Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bnmki üçüncü kez baba oluyor hala karnimi elleyemez bakamaz bazen hava alsın çocuk diye gibegeimi açıp pürüzsüz cildime bakiyorm kapat şunu kapat şunu usuttcen çocuğu diye bağırıyor karşıdan :KK70:
Neden?
Çünkü bakamiyor elleyemiyor :KK70: artik dönüşleri hareketleri çok keskin çok belli AA bak burası kafası diyirm deme şöyle şeyler diyor :KK70: ultrasonda bile bakmıyor :KK70:
Ey Allah im yaaa cok sasirdimm cok ilgincler gercekten erkekler ya benimki ellerdi karnimi ama ne biliym boyle hareketli oldgmda filan napiyosun bisey olur dikkat et diye korkardi dogum yaptgmda da bana oyle davrandiki ilk gun bana doknsa kirilcakmisim camdanmisim gbi filan

İşte insan kızsın mı empati mi kursun bilemiyor gülom. 🤷🏼‍♀️
Onların gözünden bakınca çok normal davranışları ama insan da sinir oluyor biraz :KK70:
Nr yapacakkarını bilememekten iyice saçmalıyorlar :KK70:
Ben alistm ama iicmden çıkınca ilk aylar çok iyi bir baba oluyor seve seve baka baka bitirmez :)

Ama icimdeyken duygularını anlayamıyoruz çünkü onlar için çok farklı bisey biz hemencik adapte oluyoruz

Ayy dün iğne vuruluyordum son kez akrosa bakmışım tabi iğne olunca olcem falan sandığım için sen neden son kez bana baktn diyor belki bir daha giremem diye dedm sen neden baktn diyirm perdeyi çekcek mi çekmeyecek mi acaba diye baktm diyor :KK70: :KK70:
Okuzluktw dünya birincisisisin dedm ahahhahaha

Bebeğe hava aldırmak mi :KK57:

Kız bide çok bunaldım yarın babamlara bırakacak eşim beni artık nefret geldi evden,o yüzden belki yapmam,iki gün orda kalacam eşim de nöbete gidecek zaten evde olmayacak,orda kardeşimle yaparız belki😍
Dalga geçiyorum yaaaa bazen üzerindekiler çok skıyor :KK70:

Ey Allah im yaaa cok sasirdimm cok ilgincler gercekten erkekler ya benimki ellerdi karnimi ama ne biliym boyle hareketli oldgmda filan napiyosun bisey olur dikkat et diye korkardi dogum yaptgmda da bana oyle davrandiki ilk gun bana doknsa kirilcakmisim camdanmisim gbi filan
Çok değişikler aynen yani saçma bı psikolojiye giriyorlar

Onlar için daha enteresan ve tuhaf çayım.
Biz hamile kalır kalmaz şaşırıp inanamasak da Allahın yaradılış mucizesi hemen adapte oluyoruz. Bak ilk gebeliğim ama sanki 5.çocuğumu doğurucam o derece özümsedim alıştım. Ne yapacağımı bilmem diyordum ama biliyormuşum meğer. O bize yüklenmiş. Ama erkekler öyle değil. Şok içindeler :KK70:
Bedenimizin böyle birşey yapabilmesi, içimizde bebek olması onlara aşırı tuhaf ve korkutucu geliyor. Geyşam karnıma bakıp habire Allah Allah, Allah Allah diyo 5 aydır :KK70::KK70:
O yüzden anormalleşmeleri normal aslında.
Aynen oyle ya dusununce anliyorum onlari da
Mesela temastan kacinmasini da anliyorum risk olmasa da karnin buyudu bebek var orda bunu bile gore yapamiyolar dusun benmki oylece hareket etmeden dururum karnmda bebek olsa dedi korkusunu ozaman anlamistim ilk bakis acisini ...

