Şönil halı kullananlar var mı ?

merve-Azra

《YA'RAB COK ŞÜKÜR..》
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016
7
32
29
İnternetten üstü Şönil makinede yıkanan halı gördüm kullananlar var mı acaba kullanışlımı

Çok teşekkür ederim evimiz kira o yüzden çok pahalı bişi aramıyorum kullanışlı olurr mu diye tereddüt ettim:KK64:
Ben kiradayken pek bişey almamıştım evime iyiki de almamışım hiç bir şey ev alınca uymuyor iyiki almamaisim dedim hos şuan evime de çok aşırı pahalisiini almıyorum orta kalite kullanıyorum halı perde tarzı şeylerini insan sıkılıyor illa değiştirmek istiyor üç beş sene sonra ben yolluklarimi yeni aldım indirimden gayet hoş yeni çıkan modellerden ama elinde son top kalmış yari fiyatına verdi .. genelde eşyalarımı her şeyimi indirimden almaya çalışıyorum .. aynı yolluğu başka mağazada 1000 TL dedi 350 ye aldik.. aldığın yeri bileceksin araştırıp almak laizm .. şu ara nette süper indirimler oluyor .. bazıları çok güzel ama bazıları resimde olduğu gibi gelmiyor malesef sadece önereceğim.sana internetten bu tarz bir şey alma .. hüsran yaşarsın . En pahalisiini da aldım zamanında kullandım ama içim acidi sonra, şuan kaldırdım.kullanamiyorum rahat olmuyor .. orta kalite bir şey en mantıklısı bir de evde küçük cocuk varsa altı lastikli olanlar makinada yıkamaya pek gelmiyor.. halı gbi olanlar altı kalitesi daha yüksek biraz pahalı oluyor ..ben lastikli aldım.orta kalite aldım gayet memnunum aldığımda beri 2-3 ay oldu hiç yikamadim yikatmaya da vermedim yikasam illa ki altta dökülmeler olabilir .. yazın balkonunda elde yıkamayı düşünüyorum..

X