Son Pişmanlık

birkadinbirannebirevlat

Elbet zorlukla birlikte kolaylık vardır🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2023
354
587
29
Son pişmanlık evet boşanma kararı karara çıkmış eski eş uzun zaman sonra tekrar pişmanlığını dile getirdi.
Ya ben onun bu anlarını görmek için Allah a her gün dua ediyordum ama şimdi anlamasının hiç bı anlamı yok herşey zamanında güzel.
Hoş ben onun bu sözlerini 3 kuruş nafaka vermemek için son çırpınış olduğunu düşünmüyor değilim.
Bİ mesajda "kordonda el ele tutuşmak yürümek isterdin ben hadi hadi durdurmaz eve götürürdüm şimdi hallerimden eser yok"diyor. Bu mesaj o kadar canımı acıttı ki herşeyi biliyor bana çektirdiği her eziyeti bile bile yaptı demek ki
Uzun zaman sonra ağladım bugün. Bide diyor ki "piyasaya bakıyorum da sana çok haksızlık etmişim" diyor aptal.
Bela okusam değmez. Kufretsem bana yakışmaz. Aynı sokakta yaşıyoruz. En zoru bu galiba unutmak çok zor hatta imkansız.
Nasıl geçer bu günler bilmiyorum. Umarım bı an önce birini bulur çoluga çocuğa karışır da bana ilişmez artık.

Özrü kabahatindne beter nede emek piyasaya ir baktım senden iyisi yokmuş :KK62: Şu mesaja o..u çocuğu yazarım engellerim emin ollsun herkes böyle bir saçmalığa verilecek başka cevap yok.
Dedim zaten çocuk olmasa coktan engeli basmıştim ne yüzünü görmek ne sesini duymak istiyorum diye

Onun piyasasina tukururum ben. Siz aglarken o yeni hedeflerin pesine düşmüş. Bakmis kendisini begenip adam yerine koyan yok, yine size dönmüş. Sizin kiymetinizi anladigi icin degil, baskaları ona yuz vermedigi icin kedi gibi sırnasıyor. Ve hala daha sizi vurmaya calisiyor, el ele tutusup keyifli vaktin icine ederdim pismanim diyor. Sakin yemeyin bu numarayi

Kendi yazınız “her zorlukla birlikte kolaylık vardır.” Sadece biraz sabır. Eskisinden her şey daha iyi olacak. Sizi neyin mutlu ettiğini bildiği halde sizi bundan mahrum bırakmış bir insandan kurtulmuşsunu daha ne olsun
O kadar küçük şeylerle mutlu oluyordum ki hep mahrum bıraktı beni herşeyden

Onun piyasasina tukururum ben. Siz aglarken o yeni hedeflerin pesine düşmüş. Bakmis kendisini begenip adam yerine koyan yok, yine size dönmüş. Sizin kiymetinizi anladigi icin degil, baskaları ona yuz vermedigi icin kedi gibi sırnasıyor. Ve hala daha sizi vurmaya calisiyor, el ele tutusup keyifli vaktin icine ederdim pismanim diyor. Sakin yemeyin bu numarayi
Yok yer miyim bi defa yaptım ben o hatayı

Niye üzülüyorsunuz ağzının payını vermediniz diyemi nerde pişmanlık konuda.baslik son pişmanlık da ....kim pişman ....yok öyle bişey tekrar okuyun bak ... Piyasada senin gibi yok ne demek ne piyasası senin gibi çeken yok afedersin kızmayın nolur enayi yok diyor açık açık ....o pastanın Kordon'da Elele kremasina kanmayın o pasta zehirli ....onun derdi başka o değişmedi aynen yasadiklarinizi yaşamak üzere kurulu herşey ....keşke yemezler kırmızı başlıklı kurt benim yüreğim daha iyisine layık senin gibi cer çöpe değil yallah piyasana deseydiniz şuna

Niye üzülüyorsunuz ağzının payını vermediniz diyemi nerde pişmanlık konuda.baslik son pişmanlık da ....kim pişman ....yok öyle bişey tekrar okuyun bak ... Piyasada senin gibi yok ne demek ne piyasası senin gibi çeken yok afedersin kızmayın nolur enayi yok diyor açık açık ....o pastanın Kordon'da Elele kremasina kanmayın o pasta zehirli ....onun derdi başka o değişmedi aynen yasadiklarinizi yaşamak üzere kurulu herşey ....keşke yemezler kırmızı başlıklı kurt benim yüreğim daha iyisine layık senin gibi cer çöpe değil yallah piyasana deseydiniz şuna
Haklısınız güzel sözmüş. Üzülmek mizacimla alakalı bişey fazla duygusalim

Her gün yatmadan önce Hz Yusuf'u kuyudan çıkarıp Mısır'a sultan yapan Allah senin de isteğini geri çevirmez sabret sözü geliyormuş aklına. Dedim ki kendi kazdığı kuyuya düşen de kendini Hz Yusuf sanar olmuş🤣
Vay m.l vay,aklınca iki tatlı sözle size kur yapacak.Çok aptallar be😬,siz onu bir çırpıda unutacaksınız.Çocuk yok sanırım?

Haklısınız güzel sözmüş. Üzülmek mizacimla alakalı bişey fazla duygusalim
Oda bunu biliyor işte degisin madem .... mümkünse....kandirirsa saçınıza aklar yüzünüze çizgiler bozulmuş sinirler kayıp bir kaç sene daha ....ben böyle arada çocuk var degistiyse olur cocugunun babasi guzellemelerine değil gerçek somut şeylere yazıyorum olacağı olsa yazardım kürem yok ama o kadar belliki denemiş denemiş kimseyi ikna edememiş etinden sütünden gelecek size çok afedersiniz gene yapacak yapacağını bu sefer ikinci boşanma arada çocuk iyice yipranacak siz öyle gün sonu cümle hep aynı kadinlarla ...keşke inanmasaydim bence bunu biliyorsunuz umarım mantıklı bir şekilde nortlesir ve kendinizi duygusal olarak daha çok seversiniz.

Oda bunu biliyor işte degisin madem .... mümkünse....kandirirsa saçınıza aklar yüzünüze çizgiler bozulmuş sinirler kayıp bir kaç sene daha ....ben böyle arada çocuk var degistiyse olur cocugunun babasi guzellemelerine değil gerçek somut şeylere yazıyorum olacağı olsa yazardım kürem yok ama o kadar belliki denemiş denemiş kimseyi ikna edememiş etinden sütünden gelecek size çok afedersiniz gene yapacak yapacağını bu sefer ikinci boşanma arada çocuk iyice yipranacak siz öyle gün sonu cümle hep aynı kadinlarla ...keşke inanmasaydim bence bunu biliyorsunuz umarım mantıklı bir şekilde nortlesir ve kendinizi duygusal olarak daha çok seversiniz.
Asla dönme gibi bı düşüncem yok . Bu zamana kadar keşke evlenmeseydim dedim bundan sonra da keşke barışmasaydım diyemem

Umarım ikinci şans vermeyerek kızımın hakkına girmiyorumdur zira asla haketmiyor. En güzel yıllarımı heba ettim bundan sonraki yıllarımı vermem.
Piyasaya bakınan, lütfen yanlış anlamayın ama kadınlara araba muamelesi yapan bir erkeğe ikinci şansı vermeyerek kızınızın hakkını savunuyorsunuz. Kadına değer vermeyen, kızının annesini bile bile mutlu etmeyen bir baba kızına ne verebilir ki? Mutlu anne = mutlu çocuk. Çok mutlu olun. 🥰🌸

X