Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortak hareket ediş derken tam olarak şunu diyorum ve tam olarak şunu kastediyorum:
"Ortak hareket ediş"
Daha nasıl açık yazabilirim :KK70:
Dün sen bugün Amecey, muhabbete dahil olacak nokta bulamadığınızı söylediniz.
Birkaç gün öncesine kadar bulabildiğinizi şimdi nasıl bulamıyorsunuz?
Gelmek istemiyorsanız açıkça söyleyebilirsiniz,etiketlerle rahatsız ediyor hissine kapılmaya başladım.

İnsanlar her zaman aynı ruh halinde mi olurlar sence? Herkes her zaman herkesle sohbet etmek isteyebilir mi, ya da her zaman her muhabbete dahil olabilir mi?
Ben muhabbete dahil olmadığımı değil, problemlerim olduğunu canımın sıkkın olduğunu, sohbete dahil olacak bir nokta ya da moda sahip olmadığımı yazdım o gün.
Nedir senin bu tepkin ona şaşırıyorum. Hergün hiç topiğe uğramadığı halde etiketlediğin o kadar insan varken nedir bu sorgulama şekli?
Kimsenin beni böyle sorgulayabileceğini zannetmiyorum.
Keşke biraz kendini sorgulasan, o gün oyun zamanı insanları çocuk gibi azarladığın için kendi adıma geri çekildiğimi anlardın belki.
Sırf bu sebeple yazma isteğim olmamasına rağmen etiketleyen arkadaşlara ayıp olmasın diye yazdım evet.
Bunu da açıktan açığa yazmayacaktım fırsat bulunca sana özelden söyleyecektim, çünkü SENIN ŞU YAPTIĞIN YAPICI BİR ELEŞTİRİ DEĞİL, YARGILAMA. Açıktan yapılan eleştiri hakarettir bilmem bilir misin bu lafı.

Bak buraya kadar kendi adıma cevapladim. Demek ki ORTAK BIR HAREKET EDİŞ yok.

Bence de artık etiketleme şu saatten sonra etiketin ancak beni rahatsız eder.

olabilir bonusumm o albümüde çok iyi, ben 2010 da lise 2 ye giderken dinliyordm bak kaç sene olmuş sen deyince açtım eski klasörlerime baktım geçmişe gittim 🥰 sende dinle o albümü çok güzel o şarkıları da 🥰🥰

Ortak hareket ediş derken tam olarak şunu diyorum ve tam olarak şunu kastediyorum:
"Ortak hareket ediş"
Gelmek istemiyorsanız açıkça söyleyebilirsiniz,etiketlerle rahatsız ediyor hissine kapılmaya başladım.
Ne alakası var etiketlerinden niye rahatsız olayım
Anla artık mı :KK70:
Peki tamam anladım artık.
Anladığını tahmin edebiliyorum ama doğru anladıysan sorun yok. Çok rahatsızsam düşündüğün gibi sana direk yazarım daha önce de yazdığım gibi

"Ortak hareket ediş"

Bu arada gelmek istemediğim yere gelmem, gitmek istemediğim yere gitmem zaten. Etiketlerin celp kağıdı değil, sosyal medya alt tarafı ciddiye alma bu kadar.

I inessa armand
B Brunello Cicinelli
Arkadaşlar arasında olur bazen. Uzatmasak olmaz mi😔

Gerek yok tatlım arkadaşlar bir sıkıntın mı var diye sorarlar birşey olduğunu düşünüyorlarsa, böyle yaftalayamaz kimse kimseyi. Yaftalıyorsa arkadaş değildir zaten.

Merak eden olursa özelden yazabilir bana, şimdiye kadar ki güzel sohbetiniz için hepinize teşekkürler ❤

İnsanlar her zaman aynı ruh halinde mi olurlar sence? Herkes her zaman herkesle sohbet etmek isteyebilir mi, ya da her zaman her muhabbete dahil olabilir mi?
Ben muhabbete dahil olmadığımı değil, problemlerim olduğunu canımın sıkkın olduğunu, sohbete dahil olacak bir nokta ya da moda sahip olmadığımı yazdım o gün.
Nedir senin bu tepkin ona şaşırıyorum. Hergün hiç topiğe uğramadığı halde etiketlediğin o kadar insan varken nedir bu sorgulama şekli?
Kimsenin beni böyle sorgulayabileceğini zannetmiyorum.
Keşke biraz kendini sorgulasan, o gün oyun zamanı insanları çocuk gibi azarladığın için kendi adıma geri çekildiğimi anlardın belki.
Sırf bu sebeple yazma isteğim olmamasına rağmen etiketleyen arkadaşlara ayıp olmasın diye yazdım evet.
Bunu da açıktan açığa yazmayacaktım fırsat bulunca sana özelden söyleyecektim, çünkü SENIN ŞU YAPTIĞIN YAPICI BİR ELEŞTİRİ DEĞİL, YARGILAMA. Açıktan yapılan eleştiri hakarettir bilmem bilir misin bu lafı.

Bak buraya kadar kendi adıma cevapladim. Demek ki ORTAK BIR HAREKET EDİŞ yok.

