağsız olduğu için başka marka aramadım. 59 liraya xxxxxxdan aldım

bir şey sorucam, kapalı mekanlarda da kullanmamız gerekiyor mu? bazı eczacılar gün içinde tekrar tekrar sürün falan diyor da bilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında güneş koruyucuları gün içinde sık sık sürmek gerekiyor3-4 saatte bir tazelemeliyiz..hatta güneşli bir hava olmasa bile sürmeliyiz.Ben çantamda taşıyorum

bende bir haftadır kullanıyorum çok memnun kaldım ayrıca cilt doktorum eczaneden yaptırmamı istediği bir karışım vardı 8 aydır onu kullanıyorum solanteyide kullanmaya başlayınca cildimde belirgin bir duruluk görmeye başladım.

ya cilt doktoru bnada tavsiye etti 50+ ama losyon mu krem mi sölemdi ya 2snn frkı ne ki

bana da solante tavsiye edildi sivilceli bi cildim var solante acne yada lekler için olan solante pgmentayı almayı düşünüorm ama yağlandırmasından korkuyorm solante pigmenta kullanan varmı parlatmıosa onu alacam sivilce falan yapmasa

ben Solante pigmenta spf 50+ kullanıyorum

her gün düzenli kullandığımı söyleyemem ama cilde sürdüğünüzde rahatsız olmuyorsunuz. yağsız ve cildin hemen emdiği bir losyon bu

merhaba hanımlar,
benim de hem kendi güneş koruyucum bitmek üzere olduğundan hem de bi arkadaşım "çok esmerleşmişsin" dediği için ki o kadar dikkat ederim güneş koruyucusuz dışarı çıkmam sık sık tazelerim! güneş koruyucumu değiştirmek istiyorum.
önceki gün bi kozmetik mağazasında bu markayı önerdiler, ben adını daha önce hiç duymamıştım önce bi kk da araştırayım dedim o mağazada fiyatı 70tl idi. ya fiyatı falan mühim değil aslında tek isteğim güneşte esmerleşmeyeyim! zaten akne tedavisi görüyorum cildim lekelenmek için bahane arıyor:KK43:
yorumları okuyunca almaya karar verdim bu markayı.
kullanmaya başlayınca yazarım yorumlarımı:82:

benim de solante gunes kremım bugun elıme gectı =) matlıgını denemek ıcın elımın yarısına sebamed yarısına bunu surdum gercekten gözle gorulebılecek fark vardı parıl parıl degıldı hosuma gıttı ama kokusu ilk basta ılac gıbı geldı burnumaa bakalım umarım memnun kalırım:KK9:

ben de bugün solente acne 50+ losyon aldım
yağsız hemen emiliyor ve matlaştırıyor çok hoşuma gitti dokusu
haydi hyrlısı bakalım
:82::82:

ben de bugün solente acne 50+ losyon aldım
yağsız hemen emiliyor ve matlaştırıyor çok hoşuma gitti dokusu
haydi hyrlısı bakalım
:82::82:
ayneeen ben de bugün kullandım matlaştırmasının yanı sıraa yüzüme hiçbir şey sürmemiş gibi hafıftıı dıgeri gibi ağırlık yapmadı bayıldımm

ayneeen ben de bugün kullandım matlaştırmasının yanı sıraa yüzüme hiçbir şey sürmemiş gibi hafıftıı dıgeri gibi ağırlık yapmadı bayıldımm

evet canım 2gündür kullanıyorum ve yağlılık hissi yok mat ve hafif, umarım lekelenmeye çare olur
:26:

X