Sonuçlarima bakabilirmisiniz

akasayalar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
813
1.678
Kizla rmerhaba sonuclarim cikti ama henuz doktora randevu alip gidemedim haftaya ancak gidecegim ama bir sorun gozukuyormu anlayan bilen bakabilirmi rica etsem. Hamile kalamadim bir senedir deniyoruz. Kimyasal gebelik gecirdim merak ediyoeum sebebi nedir. Sonuclari dosyaya ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-14-22-59-16-707_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-59-16-707_com.miui.gallery.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_2024-02-14-22-59-07-541_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-59-07-541_com.miui.gallery.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_2024-02-14-22-58-58-499_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-58-58-499_com.miui.gallery.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2024-02-14-22-58-54-719_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-58-54-719_com.miui.gallery.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2024-02-14-22-58-48-418_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-58-48-418_com.miui.gallery.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_2024-02-14-22-58-43-658_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-58-43-658_com.miui.gallery.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2024-02-14-22-58-38-973_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-58-38-973_com.miui.gallery.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 77
kırmızı olmayanlar normal değerler olması lazım. kırmızı olan beta hcg de yeni mi bakıldı? kaç yazıyor onu paylaşmamışsınız. beta hcg yüksekliği hamilelik olarak değerlendirilir

kırmızı olmayanlar normal değerler olması lazım. kırmızı olan beta hcg de yeni mi bakıldı? kaç yazıyor onu paylaşmamışsınız. beta hcg yüksekliği hamilelik olarak değerlendirilir
Yok hamile degilim bu tahlilleri sorun varmi diye yaptirdim.yirmi gun filan olmustur sonuclar cikali. Benim merak ettigim yumurtaliklar ne durumda veya fsh falan iyimi

Yok malesef 35 yasindayim ciddimisiniz ya peki bebegim neden olmuyor dersiniz. Randevular o kadar doluki gidemiyorum hala
Bu testi adetin 2-3.günü mü yaptırdınız? Bu önemli.Yumurta rezerviniz güzel.Eğer adet dönemi yapıldıysa gzl ama farklı bir zamnda yapıldıysa farklı değerlendirilir.Cvp verdiğinizde detaylı yazarım size

Evet adetin ucuncu gunu yapildi 🥰
Hormonların gayet güzel,rezervinin baya yüksek.Pco görüntüsü var mı ultrasonda da bakılmalı. Pco gibi yüksek yumurta rezerviniz. Eşinizin değerleri nasıl?Eşinizde de aorun yoksa yumurtalama takibi+çatlatma iğnesiyle gebelik planlayın.Gayet güzel hormonlarınız

Hormonların gayet güzel,rezervinin baya yüksek.Pco görüntüsü var mı ultrasonda da bakılmalı. Pco gibi yüksek yumurta rezerviniz. Eşinizin değerleri nasıl?Eşinizde de aorun yoksa yumurtalama takibi+çatlatma iğnesiyle gebelik planlayın.Gayet güzel hormonlarınız
Cok tesekkur ederim icimi cok rahatlattiniz bir kanser surecim oldu ona ragmen sonuclarimin guzel olmasi sevindirdi doktorada gozukecegim bemde netten baktigim kadar guzel anladigim kadariyla. Ama bende sanki pcos var gibi geldi iki gundur aklima o geliyor. İnsallah saglikli ve hayirli bie sekidle olur. Esim henuz doktora hic gitmedi ben hastaligimdan dolayi olmuyodu saniyodum. Catlatma ignesine kesin gerek görüyormusunz acaba. Pazartesi ozel hastaneyemi baslasam bilemedim devletten yanayim aslında kanserden korkuyorum ve devlet bu konuda daha arastiemaci oldugu icin. Ama catlatma icin sanieim ozele gitmem sart artik.

Cok tesekkur ederim icimi cok rahatlattiniz bir kanser surecim oldu ona ragmen sonuclarimin guzel olmasi sevindirdi doktorada gozukecegim bemde netten baktigim kadar guzel anladigim kadariyla. Ama bende sanki pcos var gibi geldi iki gundur aklima o geliyor. İnsallah saglikli ve hayirli bie sekidle olur. Esim henuz doktora hic gitmedi ben hastaligimdan dolayi olmuyodu saniyodum. Catlatma ignesine kesin gerek görüyormusunz acaba. Pazartesi ozel hastaneyemi baslasam bilemedim devletten yanayim aslında kanserden korkuyorum ve devlet bu konuda daha arastiemaci oldugu icin. Ama catlatma icin sanieim ozele gitmem sart artik.
Pcos olanlarda genelde yumurta büyümesinde yada çatlamasında sıkıntı olabiliyor(bazılarında olmaz)Bunu ancak yumurta takibiyle öğrenirsiniz.Benim tavsiyem 2-3 defa tumurta takibi yaptırın,çatlatma iğnesiyle ilşki yaşarsınız bu dıktorların genel olarak ilk denediği en basit süreçtir.Devlette yumurta takibi yapıyorlarmı bilmiyorum.Özel de zaten tek muayene ücret yetiyor baska bir işlem yok sadece takip.Yumurta olgunlasınca bir iğne yazıo(çatlatma iğnesi)Onu vuruyorsunz masraflı bir tedavi değil
14gün 2 kere kontrol hepsi bu.Hem pcos varmı onada bakar dr

Pcos olanlarda genelde yumurta büyümesinde yada çatlamasında sıkıntı olabiliyor(bazılarında olmaz)Bunu ancak yumurta takibiyle öğrenirsiniz.Benim tavsiyem 2-3 defa tumurta takibi yaptırın,çatlatma iğnesiyle ilşki yaşarsınız bu dıktorların genel olarak ilk denediği en basit süreçtir.Devlette yumurta takibi yapıyorlarmı bilmiyorum.Özel de zaten tek muayene ücret yetiyor baska bir işlem yok sadece takip.Yumurta olgunlasınca bir iğne yazıo(çatlatma iğnesi)Onu vuruyorsunz masraflı bir tedavi değil
14gün 2 kere kontrol hepsi bu.Hem pcos varmı onada bakar dr
Cok tesekkur ederim cok saolun 🥰💞🤲

X