Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ne ya ? İlk mja kadar burayı takip etmişsiniz tamam . Hani ciciyi şikayet etmişsiniz buna da tamam ama pardon da bu neyin kini? Kimse kimseden kin gitmezken sizin gelip burda isim vererek bide etiketleyerek ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Ben sizin yerinizde olsam üzülürdüm ! Neden biliyo musunuz ? Ya ben şikayet ettim ama böyle böyle sebepten ettim sorunun buraya gelmesine üzüldüm ama haklıydım kendimce deyip yazar çıkardım ama siz yönetim etiketleyip eskiden sorun yaşanan kişileri etiketleyip bide gülücük koyuyorsunuz ya ? Bi sorununuz vardı belli ki. İçiniz rahatladı mı? Rahata kavuştunuz mu ?

Çay hanım site kurallarında takip ediyorsan yazarsın sohbete katılırsın,sohbete katılmayacaksan takip etmezsin diye bit ibare mi var? Ben görmedim sanırım..

Benim merak ettigime de cevap yazmamiss

Topigi bastan sona takip ediyorsan hosuna gidiyodur sohbet yazar katilirsin , hosuna gitmiyorsa yazmazsin ama takipte etmezsin yani
Ilginc bastan sona herseyi biliyor
Valla bu kadarı benim çok tuhafıma gitti bide isimlere kadar bilmesi? Ve bu konunun üstünden ne kadar zaman geçmiş ? Bence bu normal değil. Ben olsam değil isim hatırlamak olayı bile unuturdum

Valla bu kadarı benim çok tuhafıma gitti bide isimlere kadar bilmesi? Ve bu konunun üstünden ne kadar zaman geçmiş ? Bence bu normal değil. Ben olsam değil isim hatırlamak olayı bile unuturdum

İşin tuhafı benim tosi olduğumu çoğu kişi bilmezken bu hanımefendi baya yakından takip ediyor 🥴

Çay hanım site kurallarında takip ediyorsan yazarsın sohbete katılırsın,sohbete katılmayacaksan takip etmezsin diye bit ibare mi var? Ben görmedim sanırım..
Bence siz başka bi ayrıntıyı kaçırıyorsunuz.

ben bu kadar muhabbet ilerlemiş olan bi topiği takip etcem sonra olayları aklımda tutcam bide o isimleri etiketlicem? Tuhaf değil mi bana acayip tuhaf geldi de...

İşin tuhafı benim tosi olduğumu çoğu kişi bilmezken bu hanımefendi baya yakından takip ediyor 🥴
Evet ben şaşkınım ya haklı değil miyim ?
Hem kaç bin mj öncesi olan olayı hatırlıyo hem de konuyu hatırlıyo hemde kişileri nick değişmiş haliyle biliyo ??? Tuhaflık var

Youlost16 Youlost16 bana da topik sahibinin paylaşımına bir kişinin bile ya yaptığın paylaşım çok hoş değil bile dememeleri garip geldi :/

Evet ben şaşkınım ya haklı değil miyim ?
Hem kaç bin mj öncesi olan olayı hatırlıyo hem de konuyu hatırlıyo hemde kişileri nick değişmiş haliyle biliyo ??? Tuhaflık var
bu topikte daha önce aktif olan bir kullanıcı olabilir zaten bu üyeliği de yeni benim tahminim bu topikte daha önce takilanlrdan biri oldugu .

Site kurallarinda var dedimmi

Gayriihtiyari cok dogal bisey sordum
Burasi bi forum herkes kendine gore olan bolumlerde takiliyor bende diyorumki sizde bu topigi sevdiyseniz bu denli takip ettiyseniz hoslanmissiniz demekki neden aramiza katilmadiniz
Hoslanmadiysaniz sohbetten neden her sayfayi okudunuz

Sizin bu yazdgnz detaylari burda aktifim diyen cogu kisi bilmez mesela yazdklarnz cok iyi takip ettgnizi gosteriyo sasirtici

Youlost16 Youlost16 bana da topik sahibinin paylaşımına bir kişinin bile ya yaptığın paylaşım çok hoş değil bile dememeleri garip geldi :/
Konuyu değiştirme ? Ben farklı bi soru sordum . Topik kurulduğundan beri burdayım ama henüz yaşanan olayın neden yaşandığını bile bilmiyorum ? Gerçekten sizin bi garezinz var eski nickiniz neydi acaba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X