Bence de artık etiketleme şu saatten sonra etiketin ancak beni rahatsız eder.
Derdim zerre kadar gelip gelmemeniz değil farkındayım günlerdir minicik bir uyarıyı dert ettiğinizi.
Gerçekten hiçbirşey demiyorum.
Oyunun düzgün bir şekilde devam etmesi için yaptığım bir uyarıyı bu kadar büyütüp şunları söylediğine inanamıyorum.
Sadece muhabbete ara mı verseniz dedim nasıl bir ego şuncacık şeyle incinir ki. Sanki ne demişim.
Şu topikte kaç defa uyarı yapmak durumunda kaldım.
Çay ve kutsal zebra nın beni öldürmesi gerekiyormuş o zaman.
Gerçekten derdinizde sevincinizde ortak olan insanlarla 1 günde 1 uyarıyla bu hale gelebilen insanlarsanız tanıştığımız, dertleştiğimiz güne çok yazık.
40 gün sırtında taşır 1 gün indirirsin senden kötüsü olmaz dedikleri bu olsa gerek.
İnsana dost lazım.
@Amecey ve sen bu stresli günlerimde, zor günlerimde abuk sabuk bir uyarıyı bu noktaya getirip kalbimi kırdınız ya hiçbirşey demiyorum. Derim de, demiyorum.
Sizde demeyin, derseniz de umursamayacağım zaten.

Derdim zerre kadar gelip gelmemeniz değil farkındayım günlerdir minicik bir uyarıyı dert ettiğinizi.
Oyunun düzgün bir şekilde devam etmesi için yaptığım bir uyarıyı bu kadar büyütüp şunları söylediğine inanamıyorum.
Sadece muhabbete ara mı verseniz dedim nasıl bir ego şuncacık şeyle incinir ki. Sanki ne demişim.
Gerçekten derdinizde sevincinizde ortak olan insanlarla 1 günde 1 uyarıyla bu hale gelebilen insanlarsanız tanıştığımız, dertleştiğimiz güne çok yazık.
40 gün sırtında taşır 1 gün indirirsin senden kötüsü olmaz dedikleri bu olsa gerek.
İnsana dost lazım.
@Amecey ve sen bu stresli günlerimde, zor günlerimde abuk sabuk bir uyarıyı bu noktaya getirip kalbimi kırdınız ya hiçbirşey demiyorum. Derim de, demiyorum.

İnan benim de söyleyeceğim daha çok farklı şeyler olurdu ama hamilesin, o yüzden yazmıyorum.
Şuncacık şey dediğin karşındakini aptal yerine koyup uyarmak, sohbeti kesin demek, buradayken niye oyuna katılmazsınız ki filan mı oluyor?
Evet belki ufaktır ama belki de senin geçirdiğin zor günleri geçiren başkaları da olmuştur, alınmış olamazlar mı?
Alınmışsa bunu açıktan açığa yazıp belki yandaş toplayarak sorguya çekmek midir hak edilen?
Boşver cici, öyle kalsın
Merak etme daha gelmem topiğine, azar yemeye meraklı değilim
Hoşçakal

Gerek yok tatlım arkadaşlar bir sıkıntın mı var diye sorarlar birşey olduğunu düşünüyorlarsa, böyle yaftalayamaz kimse kimseyi. Yaftalıyorsa arkadaş değildir zaten.

Merak eden olursa özelden yazabilir bana, şimdiye kadar ki güzel sohbetiniz için hepinize teşekkürler ❤
Tosiiii noluyorrr kuzummm ya

B Brunello Cicinelli uyarıyı bana yaptığın için dahil oluyorum malesef.
Hiç bi arkadaşımın üzülmesini istemem tosia da çok kıymetli herkes gibi.

Ben sizi anladım neyyyse dersen garip bir imada bulunursan tabiki tepki alırsın.
Sizi anladım ne demek?

Koskoca insanlar muhabbetle keyifle oyunda oynuyorduk uyarıyı yaptında ne oldu yine devam etti yazışmalar gerçekten çok gereksizdi.
Sınıftaki çocuklar değiliz.
O kadar zamanlık muhabbetimiz var hoşlanmadığım bişey yapıyosun diye seni sevdiğim için ve çok yazık diyemeyeceğim için tabiki yazmaya devam ediyorum.

Belki sende insanların çok zor ve stresli günlerinde kalp kırmışsındır bi de bu taraftan bak.

İnsana dost lazım.
Benim kalbim kırılmadı
İmalarda bulunup bulunup işi bu noktaya ben getirmedim. Umursamamanın benim için bi önemi yok beni yanlış ifadelerinle başka şeylerle itham etme yeter

B Brunello Cicinelli uyarıyı bana yaptığın için dahil oluyorum malesef.
Hiç bi arkadaşımın üzülmesini istemem tosia da çok kıymetli herkes gibi.

Ben sizi anladım neyyyse dersen garip bir imada bulunursan tabiki tepki alırsın.
Sizi anladım ne demek?

