Gebeliğe Hazırlık Sonunda kararımı verdim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Pussuk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2020
392
611
Merhaba kadınlar klubu üyeleri eşimle bi buçuk senedir evliyiz ve bayadır çocuk istiyoruz bi seneyi geçti zaten eylülde hsg çekildim herşey normal cıktı esimin de sonuçları aynı şekilde normal kendimi ilk zamanlar çok stres altında birakiyordum ve yavaş yavaş yendim stresimi doğal yolla olmasını bekledim bunca zaman ama artık kolları sıvama zamanı geldi diye düşünüyorum iki aydır yüz felci ile uğraşıyodum ve düzeldim artık bi kadın doğumcuya gidip tedavi ise ne gerekli ise başlamak istiyorum ve süreç hakkında hiçbir bilgim yok eşimle birlikte arı sütü ve propolis kullanmayı.düşünüyoruz takviye olarak benim sorum bu süreç nasıl bir süreç.ve önerebileceğiniz ilaç olur takviye olur destek olur neler önerirsiniz 😊

Merhaba kadınlar klubu üyeleri eşimle bi buçuk senedir evliyiz ve bayadır çocuk istiyoruz bi seneyi geçti zaten eylülde hsg çekildim herşey normal cıktı esimin de sonuçları aynı şekilde normal kendimi ilk zamanlar çok stres altında birakiyordum ve yavaş yavaş yendim stresimi doğal yolla olmasını bekledim bunca zaman ama artık kolları sıvama zamanı geldi diye düşünüyorum iki aydır yüz felci ile uğraşıyodum ve düzeldim artık bi kadın doğumcuya gidip tedavi ise ne gerekli ise başlamak istiyorum ve süreç hakkında hiçbir bilgim yok eşimle birlikte arı sütü ve propolis kullanmayı.düşünüyoruz takviye olarak benim sorum bu süreç nasıl bir süreç.ve önerebileceğiniz ilaç olur takviye olur destek olur neler önerirsiniz 😊
Öncelikle Rabbim inşallah hayırlı zamanda nasip etsin ama ilaç tavsiyesini biz değilde doktor verse çok daha iyi olur ilk etapta güçlü vitaminler veriyorlar yada klomenr başlatıyorlar ve yumurta takibi yapıp ilişki günleri veriyor doktor zaten tedaviye başladığında zamanla baya bilgi sahibi olucaksın :) ha bide c life macun var çok işe yarıyo ben onunla hamile kaldım düşükle sonuçlandı ama işe yaradı

Bence doktora muayene olmadan buradaki onerilerle kürler takviyeler kullanmayin. Her sey yolunda ise onu bozmak gibi bir ihtimalinuz var çünkü. Burada cok okudum, sperm sayısı yükselsin diye yapilan kurlerle daha da düşen eşleri. O sebeple once muayene olun ikiniz de. Sonra gun aşırı iliski deneyin derim.

X