Okudum okudum🤣benim esim nasıl olur aceba😍
%95 kafayı yakıyorlar seksü şempazem :KK70:
Kimi kocalar (geyşam gibi) bebeğe birşey olacak korkusuyla ne dokunuyor ne dokunduruyor kendine, kimi kocalar aksine daha çok şehvet dolup karısını münasebet için zorlayanlar bile oluyor.
Ama %100ü bu sürece inanamıyor o kesin birşey :KK70:

Ben alistm ama iicmden çıkınca ilk aylar çok iyi bir baba oluyor seve seve baka baka bitirmez :)

Ama icimdeyken duygularını anlayamıyoruz çünkü onlar için çok farklı bisey biz hemencik adapte oluyoruz

Ayy dün iğne vuruluyordum son kez akrosa bakmışım tabi iğne olunca olcem falan sandığım için sen neden son kez bana baktn diyor belki bir daha giremem diye dedm sen neden baktn diyirm perdeyi çekcek mi çekmeyecek mi acaba diye baktm diyor :KK70: :KK70:
Okuzluktw dünya birincisisisin dedm ahahhahaha
Screenshot_20200315_225307.jpg

Koptum :KK70: :KK70: :KK70:
Akroştan beklenen akroşluklar :KK70::KK70:

Bebeğe hava aldırmak mi :KK57:

Kız bide çok bunaldım yarın babamlara bırakacak eşim beni artık nefret geldi evden,o yüzden belki yapmam,iki gün orda kalacam eşim de nöbete gidecek zaten evde olmayacak,orda kardeşimle yaparız belki😍
Ya iyi olur senin icin de aynen bosa kalmasin kek ya orda yaparsinix ya da donunce yaparsin .

Bende skldm cuma gnu 4 5 saatlk babamlara gitmjstim de blmiyorm bidha ne zaman giderim kardesm hastanede calisiyo demstmya grip olmus normal grip 2 gun jstiraht vermisler yarin ise gider heralde de annem babama tasirim bilmeden hastaysam diye korkuyorm bazen blmiyorm kafam karman corman

%95 kafayı yakıyorlar seksü şempazem :KK70:
Kimi kocalar (geyşam gibi) bebeğe birşey olacak korkusuyla ne dokunuyor ne dokunduruyor kendine, kimi kocalar aksine daha çok şehvet dolup karısını münasebet için zorlayanlar bile oluyor.
Ama %100ü bu sürece inanamıyor o kesin birşey :KK70:
Bebeğe bişey olur korkusuyla dokunmuyor dokundurmuyor kısmında oluruz biz kesin :KK70: oda bebeğe bişey olacak korkusu değil de onun bahanesiyle nefes alacak konuma geleceği için dokunmaz dokundurmaz benim ki :KK70:

Aynen oyle ya dusununce anliyorum onlari da
Mesela temastan kacinmasini da anliyorum risk olmasa da karnin buyudu bebek var orda bunu bile gore yapamiyolar dusun benmki oylece hareket etmeden dururum karnmda bebek olsa dedi korkusunu ozaman anlamistim ilk bakis acisini ...
Ya kıyamam :KK70: :KK70: :KK70:
Dur bende sorayım bakayım karnında bebek olsa ne yaparmış hiç aklıma gelmemişti böyle bir soru :KK70::KK70:

Ya iyi olur senin icin de aynen bosa kalmasin kek ya orda yaparsinix ya da donunce yaparsin .

Bende skldm cuma gnu 4 5 saatlk babamlara gitmjstim de blmiyorm bidha ne zaman giderim kardesm hastanede calisiyo demstmya grip olmus normal grip 2 gun jstiraht vermisler yarin ise gider heralde de annem babama tasirim bilmeden hastaysam diye korkuyorm bazen blmiyorm kafam karman corman
Dışarı çıkmayınca nerden kapicaz ki diyorum önce,sonra eşlerimiz çalışıyor eve girip çıkıyorlar mecbur,hiç bişey olmasa da ekmek alıp geliyor eşim marketten misal,inerken asansöre dokunuyor filan her türlü evde dursakta risk büyük diyorum yine de😣 ama o ise nöbete filan gidince tek başıma daha da daral geliyor bana,çocuk filan olsa yanımda belki onla oyalanirim ama tek başına dura dura psikolojim bozulacak artık🙄 en iyisi cumadan gidip pazar akşamına kdr babamlarda kalmak olacak dedim eşimde sen bilirsin dedi bakalım hava almış olurum biraz ya

Ya kıyamam :KK70: :KK70: :KK70:
Dur bende sorayım bakayım karnında bebek olsa ne yaparmış hiç aklıma gelmemişti böyle bir soru :KK70::KK70:
Acayip sasirmistim ben o oyle diyince aslnda duygusal degillrr gbi dusunuyoruz ama sunu anladim bizden dha cok duygusallar en ufak seyde atlatmalari daha zor oluyor bizler dha gucluyuz ... sadece ictekini disa vurmuyorlar cok o yuzden anlam vrremiyoruz bazi seylere

