Soru: Hangi yatak odasından memnun kalabilirim? Bana yardımcı olur musunuz?

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
54.271
205.717
52
bide fiyatlarını yazarsanız sevinirim...

aaaa kimse cvp vermiyor yeni evlenicem ablalarımdan tavsiyeler istiyorum.......

canım benim simdiden kolay gelsin yatak odasında evin küçükse bazalı bir model bakabilirsin daha derli toplu olur ama renk konusunda kesinlikle beyaz bir mobilya bak yatak odası aydınlık olmalı ben koyu renk mobilyayı sevmiyorum beyazda renk uyumuda kolay oluyor hem tozda göstermiyor :)

ben de beyaz diyenlerdenim.. yatakodasi beyaz olmali:lepi::lepi:
kirik beyaz ya da krem de olabilir gerci nostalik hava katabilmesi nedneiyle krem de hos durabilir.

aynen bende katılıyorum size...benimki akçaağaç ve sürgülü kapak çokta memnunum........................

benim tayak odam sürgülü ve çok kullanışlı 1 sene oldu alalı hala yeni gibi..bence açılan kapaklar daha çabuk deforme oluyo..açıp kapamaktan vidaları gevşiyo küçük dolap yerlerindeki kapaklar aşağı düşüyo bazen...sürgülü tavsiye ederim..hem görünümüde çok modern sürgülülerin

Teşekkür ederim.Ben de beyaz,sürgülü ve aynalı bir dolap düşünüyorum.

valla ben 3 senedir kullanıyorum maşallah hala ilk günkü gibi......

benimki çok kullanışsız, ikimiz aynı anda kullanamıoruz eşimle. 3 kapaklı yaptır benden tavsiye yoksa siz de sıraya girersiniz giyinmek için bizim gibi:) benim kilerim de sürgülü onun da kapak boyları uzun bozuldu bi senede ben pişmanım biraz sürgülü yer kaplamıyo tek avantajı o
yatak odam

benimde dolap sürülü 10 yıl oldu tık yok maşallah :nazar: tavsiye ederim yeriniz dar ise kapak yer kaplamaz

benim annemin surguluydu 8 sene sonra kapaklar ınfılak ettı aryrıca dusundugun mobılyayı daha cok odana uygun sec bence .

Yatak odasında çok büyük ayna , çok büyük negatif enerji demektir.

sürgülü dolabı kesinlikle tavsiye etmiyorum,uzun vadeli düşünmek lazım.yatak odası bu.her 5 senede bir değişmezki.
benim mobilyam eskitme ceviz.koyu renk yatak odasında gerçekten zor.ama gene de mobilya dediğin beyaz da olsa koyu renkte olsa mobilya gibi olmalı bence.bir de beyaz mobilya zamanla sararıyor ve beyaz mobilya lake olduğu için yumuşak olup en ufak çarpmada iz bırakıyor .( çocuğun olduğu zaman anlarsın)
mutluluklar...

X