soocute'un meme büyütme ameliyatı

Evet arkadaşlar yıllardır bu ameliyatı olmak istiyordum bilen bilir hatta bu siteye bu konuları öğrenmek için üye olmuştum. Daha önceden Denizli de yaşıyordum birkaç ay önce İstanbul a taşındım taşınma süreci bitince doktorlarla görüşmeye başladım bugün itibari ile yol sıralamasına göre doktorlarla görüştüm ve Hasan Fındık la son görüşmeyi yaptım ve hemen ameliyat günümü aldım Allah hayırlısını nasip etsin çok sevinçliyim yolda eve dönerken sevinçten güldüğümü fark ettim :) Hasan Bey çok sıcak samimi direkt şöyle şöyle olmalı dedi minyonum benim bedenime en uygun olanı seçecek meme başından kas altı olacak. Bu mutluluğumu paylaşmak istedim sizlerle bende bu forumda ameliyat olan arkadaşlardan cesaret alarak bu yola girmiştim çok teşekkür ederim onlara da.
Ameliyat tarihimi yazmamışım 4 eylül perşembe

minyon olduğum için bedenime uygun bir büyüklükte abartı durmayan ameliyat olduğuma değecek bir meme istedim 325 cc high profil yuvarlak Mentor marka protez koyuldu son durum meme altı 70 meme üstü 85 ameliyat öncesi 71-75 gibi bir şeydi

En çok sorulan sorular
ağrı konusu kişiye bağlı sanırım ama bence Dr ile de alakası var aynı dönem aynı dr a ameliyat olan arkadaşlarında süreci benim ki gibiydi.. ilk uyandığımda bile ağrım yoktu bu yüzden bi aksilik çıktığını ve ameliyat olmadığımı düşünmüştüm ama gözümü açmadan ellerim memelerime gitti ve anladım :)
iş konusuna gelirsek ben 4. Gün pazara gittim tabi ki bir şey taşımadım bir haftalıkken fellik fellik gezdim sana göre 5. Gün Çalışılabilir ama süreç herkeste farklı işliyor bu yüzden minimum bir hafta izin alın...

Son edit:Evet arkadaşlar nerdeyse üç ay oldu ameliyat olalı.. çok uzun zaman araştırdım ameliyat olamayacağımı anlayınca forumdan uzak kaldım ama sonra maddi olarak durumumu ayarladım ve ameliyatımı oldum ameliyat olmadan önce eski üyelerden beş altı üyenin fotoğraflarını görmüştüm.. Bu konuda çok yardım aldım bazı arkadaşlar geri çevirmişti arkadaşlık talebimi bu yüzden ben mümkün olduğunca yeni üyeler hariç herkesi izlemeye aldım.. tabi ki bi tek yeni üye değil yazmış olduğu mesaJlarda önemli..

Forumda yaşadığım tatsız tartışmalar ve seviyesiz kişilikler yüzünden herkese yardımcı olmamam gerektiğini anladım bu yüzden listemi yeniden düzenliyorum.. Ameliyat olmak isteyen arkadaşlar kendi fotolarını eklerseler daha yardımcı oluruz.. hem eski hallerinin fotolarına yorum yaparız böylece kimse mağdur olmaz.. anlayış göstermenizi umuyorum.. isteyen herkesin darısı başına olsun inşallah

Edit: ameliyatımı olayı 6 ay oldu her şey yolunda öncesi sonrası fotoğraf ekleyeceğim ameliyat öncesi çekilenlerle karşılaştırma yaparak böylece nerden nereye bi sonuç çıkmış olacak göreceğiz....
Beni izlemeye alın lütfenn ameliyat olcam ve örnekleri görmek cok önemli karar asmasında sizde ameliyat olmadan önce aynı süreclerden gecmişsinizdir zaten beni anlatsınız.

