Saç Rengi ve Saç Boyama Son kez soruyorum.. :)

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.244
253
35
kızlar saçımı loreal casting sıcak çikolataya boyamaya karar verdim, ve şimdi size son kez soruyorum.. saçımda biraz beyaz var, ona kapatmaz diye korkuyorum..

siz ne düşünüyorsunuz kızlar, kapatır mı sizce?

kapatır aynı renk değil ama arkadaşım da loreal casting kullanıyo ve beyazları kapanıyo

kızlar aldım, arkadaşlarımın ısrarıyla da yarın uygulamayı düşünüyorum.. Bakalım, inşallah kapatır.. zemuszemus

Arkadaşım bende aynen senin gibi sıcak çikolata tonunu aldım dün,bende soruyorum kullanan arkadaşlar varmı diye ama şimdiye kadar bi arkadaş cvp yazmış,benimde beyaz saçlarım var ve kapatırmı acaba diye endişe ediyorum,henüz boyamadım bende,sanırım sen benden daha önce boyucaksın,sonuçlarını burdan yazarsın..umarım güzel olur..:teselli:

Canım ben boyadım dün akşam, güzel oldu renk.. ama beyazlşarı diğerleriyle aynı renk yapmadı.. daha açık oldu.. yarın resmimi eklerim, ama kutudaki gibi olmadı, daha koyu bir renk elde ettim. açılır diye düşünüyorum ama..

Memnun kalmana sevindim canım,bende ilerleyen günlerde boyucam bakalım,ama tahmin ediyodum ortaya koyu bi renk çıkacağını,benimde beyazlarım umarım kapanır ama bu arada bi daha ki boyamalarda güzel bi sonuç elde edeceğimize inanıyorum..

X