Son zamanlarda çok kötü hissediyorum

Ben hala getirmiyorum. Ama benim yapamadığım yerde eşim yapıyor. Ben hastaneye gitmedim bunun için. Başta adını bile bilmiyordum bilgi sahibi değildim. Ama eşim yardım ettikçe bende daha özgüvenle yapmaya başladım çok nadir oluyor artık
Bende evliyim Bi kaç zamandır nüksetti demiştim ya misafir geldi geçen eşime dedim sen götür yine korkmaya başladım çünkü 😔

İlaç kullanmanız gerekiyorsa lütfen kullanın. Kendiniz baş etmeyi beceremezseniz depresyona veya panik bozukluğa da sürükleyebilirsiniz kendinizi. Eğer maddi imkanınız terapi için el vermiyorsa lütfen ilacınızı kullanın. Zaten ennn fazla 5-6 ay sonra bütün yan etkiler bitiyor. Korkmayın benim annem 10 seneyi aşkın antidepresan kullanıyor benim de parça parça 6-7 sene olmuştur. Düzenli olarak tahlillerimi de yaptırıyorum inanın hiç bir zararını görmedik annem de ben de. Bir de düzenli olarak vitamin takviyesi de alıyorum. Yan etkiler geçtikten sonra mis gibi bir hayat sizi bekliyor olacak. Eskisinden bile pozitif düşüneceğiniz zamanlarınız olacak. Ben şu an çok iyi hissediyorum ama korkudan doktoruma söyleyemiyorum ya ilacı bıraktırırsa diye. Çünkü eski günlerime dönmek istemiyorum. O günleri düşündükçe ağlayasım geliyor. Gerçekten ben de çok çektim. Şu an ilacın 10. Ayına girdim sayılır. Çok şükür çok iyiyim. Darısı bütün şifa bekleyenlerin başına inşallah

X