Koskoca insanlar muhabbetle keyifle oyunda oynuyorduk uyarıyı yaptında ne oldu yine devam etti yazışmalar gerçekten çok gereksizdi.
Sınıftaki çocuklar değiliz.
O kadar zamanlık muhabbetimiz var hoşlanmadığım bişey yapıyosun diye seni sevdiğim için ve çok yazık diyemeyeceğim için tabiki yazmaya devam ediyorum.

Belki sende insanların çok zor ve stresli günlerinde kalp kırmışsındır bi de bu taraftan bak.
Tamam Bonus gerçekten hiçbirşey söylemek de konuşmak da istemiyorum.
Ben o oyunu herkesin kafası dağılsın diye kurdum.
Oyun oynanacağı saati de önceden boşuna bildirmedim. Bu tip problemler yaşanmasın diye bildirdim.
Oyun oynanırken topiğin yarısının muhabbet halinde diğer yarısının oyun halinde olması nasıl kafanıza oturabiliyor cidden anlamıyorum ama benim oturmadı yine olsa yine oturmaz. Burası bir topikse ben hep bütünlüğü korumaya çalıştım.
İstediğiniz kadar dönüp okuyabilirsiniz. Ben defalarca okudum. Kimseyi azarlamadım. Sadece muhabbete ara mı verseniz oyun başladı dedim. Sana da 2 kuralı okumanı hatırlattım.
Sonra genel olarak ortaya 23.00 ile 23.30 arası muhabbet olmasın oyun aksın dedim.
Sizler hayatınızda hiç uyarı almayan insanlar mısınız ki bu kadar basit bir durum bu hale gelebildi?
Kimse mi az öte kay demedi.
Kimse mi şöyle yapmasanız mı acaba demedi.
Gerçekten anlamıyorum.
Çok şaşkınım.
Sende öyle düşünüyorsan bu kadar kötü biriysem bu kadar olağanüstü kötü birşey yaptıysam ona göre davranabilirsin.

Tamam Bonus gerçekten hiçbirşey söylemek de konuşmak da istemiyorum.
Ben o oyunu herkesin kafası dağılsın diye kurdum.
Oyun oynanacağı saati de önceden boşuna bildirmedim. Bu tip problemler yaşanmasın diye bildirdim.
Oyun oynanırken topiğin yarısının muhabbet halinde diğer yarısının oyun halinde olması nasıl kafanıza oturabiliyor cidden anlamıyorum ama benim oturmadı yine olsa yine oturmaz. Burası bir topikse ben hep bütünlüğü korumaya çalıştım.
İstediğiniz kadar dönüp okuyabilirsiniz. Ben defalarca okudum. Kimseyi azarlamadım. Sadece muhabbete ara mı verseniz oyun başladı dedim. Sana da 2 kuralı okumanı hatırlattım.
Sonra genel olarak ortaya 23.00 ile 23.30 arası muhabbet olmasın oyun aksın dedim.
Sizler hayatınızda hiç uyarı almayan insanlar mısınız ki bu kadar basit bir durum bu hale gelebildi?
Gerçekten anlamıyorum.
Çok şaşkınım.
Sende öyle düşünüyorsan bu kadar kötü biriysem bu kadar olağanüstü kötü birşey yaptıysam ona göre davranabilirsin.

Kötü bir insansın diye düşünmedim cici o nasıl laf öyle. Sen benim bizim kötü oldığumuzu mu düşündün?

Sadece geyik topiğinde bu kadar uyarı fazla geldi bana.
Sus denilince susulur dedin bide ne diyim.
Uyarıya gerek mi var?
Kimse sizi uyarmadı mı derkenki iman küçümsemen yakışıyor mu sana bi başka gözle oku kendini lütfen
O arada herkes evinde kocasıyla yani biri seslense kalksam o bile vakit kaybı bunun saati olurmu 20 kişilik bi grupta?

Ha sen öyle tercih ediyorsundur oda senin tercihin ne diyim ama kalabalıkta olmaz.

Kızlara yaptığın imada garipti hiç hoş değildi gerçekten.

Ben kimseyi kolay kolay silmem herkesi olduğu gibi kabul ederim güzel anılarım vardır onlara hürmeten.

Gerçekten anlamıyorum.
Çok şaşkınım.

Bak yazmak istemiyorum inan, takibi de bırakıyorum bu mesajdan sonra
Çünkü geyik topiğinde böyle polemikler hoş değil.
Ama hala çoğul yazıyorsun başkasıyla konuşmana rağmen ve bana cevap hakkı doğuyor.
Ama sen nasıl bir egoya sahipsin ki kendini beni uyarmaya muktedir görüyorsun?
Sen kimsin demek istemem kimseye ama, kimsin ki sen?
Burada herkesin okuyacağı şekilde beni uyaracak kadar ne yapmış olabilirim, ancak hakaret edersem beni uyarabilirsin.
Sen okuldaki öğrencilerinin öğretmenisin, benim öğretmenim, annem, babam ya da yöneticim değilsin önce bunun bir farkına var. Hatanı belki anlarsın diye güzellikle yazdım ama öyle büyük ki egon önünü göremiyorsun.
O yüzden uzamasını istemiyorsan kimseyle çoğul konuşma. Ben de daha fazla yazmayayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X