Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay insalllah insallah masallah diyesim geldi geysayna insallsh boyle olur yapar sana destek olur inan lohusyken suankindrn 2 3 kat dha esine ihtiyacin oluyor her anlamda

Tamam canim uyuduktan sonra gelirim insallah

Bu arada bugun neler pisiyorsunuz bakim ben anca yaprak sarmaya yeltendim yapraklari suya koydum bakalim baska bisryler de yapmam lazim yemek yok aksama
İnşallahhhh öyle olur çayım ben yine beklentiyi düşük tutayım da :KK70:
Benim hiçbir fikrim yok ne pişireceğim konusunda :KK51:
Muhtemelen makarna :KK70:
Tekken hiçbirşey yapmak istemiyor canım

Ulaaa kadinnn demiim diyorm zorla konusturuyon beni adam dun gece isteymis bu gece hemen eksin olacak diyosn smdiden belli yani motormu kiz nasl calisiyo sizin takmlar boyle 🤣🤣 az es ver sasirt adamii
Itirafta erotik filan olmasn goruyosn km var km yok belli deeeel suracikta hic te korkmuyooo 🤣🤣 ama sennki erotik olabilirrr ya hayatnn yuzde bilmem kaci ondan ibaret nede olsa 🤣 kendim yazdm kendm guldummmm ya
Senden erotik olmayan itiraf çıkmaz seksü şempazem tabiki erotik çıkar :KK70:
Bende erotik de var dram ds var rezillik de var. Çok pislik bir insan olduğum için beni silkeleseniz itiraf düşer :KK70::KK70:

Kızlar tövbe valla erotik itiraf dediysem benle ilgili degil🙈 :KK70: aman neyse akşam gelirsem yazarım 😂

Caayyy bizim takımlar niye bozulsun kız Allah korusun 🤣 dünden bugüne dinlendi işte adam yeter😂şimdi de uyuyor işte akşama kdr yine dinlenir biraz daha ooohoo çok bile :KK70::KK8:

Evet varmış pamuğum benim öğretmen arkadaşın kocası oldu. Adam ilk defa uyuduğumu dinlediğimi hissettim diyormuş.
Bi gece az cilveleş gel oyuna seksü şempazem :KK70: :KK70: :KK70:

Olsun şamdanım dram severiz biliyorsun :KK70::KK70:bende de var dramatik sırlar :KK8:

Hoşgeldin esmer bombam 💣 😍
Evet ameliyatı varmış. Öğretmen arkadaşın kocası oldu ilk defa uyurken dinlediğimi hissettim diyormuş adam. İnşallah bizde de böyle güzel gelişmeler olur 🤷🏼‍♀️
Şifreni iyice güçlendir öyle gel fıstığım :sus::KK70:

Uyu kedicik ne olacak tatil nasılsa :KK8:
Tamam bildirimleri takip et bebişim :KK37:

Tövbe estağfurullah nasıl insanlar bunlar miniğim. Bu kadar rahat yaşayacaksan git müstakil ev tut istersen evde at koştur 😒
Bir binada 100 ün üzerinde daire var. Bu kadar bencil davranılmaz. 2 daire yaşasan yine bu kadar bencil davranılmaz. Vallahi tuhaflar 🤷🏼‍♀️

Tamam yasnazım bildirimleri takip et bebişim ♥

Tabiki çayım sen kocayı ne zaman uyutursan o zaman gel. Olmadı sonradan katılırsın.
Evet bebekle ilgilenmeyi çok istiyor. Hatta gece uyumadan oturacakmış gündüz şubede uyuyacakmış böyle planları var inşallah nasip olur :KK22:

Evet büşom bildirimleri takip et :rapci::KK200:

