SON KEZ BİRLİKTE KİLO VERELİM- KİLO VERME YARIŞMASI

gunaydin hanimlar iyi pazarlar
ben geceyi kacamaksiz kapatabildim ama moralim -5516541 duygusal aclikmi seker bagimliligimi ne denir bilmiyorum ama bazen kriz geciriyorum ve asla birsey kesmiyor, kessin diye dunyalari yiyorum en sonunda diyorumki bu kadar sey yiyicegine kesssin diye direk istedigini yeseydin daha iyiydi. Bu donemdeyim bende dahda canimi sikiyor, ondan yanlis degilsin Lamaziaa Lamaziaa . Ben stress yiyicisiyim keyfim iyiyken abur cubura atistirmaliga dusmem. Bu gun malum buyuk gun aksama secim bugun belki biraz bozulabilir ve yarin tarti gunu.
Ben bugunde 2 ana bir ara yapicam. kalktim keyfim yok bugunde calisiyorum
Hindistanceizi yagli ve tarcinli kahvemi iciyorum.
zencefil ve limonlu su bir yandan.
siz napiyorusnuz
BurcuYengec BurcuYengec dogum gunu kutlu olsun yavrunun nice guzel yaslari olsun :KK200:

ben geceyi kacamaksiz kapatabildim ama moralim -5516541 duygusal aclikmi seker bagimliligimi ne denir bilmiyorum ama bazen kriz geciriyorum ve asla birsey kesmiyor, kessin diye dunyalari yiyorum en sonunda diyorumki bu kadar sey yiyicegine kesssin diye direk istedigini yeseydin daha iyiydi. Bu donemdeyim bende dahda canimi sikiyor, ondan yanlis degilsin Lamaziaa Lamaziaa . Ben stress yiyicisiyim keyfim iyiyken abur cubura atistirmaliga dusmem. Bu gun malum buyuk gun aksama secim bugun belki biraz bozulabilir ve yarin tarti gunu.
siz napiyorusnuz
BurcuYengec BurcuYengec dogum gunu kutlu olsun yavrunun nice guzel yaslari olsun :KK200:
Amiin canım çok teşekkür ederiz 🌸😇
Kızlar bende aynı durumdayım inanın ki sürekli dolabı açıp kapatıyorum bi gözüm abur cubur çekmecesinde.. birde emzirdiğim için kan şekerim acayip düşüyo tahin pekmez kaşıklayıp kesmeye çalışıyorum.. ve en kötüsü de reglime 3 yada 4 gün var inanılmaz zorlanıyorum..🥺
Ama pes etmek yok kızlar birbirimize destek olucaz.. bu zor süreci birlikte atlatıcaz..
O tatile gidilecek o bikini giyilecek 🤩 O dar kotlarımızı yeniden giyicez , aynaya baktığımızda " evet kızım başardın " dicez..
Lütfen pes etmeyelim....

canim
Amiin canım çok teşekkür ederiz 🌸😇
Kızlar bende aynı durumdayım inanın ki sürekli dolabı açıp kapatıyorum bi gözüm abur cubur çekmecesinde.. birde emzirdiğim için kan şekerim acayip düşüyo tahin pekmez kaşıklayıp kesmeye çalışıyorum.. ve en kötüsü de reglime 3 yada 4 gün var inanılmaz zorlanıyorum..🥺
Ama pes etmek yok kızlar birbirimize destek olucaz.. bu zor süreci birlikte atlatıcaz..
O tatile gidilecek o bikini giyilecek 🤩 O dar kotlarımızı yeniden giyicez , aynaya baktığımızda " evet kızım başardın " dicez..
Lütfen pes etmeyelim....
canim sen emziriyorsan bize bakma tabi dikkat et ama tatlini vs daha fazla tuket saglikli olarak.
Kimseden ses cikmiyor bugun secim oy derken
ben ogle yemeginde tavuk sote + 3 yk yogurt yedim
2 top sekersiz dondurma yedim ve biraz ahududu
aksama: kapuska ve yogurt var gene
umarim gun boyle kapanir

Yaa çol teşekkür ederim amiiinnn 🌸🥳 Birkaç tane sarma 🤤 çok azıcıkta pasta 🤤
Ah nasıl özledim şöyle dolu dolu tabakla yemek yemeyi anlatamam 🤫 ama aslaaa bozmicam diyetimi sabredicem bu kadar sabrettim bikereden bi günden bişey olmaz demicem kaçamak olduysa bile ertesi gün telafi edicem..