Edit: Arkadaşlar ameliyatımı olalı tam bir yıl oldu Allahıma şükürler olsun hiçbiri problem yaşamadım. Hayatımda yaptığım en güzel ikinci şey bu ameliyatı olmaktı birincisi kızımı dünyaya getirmem tabiki evliliğimi bile bu ameliyattan sonraya atıyorum .Gelelim hayatımda bu bir yılda ne gibi şeylerin geliştiğine .. Öncelikle Doktorum Hasan Fındık'a tekrar teşekkür ediyorum yaptığı ameliyat harici hayatımda birçok şeye vesile oldu kendisi ister inanın ister inanmayın, bunu kendiside bilmiyor, evliliğimi kurtardı dolaylı olarak. Memelerle birebir bir ilişkisi yok ama yinede onun sayesinde inanılmaz mutlu giden bir evliliğim oldu 7,5 yıllık evliliğimde hiçbir zaman düzgün bir ikili ilişki kuramadığım eşimle hayatımda olmadığım kadar mutluyum ve artık Çorlu'ya taşınıyorum eşimin işi dolayısıyla bu kararı almamda da dolaylı olarak Hasan Bey'in etkisi var. O bunu bilmiyor ama onun sayesinde boşanmaktan vazgeçtim ve kızım eşimle beraber yeni bir yuva kuruyorum.. Tüm olanlara rağmen Hasan Bey'in kalbimde ayrı bir yeri var sadece doktor olarak değil bu insani olarak onunla ilk görüşmeye gittiğimde beni inanılmaz mutlu etti bu ameliyatı olmaya karar verdikten sonra toplamda 6 dr ile görüştüm ve en sonuncusu Hasan Beydi. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım zaten ben yıllardır başka şehirde yaşadığım halde Hasan Bey'e ameliyat olmak istiyordum sürekli onun adını zikrediyordum eşim erkek dr olmaz İstanbul olmaz bulunduğumuz şehirde ol olacaksan diyordu küçük şehirlerde bu ameliyat daha uygun fiyatlara yapılıyor elbette ama iş dr a güvenmek olunca benim güvenimi kazanabilecek bir dr bulamadım iyi ki de bulamamışım diyorum sonuç olarak çok mutluyum iyi ki bu ameliyatı olmuşum. İyi ki Hasan Fındık ile görüşmüşüm iyi ki onu tanımışım. Benim daha önceden dokum hiç olmadığı için tamamen normal meme yumuşaklığında değiller belki de bu benim kaslarımın güçlü oluşundan bilemiyorum direkt ellediğimde kas geldiği için asla normal meme gibi olmayacak bunu biliyorum ama ilk hallerindeki gibi taş gibi füze gibi değil yumuşacık bana bu yumuşaklık bile yetiyor yan yatınca yayılıyor üstüste düşüyor sırt üstü yatınca normal meme gibi yanlara yayılıyor bütün yaz denizde bikinilerimi giydim göğsümü gere gere denizin kumun güneşin tadını çıkardım en çok istediğim şeylerden biri dikkat çekmemekti ve bunu başardım. Hiçbir Allahın kulu anlamadı fiziğimde ince yapılı olduğu için genç kız gibi durduğumu söyledi herkes. Zaman zaman çamaşır almak için Pentiye gidiyorum orda çalışanlar gördüklerinde çok güzel iltifatlar ediyorlar göğüsleriniz çok güzel diyorlar bende bunun sırrını yaptığım spora borçluyum diyorum :)
şimdilik bu kadar öpüyorum

