Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar yönetimden mesaj geldiği için yazmaya karar verdim.
Malum mesajın 3 gün 5 gün yada 5 ay öncesi atılmış olması ile ilgili beni bağlayan birşey yok,ben mesajı dün gördüm ve dün şikayet ettim.Her kim olursa olsun bu uslup hickimse için kullanılmamalı...
Hele ki bu cümleleri kuran bir eğitimci olunca daha çok üzüldüm.
Yaşlıları vahşi hayvana benzemek,bayıltıcı iğne ile avlama düşünceleri şaka! bile olsa çok korkunç ve çok yanlış
Hiçbirimiz annemize babamıza şakacıktan! vahşi hayvan benzetmesi kurmayız değil mi?
Ben o olayı şikayet ettim ama ardından yaşananlar grubun kendi kendini yakmasına sebep oldu sanırım :) yönetime karşı bu kadar kin dolu olan insanların olduğunu hiç düşünmemiştim.
Ben çok eski bir takipciyim bu grubun ilk mesajından son mesajına kadar her konuşmasını biliyorum
Aslında benim kırılma noktam @bonusve Alicja Alicja nın topuktan resmen kovulmasıyla başladı
O zaman fark ettim ki severek takip ettiğim bu topik gerçekten de birilerinin etrafında dönüyor onun istemediği herhangi bir cümle kuran insanlar çıkınca dakikasında üzerleri silinebiliyormus
Bir de çay var her seferinde sizden tepki görmesine rağmen sizi seviyor demek ki! Topiktan ayrılamıyor
Bonus hanımın her ateşkes mesajına bile he he diyebilip geçtiğiniz görmek de çok üzücüydü
Ama en önemlisi cici annenizin yaşlılar hakkında benzetmesi tabi ki
Hicbir kabulü yok 1000 kişiye de sorsanız aynısını söyler yapılan benzetme çok yanlıştı ben de yönetimin bana verdiği hakkı kullanarak şikayet ettim :)
K Kazen
Mune Mune

Tepki gordugum jlk olayda yasadigim husumette en kirildigim kisiyle gorusmuyorum zaten , cici ile de kendi aramzda konusup halloldu ozaman tanismamizin en baslari sayilirdi zaten ne o beni ne ben onu bukdr iyi tanimiyordum . Herkes tartisabilir esler ana babalar ile evlatlar bile tartisir sonucta halledebilmek derin iz birakmamak onemliydi

Baska ne yasadim blmiyorum sizden surekli tepki almasina ragmrn topikten gitmjyor sizi seviyor demek ki demissiniz baya baya iyi bi gozlemcisiniz taniyorsunuz bizi belliki ... kimseye eyvallahim olmadi bazen canjmi sikan durumla karsi karsiya kalsamda bi sekilde kendimi savundum buyutulecek kdr bi olay olmadi ... herkes herkesi cok sevecek iyi anlasacak diye bisey yok topikte 15 kjsi varsa 5 kisi icin kalbim ayri atiyordu bu bir gercek ama genel olarak sohbet hosumuza gidiyordu birbrmze destek oluyorduk , kafa dagitiyorduk belki gorusume ters gelen kisiler varsada cok fazla muhatap olmadan normal sekilde barinabiliyordum .... evet burayi gercekten seviyordummm inanin cok uzgunummm

Kendi adima yazmak istedim , bukadar zaman bu topigi bu denli neden takip ettiniz merak ettim acikcasi hic katilmadan ...

