sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

haksever

ZEYNEP ❤️ AYŞE SARE ❤️ ÖMER ALİ"NİN ANNESİ
Pro Üye
10 Nisan 2009
9.008
4.485
35
ben 23 yaşındayım eşim 30 yaşında 5 senelik evliyim ve sayısız yumurta takibi 4 aşılama yaptırdık. bi kere degerim 58 e kadar çıktı ama gebelik sürmedi adet günümden bi gün sonra düştü. tedavisiz olmuştu. aşılamalarımın hiç biri tutmadı. eşimin degerleri normal bi sorun yok. aşılamalarımızın hepsinde doktorumuz çogul gebelik riski var demişti. sperm sayıları harekerleri benim yumurta sayım kaliteleri hep güzel çıkıyodu ama olmadı malesef. şimdi üniversite araştırma hastanesine gittim kan testi sonucum bu. ultrasyondada malum pko için küçük kistlerim vardı sonucumu almasamda ben ekranda gördüm kadarıyla yani. benim sorunum sadece pko sanırım. doktoruma geçmiş hikayemi anlattığımda direk tüp bebeğe yönlendiricem dedi ve testleri daha yeni yaptırdım salı günü göstericem ve beni tüp bebeğe yönlendiricek . alttaki degerlerime göre size sorum şu........... sizce başka yapılması gereken bi tedavi varmı? yani tüp bebek olmadan başka bi yol yok mu? laporoskobi ve başka bi yöntemlere gerek varmı? hep özele gittim bu zmana kadar ve doktorum gerek olmadını söledi.
bu arada rahim filmimde temiz tüplerimde açık yani sizce neden olmuyo? ve tüp bebekten başka bi çaresi yolu yok mu?

serbest t4...........1.06
serbest t3...........3.08
tsh.....................1.927
fsh.....................3.43
lh.......................14.19
prolaktin..............25.74
total testosteron...0.82

(günde bi tane glokofen kullanıyorum, prolaktin içinde progestan alıyodum haftada bir tane ama ilacım bittiğinde almadım ve yaklaşık bir senedir içmiyodum o yüzden prolaktin yüksek çıkmış.)

şimdiden teşekkürler...

Merhaba polikstikover hastası olduğunuz anlaşılıyor kan sonuçlarınız ve yapılan tedaviler açısından. Bundan sonra gerekli basamak tüp bebektir gerçekten de ama benimle yüzyüze görüşmek isterseniz bahçeci kliniğindeyim mutlaka arayın özellikle ilgilendiğim gruptur sizin dumunuz neler yapılabileceğini ve neden yapılması gerektiğini uzunuzun anlatabiliyim. 02123103100 numarlı telefondan ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

ben 23 yaşındayım eşim 30 yaşında 5 senelik evliyim ve sayısız yumurta takibi 4 aşılama yaptırdık. Bi kere degerim 58 e kadar çıktı ama gebelik sürmedi adet günümden bi gün sonra düştü. Tedavisiz olmuştu. Aşılamalarımın hiç biri tutmadı. Eşimin degerleri normal bi sorun yok. Aşılamalarımızın hepsinde doktorumuz çogul gebelik riski var demişti. Sperm sayıları harekerleri benim yumurta sayım kaliteleri hep güzel çıkıyodu ama olmadı malesef. şimdi üniversite araştırma hastanesine gittim kan testi sonucum bu. Ultrasyondada malum pko için küçük kistlerim vardı sonucumu almasamda ben ekranda gördüm kadarıyla yani. Benim sorunum sadece pko sanırım. Doktoruma geçmiş hikayemi anlattığımda direk tüp bebeğe yönlendiricem dedi ve testleri daha yeni yaptırdım salı günü göstericem ve beni tüp bebeğe yönlendiricek . Alttaki degerlerime göre size sorum şu........... Sizce başka yapılması gereken bi tedavi varmı? Yani tüp bebek olmadan başka bi yol yok mu? Laporoskobi ve başka bi yöntemlere gerek varmı? Hep özele gittim bu zmana kadar ve doktorum gerek olmadını söledi.
Bu arada rahim filmimde temiz tüplerimde açık yani sizce neden olmuyo? Ve tüp bebekten başka bi çaresi yolu yok mu?

Serbest t4...........1.06
serbest t3...........3.08
tsh.....................1.927
fsh.....................3.43
lh.......................14.19
prolaktin..............25.74
total testosteron...0.82

(günde bi tane glokofen kullanıyorum, prolaktin içinde progestan alıyodum haftada bir tane ama ilacım bittiğinde almadım ve yaklaşık bir senedir içmiyodum o yüzden prolaktin yüksek çıkmış.)

şimdiden teşekkürler...

Merhaba polikstikover hastası olduğunuz anlaşılıyor kan sonuçlarınız ve yapılan tedaviler açısından. Bundan sonra gerekli basamak tüp bebektir gerçekten de ama benimle yüzyüze görüşmek isterseniz bahçeci kliniğindeyim mutlaka arayın özellikle ilgilendiğim gruptur sizin dumunuz neler yapılabileceğini ve neden yapılması gerektiğini uzunuzun anlatabiliyim. 02123103100 numarlı telefondan ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

merhaba ben bursada yaşıyorum istanbula gelmem imknsız ve maddi açıdanda özele gidemicem artık eşime bende işten çıktık o başka bi iş kuruyo şuanda o yüzden bende devlete gidiyorum zaten :KK50: sanırım bu kadar yardımcı oluyosunuz tüp bebek merkezine gelmek gerekiyo sanırım yinede teşekkür ederim rabbim kimseyi bu yolda çaresiz bırakmasın çok zor.... sizi telefonla arasam bilgi verirmisiniz ne gb bi tedavi düşünüyosunuz ki ve ücret açısından felan yani bilgi veriyo musunuz??? istanbula gelmem çok zor kimsemiz yok orda malesef:KK14:

üzülmeyin bursada da çok sayıda merkez ve üniversite hastanesi var bunlardan birine başvurmanız yeterli olacaktır. sevgiler.

merhaba ben bursada yaşıyorum istanbula gelmem imknsız ve maddi açıdanda özele gidemicem artık eşime bende işten çıktık o başka bi iş kuruyo şuanda o yüzden bende devlete gidiyorum zaten :KK50: sanırım bu kadar yardımcı oluyosunuz tüp bebek merkezine gelmek gerekiyo sanırım yinede teşekkür ederim rabbim kimseyi bu yolda çaresiz bırakmasın çok zor.... sizi telefonla arasam bilgi verirmisiniz ne gb bi tedavi düşünüyosunuz ki ve ücret açısından felan yani bilgi veriyo musunuz??? istanbula gelmem çok zor kimsemiz yok orda malesef:KK14:

X