Son düzenleme:
Edit: Arkadaşlar ameliyatımı olalı tam bir yıl oldu Allahıma şükürler olsun hiçbiri problem yaşamadım. Hayatımda yaptığım en güzel ikinci şey bu ameliyatı olmaktı birincisi kızımı dünyaya getirmem tabiki evliliğimi bile bu ameliyattan sonraya atıyorum .Gelelim hayatımda bu bir yılda ne gibi şeylerin geliştiğine .. Öncelikle Doktorum Hasan Fındık'a tekrar teşekkür ediyorum yaptığı ameliyat harici hayatımda birçok şeye vesile oldu kendisi ister inanın ister inanmayın, bunu kendiside bilmiyor, evliliğimi kurtardı dolaylı olarak. Memelerle birebir bir ilişkisi yok ama yinede onun sayesinde inanılmaz mutlu giden bir evliliğim oldu 7,5 yıllık evliliğimde hiçbir zaman düzgün bir ikili ilişki kuramadığım eşimle hayatımda olmadığım kadar mutluyum ve artık Çorlu'ya taşınıyorum eşimin işi dolayısıyla bu kararı almamda da dolaylı olarak Hasan Bey'in etkisi var. O bunu bilmiyor ama onun sayesinde boşanmaktan vazgeçtim ve kızım eşimle beraber yeni bir yuva kuruyorum.. Tüm olanlara rağmen Hasan Bey'in kalbimde ayrı bir yeri var sadece doktor olarak değil bu insani olarak onunla ilk görüşmeye gittiğimde beni inanılmaz mutlu etti bu ameliyatı olmaya karar verdikten sonra toplamda 6 dr ile görüştüm ve en sonuncusu Hasan Beydi. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım zaten ben yıllardır başka şehirde yaşadığım halde Hasan Bey'e ameliyat olmak istiyordum sürekli onun adını zikrediyordum eşim erkek dr olmaz İstanbul olmaz bulunduğumuz şehirde ol olacaksan diyordu küçük şehirlerde bu ameliyat daha uygun fiyatlara yapılıyor elbette ama iş dr a güvenmek olunca benim güvenimi kazanabilecek bir dr bulamadım iyi ki de bulamamışım diyorum sonuç olarak çok mutluyum iyi ki bu ameliyatı olmuşum. İyi ki Hasan Fındık ile görüşmüşüm iyi ki onu tanımışım. Benim daha önceden dokum hiç olmadığı için tamamen normal meme yumuşaklığında değiller belki de bu benim kaslarımın güçlü oluşundan bilemiyorum direkt ellediğimde kas geldiği için asla normal meme gibi olmayacak bunu biliyorum ama ilk hallerindeki gibi taş gibi füze gibi değil yumuşacık bana bu yumuşaklık bile yetiyor yan yatınca yayılıyor üstüste düşüyor sırt üstü yatınca normal meme gibi yanlara yayılıyor bütün yaz denizde bikinilerimi giydim göğsümü gere gere denizin kumun güneşin tadını çıkardım en çok istediğim şeylerden biri dikkat çekmemekti ve bunu başardım. Hiçbir Allahın kulu anlamadı fiziğimde ince yapılı olduğu için genç kız gibi durduğumu söyledi herkes. Zaman zaman çamaşır almak için Pentiye gidiyorum orda çalışanlar gördüklerinde çok güzel iltifatlar ediyorlar göğüsleriniz çok güzel diyorlar bende bunun sırrını yaptığım spora borçluyum diyorum :)
şimdilik bu kadar öpüyorum
Maşallah diyorum.Allah mutluluğunuzu arttırsın:)Göğüslerin gerçekten mükemmel.Çok çok beğeniyorum.Hasan beyin ellerine sağlık.Kendisi demekki hem çok iyi bir doktor,hem de çok iyi bir insan:)

Maşallah diyorum.Allah mutluluğunuzu arttırsın:)Göğüslerin gerçekten mükemmel.Çok çok beğeniyorum.Hasan beyin ellerine sağlık.Kendisi demekki hem çok iyi bir doktor,hem de çok iyi bir insan:)
ammiiinnn diyelim çok teşekkür ederim canım seninkilerde favorilerim arasında . Hasan Bey meme konusunda gerçekten çok iyi bir dr yüzüne karşı hiçbir zaman demedim şımarmasın :p :KK68:şaka bir yana istemeden de olsa benim evliliğimin devam etmesine katkı sağladı

X