Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşinin düşüncesi çok hoşuma gitti ya☺inşAllah gerçekten ilgilenir😄ben katılamam ki canım eşim evde oluyor akşamları🙁neyse ben de yarın okurum olmaz mı?
Canım kusura bakma merak ettim. Ailenin evine gittiğini yazmıştın. Geri mi döndün?
Baktım ne var sa koca da var rezil olmakta vezir olmakta :110:şaka bi yana hallettik sayılır baya düzelme var eşimde şuan evimdeyim

Günaydın iyiyim canmmm sen nasılsın :)
Akros evde kaldığı süre içinde deliriyor
Dün babamlari kardeşimi gördü keyfi yerine geldi benimle bile o kdr mutlu değil adam bosayio babamla kalmasını teklif edicem bugün :KK70:
İyiyim damla cikolatali kurabiyemmm💕
Adam dayanamadı artık tabi 😂
Sende dayanamiyon su premses bir an önce doğsa da hepiniz rahatlasaniz dunurcum😂 sonra kendinizle didismeye haliniz kalmayacak malum😂

Kesinlikle aynı hisler bende de var bugün kızım artık anneanneme gidelim diye ağladı sıkıntıdan eğlendirecek şeyler yaptık biraz moral oldu ama sanki hiç bitmeyecek bu ev karantinası gibi geliyor bunaldım Rabbim bı an önce feraha çıkarsın insAllah ya bu virüs hemen hemen bitmeyecek orası net ama mutasyon mevzusu var ya o olsa da ölümcül etkisi azalsa rahatlasak artık
Ayni benim kizimda 2 aksam onc agladi annanemi cok ozledim dye 😭😭

Bugün ne yapsam diye dusunuyorumdur😂😂

Eklentiler

• IMG_20200326_142633.jpg
    IMG_20200326_142633.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 28
Hayırlısı olsun inşAllah ♥
Kuzu mesela benle doktara gelmiyordu dün kendi isteğiyle geldi annenle istediğim zman görüşürüm istediğim zman evime gelir ben istemeden gelemez bunun için bana kavga çıkaramazsın dedim kabul etti isteklerime saygı duymuyosun bana bir bademi bile çok görüyorsun dedim böyle üzüleceğini düşünmemiştim özür dilerim bi daha olmaz dedi artık bilemiyorum zman ne gösterir

Kuzu mesela benle doktara gelmiyordu dün kendi isteğiyle geldi annenle istediğim zman görüşürüm istediğim zman evime gelir ben istemeden gelemez bunun için bana kavga çıkaramazsın dedim kabul etti isteklerime saygı duymuyosun bana bir bademi bile çok görüyorsun dedim böyle üzüleceğini düşünmemiştim özür dilerim bi daha olmaz dedi artık bilemiyorum zman ne gösterir
Ayrıntılarını çok bilmiyorum ama düzelme gösteriyorsa bu iyi bişey tabi. İnşAllah devam eder.

Niye kız gulnihalimmm😂😂
Şöyleki patilim, kızar bagiririm sonra da acaba iyi mi derim. evde olmasa karnını doyurdu mu derim. Benim yüzümden ona bir şey olur mu falan diye düşünürum:deli: halbuki onun beni düşünmesi lazım senin dediğin gibi. O beni uzunce acaba bu kız hastalanır mi demiyor. Yardiriyor :KK70:

Şöyleki patilim, kızar bagiririm sonra da acaba iyi mi derim. evde olmasa karnını doyurdu mu derim. Benim yüzümden ona bir şey olur mu falan diye düşünürum:deli: halbuki onun beni düşünmesi lazım senin dediğin gibi. O beni uzunce acaba bu kız hastalanır mi demiyor. Yardiriyor :KK70:
Ben öyle değilim nihalimm biraz ketumumdur o konu da 😂

Sen bulursun şamdanım ben sana güveniyorum :KK70: :KK70:

Bilmiyorum ki gülparem muneye bir sor istersen. Ne yapacaksın adını?

