soocute'un meme büyütme ameliyatı

tşk ederim cnm..evet hasan beyde her işte bi hayır vardır dedi öyle düşün.. dedik ya amelıyat olunca çıksaydı çok ilgili konuştu benımle mutlaka haberlerını ver bana dedı memeyi düşünme sen bı atlat ondan sonra istedıgın zaman yapılır dedi..doğru bi karar hasan fındık ben cok eminim kendinden öyle paragöz de değil cok samımı ben hasan beyden başka bı doktora gıtmıştım adam burnunu fılanda yapalım dedı burun konusunda bı şıkayettım yok onden gayet norma kuckte yandan bı hafıf egıklık var hatta kuzenım amelıyat olmuştu burundan o doktorlada benm burnumda yapılamılı dmıştım yıllar oncesı o doktorda senın burnunda ne varkı gerek yok cok ıstersen bı törpi olur demıştı düşün yani.hatta ben hasan beye gıdınce ablamla gıtmıştım ablam da karın germe lipo konuşmuştu bende taılmıştım ablama bence burnun yapılamlı dıye hasan beye demıştım oyle degılmı oda bana ben bu konuda asla bışey dıyemem demşıtı kişi neresinden rahatsılık duyuyorsa onun kararı olmalıdır demıştı yani sizse kişiye kalıyor bu durum demıştı işte dedım bu benım doktorum asla başkası olmamalı.. abın ve baba konusuna gelınce aynı dertten muzdaribim ama ben gögüsmde kist olduğunu ve onu aldıracağımı soyledım boşluk olabılırmış sılıkonda takılabılır demıştım cukur olursa :p sende oyle bişeyler soyle gıtsın :)
Geçmiş olsun canım... Her işte bir hayır vardır üzülme :KK19: Şu taşlardan bir kurtul hayırlısı ile,ameliyatını olursun inşallah :KK15:

Geçmiş olsun canım... Her işte bir hayır vardır üzülme :KK19: Şu taşlardan bir kurtul hayırlısı ile,ameliyatını olursun inşallah :KK15:
arzum cok tşkkür ederim inşallah canım inşallah ..kaç gündür resmen geberiyorum bi kurtulayım işin aslı ertelendıgıne de uzuldum ama yapıcak bişey yok gec olsun güç olmasın moralım bozuk ama geçer heralde zor günler yaşıyorum sıfırım..

arzum cok tşkkür ederim inşallah canım inşallah ..kaç gündür resmen geberiyorum bi kurtulayım işin aslı ertelendıgıne de uzuldum ama yapıcak bişey yok gec olsun güç olmasın moralım bozuk ama geçer heralde zor günler yaşıyorum sıfırım..
Geçer canım,geçer tabiki..Her hayırda bir şer,her şerde bir hayır vardır unutma..Seni çok iyi anlıyorum ama bazı şeylerde Allahtan işte,elden birşey gelmez.. Sen emin ellerdesin,Allahın izni ile herşeyi atlatıp meme ameliyatınıda olursun acele etme..Yaza kadar süpper olur herşey :KK19:
Bu arada sıfır diyince aklıma geldi :KK48:
:KK45:

Geçer canım,geçer tabiki..Her hayırda bir şer,her şerde bir hayır vardır unutma..Seni çok iyi anlıyorum ama bazı şeylerde Allahtan işte,elden birşey gelmez.. Sen emin ellerdesin,Allahın izni ile herşeyi atlatıp meme ameliyatınıda olursun acele etme..Yaza kadar süpper olur herşey :KK19:
Bu arada sıfır diyince aklıma geldi :KK48:
:KK45:

arzum cok alemsin sesli gülüyorum ahahhahhaha :)moralim sıfır sıfır :)

Canim hayirli olsun Hasan beyi secmekle inan bana dogru karar vermissin :) ameliyatin ne zaman?
Çok teşekkür ederim canım Hasan Bey ile görüşüp ameliyata karar vermemek delilik gibi bişey olurdu sanırım insan onunla konuşunca tüy gibi hafifliyo inşallah memnun kalırım 4 Eylül perşembe bi haftadan az kaldı çünkü En kısa sürede olsun istemiştim

