Sonunda ben de ameliyat oldum :)

çok geçmiş olsun canım benim de 3 . günüm .. agrılarım tamamen kesildi diyebilirim ... ama tabi agrı kesicilerle.. desteksiz kalkabiliyorum ve kollarımı zorlamadan her işimi yapabiliyorum .. bende pişman olur gibi oldum çok hassaslastım agladım güldüm iki duygu arasında gidip geldim ama şimdi çok iyiyim. ve bende bugün duş alıp yarın doktoruma gideceğim... dün kendi aldığım bi südyen vardı .. doktorum önden acmalı al dedi. bi tane de hastahane çıkışı tabucu olurken ayyıldızdan açmalı aldım. iyileştikçe agrılar azaldıkca pişman duygusu da azalıyor.. hele ki avucuma oturtmaya calışırken dolduruyor olması ne hoşşş :KK52: allah sana da tez iyileşmeler nasip etsin :KK16:

ne çabuk geçiyor zaman ya önce konuşuyoruz olucaz diye sonra olup iyileşme sürecine geçiyoruz bile :) güzel memişlerine iyi bak şeker:KK70:

ne çabuk geçiyor zaman ya önce konuşuyoruz olucaz diye sonra olup iyileşme sürecine geçiyoruz bile :) güzel memişlerine iyi bak şeker:KK70:

Hattta ve hattttaa dahasi varrrr kiiii:KK52: bugun resim eklemeyi dusunuyordum .. kontrolumden yeni geldim ayagimda yuksek platform topuklularimla gittim doktorum ameliyat olan senmisin dedi cokk cok iyi gordum seni dedi :KK16:

Son düzenleme:
Hattta ve hattttaa dahasi varrrr kiiii:KK52: bugun resim eklemeyi dusunuyordum .. kontrolumden yeni geldim ayagimda yuksek platform topuklularimla gittim doktorum ameliyat olan senmisin dedi cokk cok iyi gordum seni dedi :KK16:

ahahaha bende hastaneyle topukluyla gitmeyi düşünüyorum ama çıkarken topukluyla çıkabilirmym bilmiyorum :KK52::KK52::KK52: süpersin heycanla bekliyoruz fotoğraflarını maşallah sana

ahahaha bende hastaneyle topukluyla gitmeyi düşünüyorum ama çıkarken topukluyla çıkabilirmym bilmiyorum :KK52::KK52::KK52: süpersin heycanla bekliyoruz fotoğraflarını maşallah sana
18 Cm platformla ılk kontrolune Gıt yeter bebıs :KK1: .. Hıccc korkma yarın buyuk gunun gule oynaya gıttt:KK16: ben cok mutluyum sende olacaksın.. Hıc korkma pozıtıf ol allah yardım edecektır :KK16: sıra sendeeeee:KK52:

Son düzenleme:

Hayranım size beni görseniz terlikle gittim canımın acısından ne giydiğimi bile hatırlamıyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X