Sorum; pko'lu olup hamile kalan arkadaşlara.

Çok ama çok sevindim bize bi Umut oldu bende kafaya takmiorum sadece bitkisel bişeyler iciorum Rabbim inşallah bana isteyen herkeze nasip eder ben 9 senedir bekliorum bende de pko var
Ben çok dua ediyorum isteyen herkes için Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin ilişkiyi bırakmayın adet olana kadar pco lu kadınlar adet günü bile hamile kalıyor bitkisel şeyler uygulamak çok faydalı ama eşinizin spermlerini de güçlendirin bitkisel kürlerle onda nasıl olsa bişey yok demeyin bazıları güçlü olmuyor benim esimde sperm erken yaşlanması da vardı çok sık yapılan bi test değil çok şükür kürler ise yaradi. İçimiz de ne olup ne bitiyor bilemiyoruz maalesef her şeyi düşünmek lazim

Kızlar lütfen yardım adet 3 gün var kan tahlil sonucu 1.20 çıkmış böyle olup hamile olan varmı yoksa negatifmi

Merhaba hanımlar;
Ben, 26 yaşında 15 aylık evli ve 15 aydır çocuk sahibi olmaya çalışan pko'lu bir bayanım.(pko: polikistik over)
Eşim ve ben bir çocuk sahibi olmak istiyoruz ve her seferinde hayal kırıklığı yaşıyoruz. Doltora gittim pko oldugunu ve insülin direnci olduğunu söyledi. Glifor ve inofolic verdi 3 ay kullanmam için ve sonuç hala negatif. Şubatta randevum var.
Neyse uzun oldu lütfen kusuruma bakmayın ama kendimi tanıtmak istedim.
Size sorularım şu kaç ay sonra hamile kaldınız?
Kullandığınız bir kür var mıydı?
Ya da hangi tedaviden sonra hamile kaldınız?
Düzensiz adet sorunu olanlar şüpheli ilişkiden kaç gün sonra idrarda ve kanda pozitifi gördü?
Bana ve benim gibi arkadaşlarıma yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim. ❤
Merhaba canım ben de pkoluyum hem de pkoya dair ne varsa hepsi mevcut bende..Hele adet düzenliği zirvedeydi..13 ay oldu bebek isteyeli..Bir ay klomen kullandım yumurta gelişti çatladı olmadı..Diğer ay klomen ve rahim filmi cekildim Elhamdüllilah su an hamileyim umarım sağlıklı devam eder.Adetimden iki gün gcince pozitif cıktı ve hcg 531di..Tabi ki meryem suresi ve kenzül arş duasını inanarak okudugumu da eklemeliyim..

Merhaba hanımlar;
Ben, 26 yaşında 15 aylık evli ve 15 aydır çocuk sahibi olmaya çalışan pko'lu bir bayanım.(pko: polikistik over)
Eşim ve ben bir çocuk sahibi olmak istiyoruz ve her seferinde hayal kırıklığı yaşıyoruz. Doltora gittim pko oldugunu ve insülin direnci olduğunu söyledi. Glifor ve inofolic verdi 3 ay kullanmam için ve sonuç hala negatif. Şubatta randevum var.
Düzensiz adet sorunu olanlar şüpheli ilişkiden kaç gün sonra idrarda ve kanda pozitifi gördü?
merhaba canım bende pko luyum kendimi bildim bileli, ben soğan kürü ile hamile kaldım soğan kürü ile adet olmayı başarabildim. sana tavsiyem sabırla bu kürü uygula bence çok faydası var. artık o ilaçlardan midem bulanıyordu görünce öyleki vücudum çoğu zaman söktürücüye bile tepki vermiyordu. artık hepsi bağışıklık yapmıştı neredeyse. Rabbiminol emri her şeyden üstün sabırla ve duayla bu kürü uygula bence...