Hiç umurlarınds değil elhanım. Hadi neyse ben sonra da uyurum diyorum ama bebek olsa ve sese uyansa ortalığı birbirine katmıştım 😒 kedim bile uyandı korkudan zıpladı düşün :KK70::KK70:
Gidiyor musunuz gerçekten 😔 ama ben seninle aynı şehirde yaşamayı seviyordum :KK42: neden Antalya?
Cicim bebeğini gürültülü ortamlarda uyutmaya alistirmalisin. Uyurken müzik aç, süpürgeyi çalıştır. Korkma, o şimdi bu seslere yabancı değil duyuyor her şeyi.
Gemlik' e üç yıllığına gelmiştik Antalya'da oturuyorduk zaten evimiz de orda . Eşim o evi satılığa koydu emekli parasını da ekleyip daha geniş bir ev almayı düşünüyor. :KK200:
Cici annem Bursa' da olduğunu bilmek bana da huzur veriyor 😍

Kızlar tövbe valla erotik itiraf dediysem benle ilgili degil🙈 :KK70: aman neyse akşam gelirsem yazarım 😂

Caayyy bizim takımlar niye bozulsun kız Allah korusun 🤣 dünden bugüne dinlendi işte adam yeter😂şimdi de uyuyor işte akşama kdr yine dinlenir biraz daha ooohoo çok bile :KK70::KK8:
Amannn dogru ya ben gariban kocacmmin 1.5 gun izni oldugu icin sizinkileride paso calisiyo saniyorum hafta ici , unutmusum pardoneeee

Akşama da sac da gözleme pisireceğimm:KK8: eşime gelirken ıspanak aldırdım,mayalı hamur da yoğurup biraz da peynirli yaparım heralde öyle benim menüm bugün:kk77:ben hamur açıp içini işliycem eşim pisirecek:KK73: belkim selfie yapariz resim atarım size:KK8::KK70:
Romantik dakikalar yani :KK70:
Wuhuwwww :KK8:

Ahahhaahhahahahah
Onu her gün ediyorummm sarışınım :KK70:

Beş gün kaldı 4 :KK70:
Bidaha edersin işte fena mı :oops::KK70:
5 tane çokmuş ya :110:
Aynı hemşireye git bari o acıtmıyor.
Cookk umutsuzsun seni ve şu psikolojini öyle iyi anlıyorum ki :KK43: bende hamile kalsam keseyi ve kalp atışlarını duyana kadar inanmam sanırım😒 ama inşallah nasip olmuştur zepram güzel haberler verirsin bize insallah 🤲

Peki 3 gün geçikmişsin napmayi planliyorsun? Testte yapmam diyosun iki gün daha bekle ve test yap bence
Pamuğum çocuk doğacak ben hala inanamıyorum :KK70::KK70:
Gerçekten insan inanamıyor. Ben tek denemede gebe kalıp böyle inanamıyorsam sizleri düşünemiyorum :KK70:

Cicim bebeğini gürültülü ortamlarda uyutmaya alistirmalisin. Uyurken müzik aç, süpürgeyi çalıştır. Korkma, o şimdi bu seslere yabancı değil duyuyor her şeyi.
Gemlik' e üç yıllığına gelmiştik Antalya'da oturuyorduk zaten evimiz de orda . Eşim o evi satılığa koydu emekli parasını da ekleyip daha geniş bir ev almayı düşünüyor. :KK200:
Cici annem Bursa' da olduğunu bilmek bana da huzur veriyor 😍
Gürültülü ortamda alışır elhanım da matkap sesi bence biraz fazla :KK70: :KK70:
Yeni bir hayat sizi bekliyor desene :eğlence:
Yeni eviniz şimdiden hayırlı olsun elhanım yeni mekanda her zaman ferahlık varmış :KK200:

Akşama da sac da gözleme pisireceğimm:KK8: eşime gelirken ıspanak aldırdım,mayalı hamur da yoğurup biraz da peynirli yaparım heralde öyle benim menüm bugün:kk77:ben hamur açıp içini işliycem eşim pisirecek:KK73: belkim selfie yapariz resim atarım size:KK8::KK70:
Aaa hadi bakalimmm kolay gelsn hep hamur cekiyor benmde canim yaaa su hamur isi niye boyle lezzetli bende bisey yapasim var ama ne bilmiyorum en olmadi kek yaparim gcen aksam yaptgm bi solukta bitti 🤣

Eşinle selfie mi pamuğum :KK8::KK70:

