Sonunda Ayrıldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sizi hiç tanımıyorum ve okurken o kadar çok maddiyat var ki konuda insan ister istemez soğuyor.
Yanlış anlamayın ama aileniz yok mu acaba ? Yok bana getirdi maaşını verdi , yok bir aykini daha öde falan. Siz bu adamın eşi değilsiniz.
Neyse hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

yazık belki annesi babası yoktur ya benim yok mesela

yazık belki annesi babası yoktur ya benim yok mesela
İşte o yoksa bir şey diyemem diyeceğim ama yine de olmaz bence ya. Benim arkadaşımın eski eşimde boşansak bile sana ben bakıcam demişti. Kız inandı , sonra herif engelledi. Ona da söylemiştim hayatımdan giden adamdan neden beklentim olsun?iş içinde daha evvel nerede kalıyorsam orada kalırım. Adam sürekli ev ayırmış zaten.
Ben galiba herkesten farklı düşünüyorum.

Hayır gayet doğru düşünüyorsunuz. O kadar çok para konuşması var ki aralarında. Ayrıca ayrılınca adam para vermiyor diye konu sahibi kızmış baya. Yani ne münasebet, o zorla verse kadın almamalı burda. Çocuğunuzun babası, eski eşiniz fln değil bu adam, herkes gibi ilişki yaşadığınız biri. Yani evlenip boşandım, boşanırken , eski eşimden düğünde takılan altınlar hariç ( onlar zaten benimdi ) , 1 tl almadım. Adam depozitoyu alırsın demiş, yok almam ne münasebet diyeceği yerde, kızıyor neden az veriyor diye. Bir arkadaşı da konu sahibini savunmuş, o kadar efendi adamın böyle iğrenç cümleler kuracağını tahmin etmezdik. Ben iğrenç cümle görmedim açıkçası, konu sahibinin yazmadıkları varsa bilemem.

Daha evvel evler ayrılınca nerede yaşıyordu ? Eski arkadaşın yazdıklarını okudum, aynısını düşündüm. Kk da bazı üyelerin ayrıcalığı olduğunu düşünüyorum açıkçası. Çevresi olana yapılan yorumla , yeni bir üyeye yapılan yorum aynı değil. Arkadaşı para yiyen bir kadın değilsin yazmış ama konuşmalar full para üzerine.

Ben eşimden bile para almaya alışamadım gururuma dokunuyor ne olursa olsun alınmamalı al paranı başına çal denilip basıcaksın böylesine engeli 5 yıl nedir ya ?

İnsanlar 50 yıllık eşlerinden ayrılabiliyor ama bu 5 yılda bu kadar para konuşulması,herşeyi paraya bağlanması sürekli verim, verdim,veririm denmesi bana itici ve antipatik geldi. Umarım sende mutlu olursun geçecek sadece sabir

Teşekkür ederim geçti zaten, çok şükür şuan o evde olduğumdan çok daha huzurluyum. Ailemin yanında, gerçekten değer gören bi insan nasıl hissedermis onu anladım

İlişkiniz bi sehirde yolunu bulmaya calısan iki ev arkadaşı ilişkisi gibi.. sevgiden aşktan eser yok, çok zoraki ilerlemiş..kurtulun bir an önce derim

Ne çirkin muhabbetler,
Ne çirkin bir ilişki,
Yok depozitoyu verecekti vermedi, yok taşınma masrafımı oradan düşmemi söyledi,

İlişkilerde herşeyi erkeklerden bekleyen kadınlardan hazetmiyorum,
Gelecek planlarınızda öncelik kariyer olmalı, 5 yıl dile kolay

Konunuza denk geldim de… bence partneriniz maddi anlamda size çok şey vermiş. Öğrenciliğiniz itibariyle tüm masraflarınızı karşılamış, kirayı faturaları Ödemiş adeta eşiniz gibi davranmış. Artık eşler bile yalnız ev geçindirmek istemiyor. Siz depozitoyu verecekti içinden masraflarını hallet dedi, 1700 kursa gidersin diyince tamam dedim onu denedim gibi maddi anlamda hakkınızın bence olmadığı bi diyaloğa girmişsiniz. Adam maddi anlamda sizi yük gibi hissetmiş ve haklı da. Ekonomik özgürlüğünüz olmadan, evin yarı masraflarını karşılamadan kimsenin evinde yaşamayın bence bir sonraki ilişkinizde. Ne işiniz varsa ( ailevi sağlık problemi hariç ne işiniz olursa olsun erteleyip ) ameliyat sürecinde partnerinizin yanında olabilirdiniz. Karşınızdaki kişi olsam bu ilişkiyi 5 yıl değil 5 ay sürdürmezdim. Romantik ve evlilik sorumluluğu olmayan bir ilişki için çok fazla olmuşsunuz adama.

Ben ameliyat sürecinde partnerimin yanında oldum. Manevi olarak da hicbi zaman destegimi eksik etmedim. Kendisi annesinin evine gidip hergun ona bakmama başta tamam demisken sonrasında istemedi. Gittiğim zamanlarda da herşeyiyle ilgilendim. Diğer dediğiniz herşeye tamam, ama evlilik sorumluluğu olmayan bi ilişki diyemezsiniz o yüzden.

Hemen sadaka verin kurtulduğunuz için. Çok üzgünüm ama siz ayrılık kararını sağlıklı veremeyecek kadar çok zedelenmişsiniz. Psikolojik olarak desteğe ihtiyacınız var bence. Sonra kendinize yeni bir başlangıç yapıp; en önemlisi eski duygusal handikaplarınıza, düşünce bozukluklarınıza düşmeden çok güzel tercihler yaparsınız. Zoru defetmişsiniz, hayırlısı olsun hakkınızda

Teşekkür ederim, kurtulduğuma çok mutluyum zaten 3 ay geçti üstünden, 5 senede neler kaybetmişim çok net görüyorum artık, hayatımı yoluna koymaya çalışıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…