Hanımlar kızım bi yasında size umut olsun diye yazmak istedim ben bekarken 3ayda bir fln hastalanırdım gerci hala öle neyse ben evlenmeden önce doktora gittim dedim ki ben nasıl korunayım bide adetim düzensiz ayarlasak düğüne gelmese gelinlikle hasta olmak istemiyorum çünkü uzun süre olmadığımdan acılı oluyorum doktor da bana deri sen pko lusun evet biliyorum dedim çünkü adet için gittiğimde lisedeyken doktor demişti dediki sen korunma senin zaten kolay çocuğun olmaz istediğinde söle folik asite başlayalım tedavı gör basımdan asagı kaynar sular indi düğüne 20gün var ama bunu eşimden saklayamazdım bilmesi gerekirdi belki evlenmek istemezdi bına hazırdım neyse söledim askım Allah büyük simdi bunları mı düşüncem zaman ilerleyince düşünürüz dedi tıp ilerledi dedi netten de baktım pko ki hamile bisürü insan var neyse evlendim ama çok dikkat etmiyordum çünkü ben kolay hamile kalamazdım evlendikten 3bucuk ay sonra cok fenalaştım hatta evlilik yaramadı dediler ama mide bulantıları fenalaşmalar aklıma bile gelmiyo doktora gidiyoruz diyo hamile olabilir misiniz Yok diyorum neyse yine gittik ben perisanım kahverengi akıntılar doktor sesi bi bakalım meğerse 2aylık hamileymişim ve Protestan almazsam bebeğimi kaybedebilirmisim o an ki duygularımı size anlatamam yani 1bucuk ay sonra hamile kalmışım doktor dedi nasıl anlamadın cok ağladın bütün hamilelerin boyunca sıkıntı yaşadım dikkat etmediğimden ama suan kızım 1yasında bende 2 senelik evliyimYani sunu anladım is rahat olmaktaymış yine hastalanmadım doktora gittim hamile kal dedi kötü durumdaymışım maddi durumlardan kalamam dedim ama insallah ikinci bebeğim de olur ondada rahat olmayı düsünüyorum kızlar saçma gelecek ama rahat olun

Merhaba canım ben de pkoluyum hem de pkoya dair ne varsa hepsi mevcut bende..Hele adet düzenliği zirvedeydi..13 ay oldu bebek isteyeli..Bir ay klomen kullandım yumurta gelişti çatladı olmadı..Diğer ay klomen ve rahim filmi cekildim Elhamdüllilah su an hamileyim umarım sağlıklı devam eder.Adetimden iki gün gcince pozitif cıktı ve hcg 531di..Tabi ki meryem suresi ve kenzül arş duasını inanarak okudugumu da eklemeliyim..
Canım bende adetimi bekliyorum doktor yumurta takibi yapacakmış inşallah bu sefer olur❤

merhaba canım bende pko luyum kendimi bildim bileli, ben soğan kürü ile hamile kaldım soğan kürü ile adet olmayı başarabildim. sana tavsiyem sabırla bu kürü uygula bence çok faydası var. artık o ilaçlardan midem bulanıyordu görünce öyleki vücudum çoğu zaman söktürücüye bile tepki vermiyordu. artık hepsi bağışıklık yapmıştı neredeyse. Rabbiminol emri her şeyden üstün sabırla ve duayla bu kürü uygula bence...
Denedim canım onu da denedim faydasızz ama hep dua ediyorum kendime ve bütün evlat isteyenlere❤❤

Kızlar merhaba bende pcoluyum. Şuan dış gebelik yaşıyorum. Bu tedavim bittiğinde pco için tedavi olmayı düşünüyorum. Ama öncelikle soğan kürü yada bitkisel doğal yollarla pco sorununu çözen pek çok hanım olduğunu gördüm. Hangilerini denememi tavsiye edersiniz? Bazı yerlerde bazı kişilerede ters tepkiler yarattığını okudum. Soğan kürü yapıp sorunu daha artmış arkadaşlar varmı? Şimdiden hepinize teşekkürler.

Kızlar konu acilali bayağı olmuş hamile kalmayı başaran var mı bu süre içerisinde inşallah hepiniz kalmissinizdir

Merhaba hanımlar;
Merhaba üstünden bayağı geçmiş görüp bana cevap verirseniz çok sevinirim burda yazdıklarınızın aynısını şuan ben yaşıyorum siz şimdi hamile kalmışsınız nasıl kaldınız hangi tedavilerden geçtiniz cevap verirseniz çok çok çok sevinirim hamile kalamıyorum ve çok üzülüyorum