Dışarı çıkmayınca nerden kapicaz ki diyorum önce,sonra eşlerimiz çalışıyor eve girip çıkıyorlar mecbur,hiç bişey olmasa da ekmek alıp geliyor eşim marketten misal,inerken asansöre dokunuyor filan her türlü evde dursakta risk büyük diyorum yine de😣 ama o ise nöbete filan gidince tek başıma daha da daral geliyor bana,çocuk filan olsa yanımda belki onla oyalanirim ama tek başına dura dura psikolojim bozulacak artık🙄 en iyisi cumadan gidip pazar akşamına kdr babamlarda kalmak olacak dedim eşimde sen bilirsin dedi bakalım hava almış olurum biraz ya
Ya iste o gun de babam dedi skldnz alayim sizi kendinj hasta hisseden olmaynca biseyde olmaz uzak dururuz brbrmzden demisti oyle gidip geldik geri donerken kiziim hepimizi cok duygulandirdi ben cok ozluyorum onlari gitmeyelm diye agladi annem babam ben gozlerimiz doldu normalde hic oyle yapmazdi sk sk gorusuyorduk bu defa sk sk gorusemeyecegmizi anladi cocuk ondan hepimiz duygulandik ...

Evet varmış pamuğum benim öğretmen arkadaşın kocası oldu. Adam ilk defa uyuduğumu dinlediğimi hissettim diyormuş.
Bi gece az cilveleş gel oyuna seksü şempazem :KK70: :KK70: :KK70:

Olsun şamdanım dram severiz biliyorsun :KK70::KK70:bende de var dramatik sırlar :KK8:

Hoşgeldin esmer bombam 💣 😍
Evet ameliyatı varmış. Öğretmen arkadaşın kocası oldu ilk defa uyurken dinlediğimi hissettim diyormuş adam. İnşallah bizde de böyle güzel gelişmeler olur 🤷🏼‍♀️
Şifreni iyice güçlendir öyle gel fıstığım :sus::KK70:

Uyu kedicik ne olacak tatil nasılsa :KK8:
Tamam bildirimleri takip et bebişim :KK37:

Tövbe estağfurullah nasıl insanlar bunlar miniğim. Bu kadar rahat yaşayacaksan git müstakil ev tut istersen evde at koştur 😒
Bir binada 100 ün üzerinde daire var. Bu kadar bencil davranılmaz. 2 daire yaşasan yine bu kadar bencil davranılmaz. Vallahi tuhaflar 🤷🏼‍♀️

Tamam yasnazım bildirimleri takip et bebişim ♥

Tabiki çayım sen kocayı ne zaman uyutursan o zaman gel. Olmadı sonradan katılırsın.
Evet bebekle ilgilenmeyi çok istiyor. Hatta gece uyumadan oturacakmış gündüz şubede uyuyacakmış böyle planları var inşallah nasip olur :KK22:

Evet büşom bildirimleri takip et :rapci::KK200:

Hiç umurlarınds değil elhanım. Hadi neyse ben sonra da uyurum diyorum ama bebek olsa ve sese uyansa ortalığı birbirine katmıştım 😒 kedim bile uyandı korkudan zıpladı düşün :KK70::KK70:
Gidiyor musunuz gerçekten 😔 ama ben seninle aynı şehirde yaşamayı seviyordum :KK42: neden Antalya?

kız cici zaten korona var millet bus bus bunaldi:KK70: dram yapmayalım yahu🙄🙄

ben akşama kadar cilk dram olmayan bişeyler bulacam:KK70: :KK70:

Ay insalllah insallah masallah diyesim geldi geysayna insallsh boyle olur yapar sana destek olur inan lohusyken suankindrn 2 3 kat dha esine ihtiyacin oluyor her anlamda

Tamam canim uyuduktan sonra gelirim insallah

Bu arada bugun neler pisiyorsunuz bakim ben anca yaprak sarmaya yeltendim yapraklari suya koydum bakalim baska bisryler de yapmam lazim yemek yok aksama

semizotu yemeği, kabak dolması:) bide usenmezsem tiramisu:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X