Lohusalıkta düzelmedi mi seninki çayım?
Canim ben hamileyken sorun yasamadim dogum sonrasi cok zorlandim sknti yasadi esim gec gelirdi isten bendeydi hersey bebegm anlattm nasil huyu oldgnu sana onla ugrasma ev isi yemek alisveris bebegi doktora goturme cogu seyi yanlz yada anne babam sayesnde yaptim .
Esimle okdr alismisizki uzun yillar basbasa olmaya bebek dogunca benim ilgimin bebege fazlasyla bolunmek zorunda kalmam esimi gerginlestirdi mi napti degisik bisey oldu adapte olana dek brbrmzle olan yasantmzda uzak gbi oldu manevi anlamda . Sonra sonra alisti esimde kizi 1 yasndaykrnde isinden cikti insani saatleri olan ise girdi ondan sonra cok sey dha guzellesti . Bjzimle dha cok vakti olabildi ben bunaldgm anlarda kizimi alip disariya cikmayi ogrendi 😁 ne bileyim iste evde kizmda oyun oynamaya basladi istrn gelip oynuyorlardi ben mutfagi toplayana kdr o bile ne kdr iyi geliyodu zaman gectkce bu tarz paylasmlar artti bin sukur suan halimize

Esimi de anliyorum suan dusundgmde ama ozaman bende asiri hassastim banyi wc bile acele olmak zornda kaliyodu calismaya alisms bi insanim kendme vaktim kalmiyordu filan ...

Esim acisindan da o boyle evde tek yemek yemeyi sevmez mesela yemege otururdk bebek aglar emmek ister bisey ben kalktgmda o tek devam ettgnde mutsuz oluyodu mesela bana da uzuluyodu ac kaliyodm gece uykusuz kaliyodum filan coktur sabah arayip bugun yemek yapma gece de uyumadin sana da canin ne istiyosa eve gondereym dedigi hani hakknida yiyemem onlar da yardm etmek istiyorlar ama napacaklarini bilemiyorlar ogrenene dek bi yorucu bazen kirici bi dnem geciyor ... yani uzun yillar herseyi birlikte yapnca beni paylasamadi tek teshis bu 😊 Allah a bin sukur geride kaldi

Eki Görüntüle 2609193
Sizlere günaydın bana günaymadın kuzularım :mad:
Zaten gece uyuyamıyorum bide sabahın 9 unda yan daire mi üst daire mi kestiremedim, matkapla tadilata başladılar:KK34:
9 dan beri matkap sesine direne direne uyumaya çalışıyorum. Öğleden önce tadilat yapılır mı ya bu ne düşüncesizlik. Ben 12 ile 6 saatleri arası dışında süpürge bile açmıyorum evde. Yarın da aynı şey olursa yönetime şikayet edeceğim. Vallahi sinirlerim bozuldu ya beynimin içinde matkap var şuan :silah:
Sizler nasıl başladınız güne inşallah güzel başlamışsınızdır :KK51:
Akşam saat 21:00 de oyun oynasak saat sizlere uyar mı kuzularım ? İtiraf gecesi yapacağız :KK8:
Kirli çamaşırlarımızı dökeceğiz :sus::KK70:
Oyun ayrıntılarını ilerleyen saatlerde paylaşacağım.
Gün ve saat için fikirlere açığım. Çoğunluğa uysun yeter :KK200:
Kelebeklerim geyşam uyku apnesi ya, yani öyle olduğunu iddia ediyor. O yüzden böyle uykucu olduğunu söylüyor. Geçenlerde uyku labaratuarına yattı sonuçları bekliyoruz bakalım hakkaten uyku apnesi mi. Öyleyse tedavi için ameliyat olacak. Böylece düzeleceğini söylüyor. Bebekle geceleri ilgilenmek istediğini o yüzden tedavi olmak istediğini söylüyor. Hadi bakalım 🤷🏼‍♀️
@ByNkoaLa
@Kendinisevenbirii
Youlost16 Youlost16
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@Elhan
@samdan
@HayatSevinceGuzel
poncikvegece poncikvegece
@KedidirKedii
Jawlensky Jawlensky
@Dilos06
C Cay6
M mehlika nur
@BUSR4
@bi prenses annesi
@aypare-
@Casper25
@Yasnaz
@diloyloy1
@ZuhalYildizi
@Kar perisi
@BBlair
Pembis Hayaller Pembis Hayaller
@imzaben
@Night Club
@H M
@Negoo
@Siyah_incim
Cicim hamileyken uyku depolasan ne iyi olurdu,
Ben en son buraya yeni uyudu yazmıştım saat 1 e doğru, ben yatağa sırtımı koyarken tekrar uyandı ve zor uyuttum ,2 yi bulmuştur hatta geçmiş bile olabilir,uykuya hasret kaldım 🥴

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X