Sonunda ayrıldım

Sen ona değil verdiğin emeğe ağlıyorsun ama boşuna ağlama o istedi böyle olmasını kaç yıllık emekler hayaller bitiyor bu kadar dramatize etmeyin adam hem karnım doysun hem pastam dursun istiyor oldu ya ne güzel hayat…..

Böyle tipler genellikle çok iyi rol yapabilme özelliğine sahiptir.Hayırlı olan buymuş,inşallah hayat karşınıza hak ettiğiniz doğru insanı çıkartır.

bırak öldürsün kendini başka kadının da başını yakmamış olur hem salla gitsin, bende ne acılar çektim hepsi gelip geçiyor hayat devam ediyor dünyaya bir defa geldik kısacık ömrümüzde bize değer vermeyen adamlar için harcamayacağız...

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum babamla telefonda kavga ettiler resmen ona rağmen bana inanmıyor ailemin baskısına geldiğimi hür irademle karar vermediğimi söylüyor
Yani size diyor ki benim yaptığım haltlardan değil de, senin ailen yüzünden ayrılıyoruz. Zerre kadar üzülmeyin. Şimdi ben sensiz yaşayamam diyor, yarın sen bensiz yaşayamazsın diyip tehdite başlar.

bırak öldürsün kendini başka kadının da başını yakmamış olur hem salla gitsin, bende ne acılar çektim hepsi gelip geçiyor hayat devam ediyor dünyaya bir defa geldik kısacık ömrümüzde bize değer vermeyen adamlar için harcamayacağız...
Ay hiç bu heriflerin kendini öldürdüğünü duydunuz mu ya? Bunlar ya yeni kadın bulur, ya da eskisi çalışıyorsa para kesildi diye onu öldürmeye kalkar.

Sevgiliyken bile insan gibi ayrılamadığım adamla evlenip boşanmaya kalksam bana neler yaşatır diye bir düşün.

Çocuklarla mi tehdit eder, öldürmekle mi tehdit eder, mahkemede iftira atarak yıldırmaya mı çalışır...

Akıllanmayacağını bile bile tavsiye vermek İsmail Abinin gemiyi beklemesi gibi oluyor ama neyse. Sen ciddiye almazsın, başkasına faydam olur.

Öff herif sizi daha sevgiliyken aldatmış, üstünüzde iğrenç bir baskı kurmuş. Siz daha vicdan mı yapıyorsunuz?
Az daha evlenecektiniz bir de bu adamla. Dua edin de gelip buraya sordunuz, aklı başında bir sürü kadın dur dedi size.
24 yaşında çektiğiniz dram filmine bir bakın ya. Bu yaşları çoooook ararsınız, ben diyeyim. 30 yaştan bildiriyorum, değmiyor.
Barışır bu kafayla zaten

X