Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
belki de bebektir zepram 🙄🙄
değilse de sağlam bi soğuk yedin bence 😬😬
Yok ya böyle bebek mi olur samdanım bence olmaz tansiyonum da dün düşüktü sonra geçti ama gebeliğe bağlamıyorum :/ sağlam sogukta diyelim ama 2 gündür geçmez miydi :KK43::KK43:

Çok düşüncesizlik hemde piremsesim :cry:
Gece iyice uykusuz oldum zaten. Bebek rahatsız etse de etmese de uyuyamıyorum sende de böyle bir durum var mı :KK42:
Çocuklara yazık gerçekten çok sıkıldılar bu süreçte :110:
Aynen cnm bende öyle sürekli sağ sol dönüp duruyorum uykular haram oldu 🤪🙈 bugün tam 24 haftalık olduk bizde şaka maka kimseyle görüşmeden haftalar gidecek gibi

Ya kızlar ben iki gündür çok fenayım ya :KK43: karnımda bi sancı var böyle şişkinlik var kasıklarıma vuruyo dünden beri iki kere sıcak su torbası koydum yani WC ye çıkma da sorun da yok ama niye böyle oldum iyileşemiyorum ya regl de gecikti olsaydım belki rahatlardım ama yok bu sancı kasıklarıma baskı yapıyo resmen boşluklarımda da var bu sancı :KK43::KK43:
Kaç gün geciktin canım?

Yok ya böyle bebek mi olur samdanım bence olmaz tansiyonum da dün düşüktü sonra geçti ama gebeliğe bağlamıyorum :/ sağlam sogukta diyelim ama 2 gündür geçmez miydi :KK43::KK43:

valla bi hafta bile gecmeyebilir çok fazla usuttuysen zepracim.
ama herkesin bebek belirtisi farklı bekle bakalım ne olacak🙄

Ya geçen ay çok erken oldum adetin bitimi yumurtlamışım ondan önce bayağıdır düzenliydi 🙄🙄
Bu defa da geç yumurtlamis olabilir misin o zmn aceba? Geç yumurtlama da adette mi gecikebiliyordu nasıldı o😂
Ama tabi insallah bebektir o bebekk:eek::anneadayı:

valla bi hafta bile gecmeyebilir çok fazla usuttuysen zepracim.
ama herkesin bebek belirtisi farklı bekle bakalım ne olacak🙄
Ya benim bebek aklıma gelmiyo geliyo ama gelmiyo :KK70: çünkü olmadığını biliyorum ama bu sancıdan mafolucam hastaneye de gidemiyorum malum durumlar belli

Ya kızlar ben iki gündür çok fenayım ya :KK43: karnımda bi sancı var böyle şişkinlik var kasıklarıma vuruyo dünden beri iki kere sıcak su torbası koydum yani WC ye çıkma da sorun da yok ama niye böyle oldum iyileşemiyorum ya regl de gecikti olsaydım belki rahatlardım ama yok bu sancı kasıklarıma baskı yapıyo resmen boşluklarımda da var bu sancı :KK43::KK43:
Tatlım bana da gebelik gibi geldi...Usutmediysen inşallah...

Bu defa da geç yumurtlamis olabilir misin o zmn aceba? Geç yumurtlama da adette mi gecikebiliyordu nasıldı o😂
Ama tabi insallah bebektir o bebekk:eek::anneadayı:
Yani şeffaf akıntım normal zamanlama da geldi gecikme olmadı ama :/ bebek böyle mi belirti gösterir ki diğer iki hamileliğim de farklıydı

Günaydın B Brunello Cicinelli mmm sana burdan da seslenmek istiyorum :KK70:
Ben iyiyim azıcık ağrıyor bugün yine vurulcam öteki de acıyacak kendimi bu yüzden hiç iyi hissetmiyorum :KK70:

Oyun bana uyar nasılsa evdeyiz :KK70:
Ama aklıma itiraf edeceğim bişey gelmiyor sanirm :KK70:
Bir de valla benm duvarımi de delseler yine uyurum yine uyurum :KK70:

Yani şeffaf akıntım normal zamanlama da geldi gecikme olmadı ama :/ bebek böyle mi belirti gösterir ki diğer iki hamileliğim de farklıydı
Canım sonuçta sen gebe kalabiliyorsun çok şükür 😍 o yüzden bence olabilitesi yüksek şuan gebeligin :KK8: bence bı test yapabilirsin ama negatif görmekten bıktım dersen ben gibi🙄anlarım seni🤷

ByNkoaLa ByNkoaLa canimm gulomm güzel dünürüm gunaydinn🌼 iyiyimn bitanemm sen nasilsinnn😏

Akros nasil😂
Günaydın iyiyim canmmm sen nasılsın :)
Akros evde kaldığı süre içinde deliriyor
Dün babamlari kardeşimi gördü keyfi yerine geldi benimle bile o kdr mutlu değil adam bosayio babamla kalmasını teklif edicem bugün :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X