Sende dün bi içsel çöküş yaşamışsın anlaşılan😥 kıyamam sana moralini bozma kuzum biz bu yola inanarak çıktık.. Pes etmicez hedeflerimize ulaşana kadar bırakmicaz.. Bence çok güzel gidiyoruz grup olarak birde herkes hergün menülerini yazsa birbirimize fikir olur yazanlara teşekkür ediyorum bana cazip gelenleri not alıyorum mesela..
⚖️Yarın tartı günüüü çok heyecanlıyııımmm🤩
Teşekkürler canım. Benim moral bozukluğum erkek arkadaşımla ilgili. Sanırım ayrılmanın eşiğine geldik. Bakalım neler olacak.
Öğlen 2 tane pestil yedim. Gayette afiyet olsun bana

canim

canim sen emziriyorsan bize bakma tabi dikkat et ama tatlini vs daha fazla tuket saglikli olarak.
umarim gun boyle kapanir
Afiyet olsun canım. Evet seçim günü yoğunluğu vardı 😅😅

siz napiyorusnuz
Çok güzel anlatmışsın durumu. Maalesef duygusal açlığı sürekli yaşıyoruz. Bunun çözüm yolu var mı bilmiyorum ki

Teşekkürler canım. Benim moral bozukluğum erkek arkadaşımla ilgili. Sanırım ayrılmanın eşiğine geldik. Bakalım neler olacak.
hayirlisi neyse o olsun adina . Bir kere yasiyoruz ve zaman geciyor canim nasil mutlu olucaksan oyle olsun

Canım benim hakkınızda hayırlısını diliyorum..
İnşallah herşey gönlünce olur ❤️ Lamaziaa Lamaziaa
Evet ya ben emziriyorum hala ama ek gıdaya geçtik artık bu kilolardan kurtulmak istiyorum.. Kilo beni mahvediyor hem bedenen hem psikolojik 🤦‍♀️ Bakalım vericez inşallah ya britneyyyyy britneyyyyy
canim

umarim gun boyle kapanir

Akşam yemeğim 2 kepçe çorba ve 3 yk taze fasulye. İştahım hiç çok. Yarın ola hayrola kızlar 😔
Afiyet olsun 😇 Bende bugün yumurta yiyemedim ve acayip acıktım yarın yumurtayla devam edicem..
Bugün ne yedim.. Aç karna yoğurt kürü ve sirkeli sıcak su içtim
sabah kahvaltısında omlet yeşillik salatalık domates yeşil çay..
Akşam yemeği biraz sebzeli bulgur pilavı yanında ayran içtim son olarak birazdan 1 tane elma yiyip günü bitiricem...

Afiyet olsun 😇 Bende bugün yumurta yiyemedim ve acayip acıktım yarın yumurtayla devam edicem..
Bugün ne yedim.. Aç karna yoğurt kürü ve sirkeli sıcak su içtim
sabah kahvaltısında omlet yeşillik salatalık domates yeşil çay..
Akşam yemeği biraz sebzeli bulgur pilavı yanında ayran içtim son olarak birazdan 1 tane elma yiyip günü bitiricem...
Afiyet olsun canım. Sen uyandığında bu kürleri çok istikrarlı şekilde yapıyorsun maşallah.
Yarın bakalım tartı sonuçları ne olacak 🥰🥰

Afiyet olsun canım. Sen uyandığında bu kürleri çok istikrarlı şekilde yapıyorsun maşallah.
Yarın bakalım tartı sonuçları ne olacak 🥰🥰
Valla artık midem bulandı sirkeli sudan ama napiyim acayip yağ yaktırıyo çok terletiyo beni. Yoğurt kürünü de bugün öğrendim oda beni tıkadı kahvaltı yapamadım doğru düzgün..her sabah yapıcam onu.. yumurtada baya tok tutmuştu onada devam edicem😇 sizdende Leslie yi öğrendim Allah razı olsun valla kızlar kalkıp spor yapmaya üşeniyodum çok çabuk yoruluyodum ama gaza getirdiniz Lamaziaa Lamaziaa britneyyyyy britneyyyyy 😇 teşekkürler..
Yarın sabah tartılıcaz bakalım çok heyecanlıyım resim atalım bence hepimize motive olsun..🤩
Bakalım ay dolunca totalde kaç kilo vericez
Ben kendi günlüğümüde bıraktım bu grup sayesinde daha motive oldum iyiki bu grubu konuyu açtın canım 😇 Lamaziaa Lamaziaa