Merhabalar yönetimden mesaj geldiği için yazmaya karar verdim.
Malum mesajın 3 gün 5 gün yada 5 ay öncesi atılmış olması ile ilgili beni bağlayan birşey yok,ben mesajı dün gördüm ve dün şikayet ettim.Her kim olursa olsun bu uslup hickimse için kullanılmamalı...
Hele ki bu cümleleri kuran bir eğitimci olunca daha çok üzüldüm.
Yaşlıları vahşi hayvana benzemek,bayıltıcı iğne ile avlama düşünceleri şaka! bile olsa çok korkunç ve çok yanlış
Hiçbirimiz annemize babamıza şakacıktan! vahşi hayvan benzetmesi kurmayız değil mi?
Ben o olayı şikayet ettim ama ardından yaşananlar grubun kendi kendini yakmasına sebep oldu sanırım :) yönetime karşı bu kadar kin dolu olan insanların olduğunu hiç düşünmemiştim.
Ben çok eski bir takipciyim bu grubun ilk mesajından son mesajına kadar her konuşmasını biliyorum
Aslında benim kırılma noktam @bonusve Alicja Alicja nın topuktan resmen kovulmasıyla başladı
O zaman fark ettim ki severek takip ettiğim bu topik gerçekten de birilerinin etrafında dönüyor onun istemediği herhangi bir cümle kuran insanlar çıkınca dakikasında üzerleri silinebiliyormus
Bir de çay var her seferinde sizden tepki görmesine rağmen sizi seviyor demek ki! Topiktan ayrılamıyor
Bonus hanımın her ateşkes mesajına bile he he diyebilip geçtiğiniz görmek de çok üzücüydü
Ama en önemlisi cici annenizin yaşlılar hakkında benzetmesi tabi ki
Hicbir kabulü yok 1000 kişiye de sorsanız aynısını söyler yapılan benzetme çok yanlıştı ben de yönetimin bana verdiği hakkı kullanarak şikayet ettim :)
K Kazen
Mune Mune

Ben bahsi geçen tartışmayı bu nickimle dahi yapmadım. Kimsiniz de bu kadar yakından takip ediyorsunuz onu da bilmiyorum, beni neden etiketlediniz onu da anlamadım ama yaptığınız çok yersiz. Kendi kendinize kavganız neyse halledin başkalarını neden devreye sokuyor neden ismimizi geçiriyorsunuz? Buradaki arkadaşlarla ters düşmüş olabiliriz, o kadar zaman arkadaşlık dostluk ettik. Kimse için kötü birşey beslemiyorum, adımı geçirmeyin lütfen. Bu üyeliğiniz yeniymiş, eski üyeliğiniz neyse onu da söyleyin bence.

Topikle mi sahibiyle mi bir derdiniz var anlamadım..
Aslında sizin gibiler çok memlekette..
Alicja Alicja ninda dediği gibi eski üyeliğiniz neyse onu söyleyin cesaretiniz varsa..
Ayrıca burda olan şeyler sizi ne alakadar ediyor onu da anlamış değilim 😒
Neyse ya belli ki bir karın agriniz var..

Mune Mune bu hanımefendinin eski nicki nedir acaba? Biz ciciyle daha önce tartıştık sonra da sayfadan çıkıp gittik, herhangi bir kin durumu yok birşey yok ona rağmen ismimiz geçiyor ve zan altında kalmak istemem kendi adıma. Eskiden kullandığı nick neyse onu öğrenmek istiyoruz mümkün mü böyle birşey?

Benim kimseyle bir derdim yok yapılan paylaşım çok yanlış
Doğru olduğunu savunan var mı?
Şikayet etmek yanlış birşey mi?

Beni ilgilendirmez ben bu topiğe girmeyeli aylar olmuş üstelik eski nickimle giriyordum, ister şikayet edin ister etmeyin de benim adımı kullanmayın sizden ricam.

Beni es geçmişsiniz. Bahsini geçirdiğiniz o tatsız olaylarda ben de vardım. Kendi kararımla, kararımızla muhabbeti sonlandırdık. Biz olayları noktalamışken, kimse kimseyi şikayet etmezken siz neyin intikamını oynuyorsunuz? Yaptığınız tiyatronun hiç bir anlamı yok. Yanlış geldi şikayet ettim der geçersiniz,
kişi etiketleyip saçmalamaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X