İnşallah canım benim bu ameliyata yıllar önce seni görünce kesinlikle olmam lazım demiştim ben minyonum boyut tabi ki benim bedenime uygun yapılacak Allah senden razı olsun bi tek sen değil Gizem den de gözüme gördüğüm iki örnekten sonra olmam gerektiğine inandım şükür o günlerde geldi umarım sorunsuz atlatırım
Hayırlı olsun kararın canım,çok sevindim karar vermene :KK19: Herşey gönlünce olur inşallah,çok mutlu olursun en az benim kadar :KK66:

Bugün de bitti 4 sonra ameliyatımı oluyorum şıkıdım şıkıdım oynayasım var çantamı hazırlayacağım yarın gidip önü Düğmeli yada fermuarlı pijama takımı alacağım. Günlük gibi oldu biraz :) :)

Pijama takımına gerek yok canım ya, ben önden düğmeli kolsuz bir bluz almıştım ucuza, eşofman altı giymiştim bide.. Ama tabi bu da bir heves al istersen :)

Pijama takımına gerek yok canım ya, ben önden düğmeli kolsuz bir bluz almıştım ucuza, eşofman altı giymiştim bide.. Ama tabi bu da bir heves al istersen :)
Düğmeli bir şey bulamam diye düşünmüştüm bol gene ama bulursam öyle alırım bu gece uyuyamadım heyecandan:confused:

yarın senı ararlar kesın bılgı verırler ..şimdiden cok geçmiş olsun inş herşeyi sorunsuz bı şekılde atlatırsın çok merak edıyorum sonuçta aynı doktor takıpteyım :KK66:

yarın senı ararlar kesın bılgı verırler ..şimdiden cok geçmiş olsun inş herşeyi sorunsuz bı şekılde atlatırsın çok merak edıyorum sonuçta aynı doktor takıpteyım :KK66:
Çarşamba arayacaklarmış. Ben çok sabırsızlanıyorum inşallah sorunsuz atlatırım şu an ki hallerini çektim ekledim albüme benim çok ihtiyacım var bu ameliyata. Senin taş ne alemde düşmedi dimi canım

Çarşamba arayacaklarmış. Ben çok sabırsızlanıyorum inşallah sorunsuz atlatırım şu an ki hallerini çektim ekledim albüme benim çok ihtiyacım var bu ameliyata. Senin taş ne alemde düşmedi dimi canım
pskoljım altı üst oldu cok kötüyüm ya :KK43: dun ağrım hafıf kasıklarımda oldu akşama kadarda idrarım kanlıydı ama dun akşamda bu saate normal rengi..aslında dünden berı ağrım yok sayılır yarım saattır böğürümde haff agrı başladı,, bol su içiyorum arada zıplıyorum fılan ne durumda bımıyorum ayıptır söylemsı kovaya yapıyorum henüz bşey gormedım..normal şartlarda senden 4 gün sonra ben olacaktım cok heyecanlıydım bende ama heyecan fılan kalmadı gıttı üzülmekten başka..emin ellerdesin herşey güzel gidecek agrı durumunu cok merak edıyorum lütfen gelışmelerı paylaş..bide meme ucu olacaksın dimi ? benım tercıhım meme ucuydu ? şimdi resimlerine bakacagm cnm..

pskoljım altı üst oldu cok kötüyüm ya :KK43: dun ağrım hafıf kasıklarımda oldu akşama kadarda idrarım kanlıydı ama dun akşamda bu saate normal rengi..aslında dünden berı ağrım yok sayılır yarım saattır böğürümde haff agrı başladı,, bol su içiyorum arada zıplıyorum fılan ne durumda bımıyorum ayıptır söylemsı kovaya yapıyorum henüz bşey gormedım..normal şartlarda senden 4 gün sonra ben olacaktım cok heyecanlıydım bende ama heyecan fılan kalmadı gıttı üzülmekten başka..emin ellerdesin herşey güzel gidecek agrı durumunu cok merak edıyorum lütfen gelışmelerı paylaş..bide meme ucu olacaksın dimi ? benım tercıhım meme ucuydu ? şimdi resimlerine bakacagm cnm..
Ay inşallah düşer ertelenmez ameliyatın ama yine de hayırlısı olsun. Evet canım meme ucu aslında büyük değil ama gerdirince büyüyor gelişmeleri yazarım o gün bi gelsin bakalım

X