SON KEZ BİRLİKTE KİLO VERELİM- KİLO VERME YARIŞMASI

Lamaziaa Lamaziaa canim tabloyu ilk sayfaya konuyu actigin yere eklesen hem takip acisindan hepde bulmak acisindan daha kolay olmazmi. en azindan tablonun ilk sayfada sabit oldugunu biliriz

dışarıdaydım hep. Misafirliğe geldim. Hep börek çörek vardı. Bende marketten dondurulmuş tavuk almak zorunda kaldım. Yarım dilim de ekmek. Çok yedim ya pişman gidiyim. Neyse artık
IMG_4717.jpeg

Selam herkese🌸
12.00: 4 kasik lor,1 yumurta,5 zeytin,1 dilim tambugday ve yesillikli salata.

15.00:2 avuc dut, 3 kasik yogurt,2 ceviz
19.00;1.5 tabak kabak yemegi,3 kasik yogurt.

Gun icinde 2 bardak,ananas kabugu suyu, 1 bardak pancar haslamasi suyu ve bol su.

Yuruyusum yok yine, gece inş egzersiz yaparim.

Yediklerim 1000 kalori civari,
%35 karbonhidrat.

Selam herkese🌸
12.00: 4 kasik lor,1 yumurta,5 zeytin,1 dilim tambugday ve yesillikli salata.

15.00:2 avuc dut, 3 kasik yogurt,2 ceviz
19.00;1.5 tabak kabak yemegi,3 kasik yogurt.

Gun icinde 2 bardak,ananas kabugu suyu, 1 bardak pancar haslamasi suyu ve bol su.

Yuruyusum yok yine, gece inş egzersiz yaparim.

Yediklerim 1000 kalori civari,
%35 karbonhidrat.
Afiyet olsun. Yetişkin için 1200 kalorinin üzerine çıkılması gerekiyor sanırım. Diyetisyenelr öyle diyordu.
Bu kalorinin altında kalırsanız kilo veremezsiniz vs diye

Kızlar, moralim bozuk çok fazla. Kendimi yemek yemeğe vermek istiyorum. Ama tabi bu bir çözüm değil. Yaşayarak atlatmam gerekiyor. Neyse bakalım kendime hakim olacağım

Afiyet olsun. Yetişkin için 1200 kalorinin üzerine çıkılması gerekiyor sanırım. Diyetisyenelr öyle diyordu.
Bu kalorinin altında kalırsanız kilo veremezsiniz vs diye
Ya evet 1200 diyorlar da yeterince yiyorum daha ne ekleyeyim bilemiyorum.
Kızlar, moralim bozuk çok fazla. Kendimi yemek yemeğe vermek istiyorum. Ama tabi bu bir çözüm değil. Yaşayarak atlatmam gerekiyor. Neyse bakalım kendime hakim olacağım
ALiskanligin yerlesmesi icin 21 gun kurali var ya, ilk kez diyette farkettim bunu.
3 haftadan sonra nefsim de koreldi.
Benim handikapim da yuruyus ve hareket olmamasi.

Herkese selam 🌸 Dün giriş yapamadım kızımın doğum günüydü 11 yaşına girdi prensesim.. 🎂 tabi ufak bi hazırlık da yaptım ama fazla kaçırmamaya çalıştım..😋
Birde dün sizden öğrendiğim Leslie nedir diye baktım YouTube' dan gün içerisinde yarım saatte onu yaptım ve çok sevdim hergün yaparım diye umut ediyorum...

Güne sirkeli ballı sıcak suyla başlıyorum..
1 kase yoğurt, 1 çk zerdeçal, 1çk tarçın, 2 yk zeytinyağı kürü yapıp aç karna yiyerek devam ediyorum...😇
IMG_20230528_091428.jpg

Herkese selam 🌸 Dün giriş yapamadım kızımın doğum günüydü 11 yaşına girdi prensesim.. 🎂 tabi ufak bi hazırlık da yaptım ama fazla kaçırmamaya çalıştım..😋
Birde dün sizden öğrendiğim Leslie nedir diye baktım YouTube' dan gün içerisinde yarım saatte onu yaptım ve çok sevdim hergün yaparım diye umut ediyorum...

Güne sirkeli ballı sıcak suyla başlıyorum..
1 kase yoğurt, 1 çk zerdeçal, 1çk tarçın, 2 yk zeytinyağı kürü yapıp aç karna yiyerek devam ediyorum...😇Eki Görüntüle 3253777
Günaydın canımm
Doğum günü kutlu olsun inşallahh. Güzel yıllar onunla olsun. 💕💕
Neler yedim dün anlat bakalım 😅😅
Fotoğrafa bayıldım katılıyorum 😅😅

Günaydın canımm
Doğum günü kutlu olsun inşallahh. Güzel yıllar onunla olsun. 💕💕
Neler yedim dün anlat bakalım 😅😅
Fotoğrafa bayıldım katılıyorum 😅😅
Yaa çol teşekkür ederim amiiinnn 🌸🥳 Birkaç tane sarma 🤤 çok azıcıkta pasta 🤤
Ah nasıl özledim şöyle dolu dolu tabakla yemek yemeyi anlatamam 🤫 ama aslaaa bozmicam diyetimi sabredicem bu kadar sabrettim bikereden bi günden bişey olmaz demicem kaçamak olduysa bile ertesi gün telafi edicem..

Sende dün bi içsel çöküş yaşamışsın anlaşılan😥 kıyamam sana moralini bozma kuzum biz bu yola inanarak çıktık.. Pes etmicez hedeflerimize ulaşana kadar bırakmicaz.. Bence çok güzel gidiyoruz grup olarak birde herkes hergün menülerini yazsa birbirimize fikir olur yazanlara teşekkür ediyorum bana cazip gelenleri not alıyorum mesela..
⚖️Yarın tartı günüüü çok heyecanlıyııımmm🤩

X