Gerçekten insan inanamıyor. Ben tek denemede gebe kalıp böyle inanamıyorsam sizleri düşünemiyorum :KK70:
İlk başta bişey hissetmiyorsun sonradan açıyor :KK70:
O değil de beş iğne = delik deşik popo :KK70:
Süzgece döncek guzelim lopez popom :KK70:
Bn ne servetler döktüm bu popo için yemedm yedirdim gezmedm gezdirdim otura otura nasıl bu hale getirdim kimse bilmiyor
Smdi beş iğne süzgece çevirecek depresyona girme sebebim :KK70: :KK70: :KK70:
Ksksjsnsndndnsmsndn

Yemin ederim tam boyle yazacaktim 17.hafta ilk hareketlerini hissettim ve aa gercekten karnmda bebegm var demistim

Romantik dakikalar yani :KK70:
Wuhuwwww :KK8:
Sorma sorma:KK73:
Ellerimiz hamurlu her yanımız unlu ıspanaklı filan çok romantik dakikalar geçiririz kesin:KK8::KK70:
Gerçekten insan inanamıyor. Ben tek denemede gebe kalıp böyle inanamıyorsam sizleri düşünemiyorum
Evet şuan zepraya şaşırmıyoruz yani o zmn😂 sen doğur anca öyle inanacan heralde 😂 daha inanacagin mi kalmış kız biz bile duygulu duygulu olduk koca göbüşünü görünce kiii:KK61::nazar::KK200:

İlk başta bişey hissetmiyorsun sonradan açıyor :KK70:
O değil de beş iğne = delik deşik popo :KK70:
Süzgece döncek guzelim lopez popom :KK70:
Bn ne servetler döktüm bu popo için yemedm yedirdim gezmedm gezdirdim otura otura nasıl bu hale getirdim kimse bilmiyor
Smdi beş iğne süzgece çevirecek depresyona girme sebebim :KK70: :KK70: :KK70:
Ksksjsnsndndnsmsndn
Benim sultanımın bebeksi, narin, dolgun, eşsiz, lopez poposunu kevgire çevirenler utansın 😒 :KK70: :KK70:
Onun poposunu deşmeyin benim popomu deşin diye hemşirelerin ayaklarına kendimi atmak isterdim :110::KK70::KK70:

Ispanaklısi patitisli pirasalisi kasarlisi mmmmm😋

Aaa hadi bakalimmm kolay gelsn hep hamur cekiyor benmde canim yaaa su hamur isi niye boyle lezzetli bende bisey yapasim var ama ne bilmiyorum en olmadi kek yaparim gcen aksam yaptgm bi solukta bitti 🤣
Hiç hamur çekmiyor da benim canım eşim üç gündür gözleme diye diye başımın etini yedi ondan basina geciyim artık dedim🤣 ama şimdi canim kek istedi yapsam mi:cry:

Sorma sorma:KK73:
Ellerimiz hamurlu her yanımız unlu ıspanaklı filan çok romantik dakikalar geçiririz kesin:KK8::KK70:

Evet şuan zepraya şaşırmıyoruz yani o zmn😂 sen doğur anca öyle inanacan heralde 😂 daha inanacagin mi kalmış kız biz bile duygulu duygulu olduk koca göbüşünü görünce kiii:KK61::nazar::KK200:
Un savaşı falan yapıp sonra kahkahalar eşliğinde birbinize dönüp gözleriniz ve yakınlaşan dudaklarınız konussun :KK70:
Ver arkadan romantik muzugu :KK70: jaahahhshssh

Yemin ederim tam boyle yazacaktim 17.hafta ilk hareketlerini hissettim ve aa gercekten karnmda bebegm var demistim
Çayım inan hala inanamıyorum. Tekmelerden uyutmuyor sıpa ona rağmen bana bebek gibi gelmiyor :KK70: :KK70:
İnsanın içinde nasıl insan olur böyle büyük bir mucizeye gerçekten aklım ermiyor. Düşündükçe insan kafayı yer yani. Nasıl bir hikmet. Ben çıkarana kadar inanmıcam bu işe belli, çıktıktan sonra da sen benim içimde miydin diye inanamıcam. Çocuk 30 yaşına geliyormuş ben hala inanamamışım düşünsene :KK70::KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X