Ayy bende bugun pek yuruyemedim ama resimli aticaksak birde bende kalkip biraz spor ypiyim hic ne moral kaldi ne bisi ama olsun
Moral bozmak yok yaza fit giricez 😂 eski mayoma bakıp iç çekiyorum zaten ben buna nasıl sığmışım diye 👙
Yarın tartılalım ama önemli olan rakam değil daha yeni başladık 1 hafta oldu yani 1 kg bile gitmiş olsa sevinicem çünkü vücut hamlamış mide esnemiş bünye yemeye alışmış yani rakam önemli değil önemli olan inanmak ve istemek kızlar.
Bedenimize bunu biz yaptık düzeltmeye bizim elimizde 😇
Hem listede en kilolu olan benim bi baksanıza yazık bana 😂 Bide yanlış tartılıp hüsrana uğrayan da benimm 😂 ayyy o neydi yaa salak gibi seviniyodum meğer 2 kiloymuş giden ama pes etmedim sizinde motivasyonunuz sayesinde devam ettim dahada edicem..
Herkese hayırlı akşamlar canlar sabah ilk ben yazarım diye düşünüyorum hepimize booll eksiler ✅🌸

Herkese selam 🌸 Dün giriş yapamadım kızımın doğum günüydü 11 yaşına girdi prensesim.. 🎂 tabi ufak bi hazırlık da yaptım ama fazla kaçırmamaya çalıştım..😋
Birde dün sizden öğrendiğim Leslie nedir diye baktım YouTube' dan gün içerisinde yarım saatte onu yaptım ve çok sevdim hergün yaparım diye umut ediyorum...

Güne sirkeli ballı sıcak suyla başlıyorum..
1 kase yoğurt, 1 çk zerdeçal, 1çk tarçın, 2 yk zeytinyağı kürü yapıp aç karna yiyerek devam ediyorum...😇Eki Görüntüle 3253777
Prensesine mutlu yillarrrr🧿🧿🧿

Herkese selam.
Geceden baslayan stresli bir gorevden gece bitkin bir sekilde geldim.
Bugun bozmamaliyim,yogunluktan kaynakli onume geleni yememeliyim diyordum ve yapabildim.

03.00:gune baslama.
07.30:2 haslanmis yumurta,1 dilim tam bugday,5 zeytin,yesillik,3 kasik lor.
12.00:tavuk şiş,2 kasik bulgur.
15.30:3 kasik yogurt,2 ceviz, 1 dilim ananas.
18.15:2 sarma,2 kasik fasulye.

Kalori olarak artmistir belki ama 2 gece arasi full yogun işte ucuz atlattim.

8000 adim atmisim,suyu da duzenli ictim..
Yorgunum ama rahatim.
Yanimda sandvicler,pilavlar,tatlilar yendi surekli, bakmadim bile🧿

Herkese selam.
Geceden baslayan stresli bir gorevden gece bitkin bir sekilde geldim.
Bugun bozmamaliyim,yogunluktan kaynakli onume geleni yememeliyim diyordum ve yapabildim.

03.00:gune baslama.
07.30:2 haslanmis yumurta,1 dilim tam bugday,5 zeytin,yesillik,3 kasik lor.
12.00:tavuk şiş,2 kasik bulgur.
15.30:3 kasik yogurt,2 ceviz, 1 dilim ananas.
18.15:2 sarma,2 kasik fasulye.

Kalori olarak artmistir belki ama 2 gece arasi full yogun işte ucuz atlattim.

8000 adim atmisim,suyu da duzenli ictim..
Yorgunum ama rahatim.
Yanimda sandvicler,pilavlar,tatlilar yendi surekli, bakmadim bile🧿
Bu arada 1000 kalori civarindaymis hesapladim da, karbonhidrat da %30.

X