Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
biriniz kırıcı, biriniz sert diyor ! beğenmedime basıp tepkinizi neden vermediniz ?

yapmayın lütfen yapmayın sizleri de kırmak istemiyorum
Haklısınız. Her şey hızlı gelişti arkadaşlardan da beklediğim tepkiler değildi. Zaten 1 günlük banmis. Keşke olaylar buraya gelmeseydi. Şok içinde ne yapacağımızı da bilemedik bir yerde. Burda her gün yazistigimiz kişiler. Sizi kızdırmak istemedim kusura bakmayın.

Aboooo saat 4 mu neydi en son girdim yemek yapmaya gittim geldim bi baktimki neler olmus hayretler icerisinde kaldim

K Kazen sadece ypulost a katiliyorum cici esine bile saka mahiyetinde komik tarzda benzetmeler yakistirmalar yapiyor orada da vahsi hayvan avlar gibi demis yani hala kendileri icin iyilikce dusunulen seyi zorlayip kacmaya sokaklara cikmaya calisiyorlar diye dedi bunuda ama gerisi karismis yani bisey diyemeyecegim uzgunum cokkk herkesler gitmisss

K Kazen bu arada abi söyleyecektim unuttum Büşra için diğer topikte yani kurabiye topiğinde haklı bulduğunuzu söylemiştiniz ki açıklama bile yaptı bana özelden de yazdı ben o saatte uyuyodum arkadaşım yapmış falan diye ki bende haklı gördüm Büşrayı.. şimdi ununda bu sebepten pasif edilmesi haksızlık gibi geldi .. burda gördüğüm yanlışı söylemek zorundayım diğer arkadaşlara söylediğim gibi .. şimdi ben de yarışmadayım beni seven bi arkadasım ben istemeden herkese mj atsa benim sorumluluğum ne olabilir ki ? Empati yapmaya çalışıyorum sadece...

Abla onu haklı haksız diye atmadım. Ona müsamaha gösterdik geldi burada bize yersen cevabını beğendi ondan attım.

Farkındaysanız o YERSEN cevabını kim beğenmişse hepsini attım ! Kendisi Whatsapp'tan sordu ben ne yaptım diye ona da durumu açıkladım. Sana bugün inandık ama gidip al ağzınıza .....m der gibi mesajı beğenince olmadı dedik !

Tamam da abi o zaman şikayet edilen durumların begenenlerini de banlamak lazım öyle değil mi ? Sonuçta uygun olmayan hoş gözükmeyen vs vs bi yorumu beğendiler öyle değil mi ? Yani bu çerçeveden bakınca olmadı yani... ben bynkoalanın yazdığı kelimeyi de su mana da yazdığını düşünüyorum

bak sen yersen

yani inanırsan çünkü bu benim duyduğum bi tabir
Yer misin yemez misin
İnanir mısın
İnanmaz mısın gibisinden

evet gene diyorum üslup hoş değil ama yorumu beğenenlerin üyeliği iptal etmek doğru olmadı bence .

Abla bu başlıkta son kez yazıyorum ....

Mune açıklama yapıyor

he he tamam tamam,

mune bir daha açıklıyor

heee tabi tabi

Mune bir daha açıklama yapıyor

heee yersen

diye cevabı yapıştırıyor.

yani bu ne demek biliyor musun ?

resmen sen konuşuyorsunda boşşşş

neyse

Peki abi ne diyeyim sen bilirsin

Ohoo begenenlere de mi ban yapilmis ben ilk defa goruyorum boyle seyleri henuz hic banlanmadim ama kisinin yorumlarini begenenlerde mi banlaniyor hep boyle miydo yani sasknlktan soruyorum gercekten acayp sasirark okudum sayfalari

Aynen busranin arkadasi onun icin oy istedyse sucu yokki ben diger baska yerde gormedim ne oldu bitti yemek sayfasnda ama ...

Ne diyecegmi bilemiyorum

@imzaben de gitmis sadece bynkoalanin msjni begendigi icin

Normaldr boyle mi peki biri yanlis bir yorum yazdi diyelim begenenlerde mi uzaklastiriliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…