Merhaba üstünden bayağı geçmiş görüp bana cevap verirseniz çok sevinirim burda yazdıklarınızın aynısını şuan ben yaşıyorum siz şimdi hamile kalmışsınız nasıl kaldınız hangi tedavilerden geçtiniz cevap verirseniz çok çok çok sevinirim hamile kalamıyorum ve çok üzülüyorum

canim ben tam 22.ayimda kendiligimden gamile kaldm. bu konuyu cok kafama takiyordum. iki kere klomenle yumurta catlatma yaptirdim tutmadi en son rahim filmi cekelim dedi doktorum. mayista cekildim sukur temiz cikti. uc ay deneyin genelde uc ay icinde hamile kaliniyor dedi. olmazsa asilama yapariz dedi. tam ucuncu ayin sonunda kendiligimden hamile kaldim ve iki kere iliskiye girmistim. adetlerim duzensiz oluyodu. 35-36 gunde bir.adet gunumde test yaptim her ay oldgu gbi. boyle isikta bile zorr gorunen beyaz cizgi gordum. ertesi gun tekrarladm biraz dha belliydi. iki gun gecince de cok silik baya belli gordum kan verdim 16 cikti. sonra yukseldi. su an son adete gore 8h3gunlk ama bebegin boyuna gore 6h4gunluk o da adet gecikmesinden. insallah rabbim sana ve butun isteyenlere de verir aminnnnnnnnnnn:KK200::anneadayı::nazar:

Bak canim yazi bu

14 haftalık hamileyim .hamile kalmam mucize gibi bir şey.çünkü 7 defa tüpbebek denedim 6 sı aynı hastanede sonuncusunuda başka bir dr. da denedim. heriki dr. da boşuna denememi istediler.menepoza girdiğimi hamile kalmamın mümkün olmadığını ilettiler. tabii ben o günlerde yıkıma uğradım .psikolojik destek aldım.eşimin iş arkadaşlarından biri bir bitkisel ilaç kullanmamı önerdiler. bu bitkisel ilaç hem regl liyi düzene koyacağını menepozu geciktirici özelliği olduğunu ve yumurta geliştirme özellliğinin olduğunu iletti. ilacın adı HAYIT SUYU 2 ay kullandıktan sonra regl olmaya başladım.4. ayındada hamile kaldığımı öğrendim .yani mucize oldu . dr.larım inanamadı .mucize bir bebek olduğunu ilettiler.bir bitkisel ilaçla olan mucizeyi sizle paylaşmak istedim .Çocuğu olmayan yakınlarınlarınızla paylaşmanızı istiyorum.hayıt suyunu
Miyav_su Miyav_su BitmeyenUmidim BitmeyenUmidim bu yazıyı bi okur musunuz....

canim ben tam 22.ayimda kendiligimden gamile kaldm. bu konuyu cok kafama takiyordum. iki kere klomenle yumurta catlatma yaptirdim tutmadi en son rahim filmi cekelim dedi doktorum. mayista cekildim sukur temiz cikti. uc ay deneyin genelde uc ay icinde hamile kaliniyor dedi. olmazsa asilama yapariz dedi. tam ucuncu ayin sonunda kendiligimden hamile kaldim ve iki kere iliskiye girmistim. adetlerim duzensiz oluyodu. 35-36 gunde bir.adet gunumde test yaptim her ay oldgu gbi. boyle isikta bile zorr gorunen beyaz cizgi gordum. ertesi gun tekrarladm biraz dha belliydi. iki gun gecince de cok silik baya belli gordum kan verdim 16 cikti. sonra yukseldi. su an son adete gore 8h3gunlk ama bebegin boyuna gore 6h4gunluk o da adet gecikmesinden. insallah rabbim sana ve butun isteyenlere de verir aminnnnnnnnnnn:KK200::anneadayı::nazar:
Çok teşekkür ederim canım sağlıklı sıhhatli bir şekilde ALLAH kucağına almayı nasip etsin inşallah inofolic bir işe yaramadı yani

Evet canim ben iki ay hayit tohumu kullandim sonra tüp bebek tedavisi ne basladim 6tane mucize yumurtam bulunmustu ikinci tupte sadece 3yumurtam vardi ...3 cu tupte 6tane yumosdan dordu kaliteliydi nasip olmadi şimdide testere dişli aslan pençesi ve ari poleni kullanacagim iki ay sonra tup bebege gerek kalmadan hamis olurum inş olmazsa tup bebek denerim napiyim elimden geleni yaparim dünyanın sonu degil ya rabbimin bildigi vardir hayirli evlatlarla doldursun kucagimizi rabbim.. kaldiki bu tedavilerden de olmasa yurtta bissürü anne baba demek icin bebek cocuk var olmasa bunlara adarim kendimi himayem altina alirim okuturum buyuturum hemde anneligi babaligi bu cocuklar sayesinde taddik cok şükür dimi Miyav_su Miyav_su kedikedi84 kedikedi84 yani okadar sukur edecegimiz haller var ki sabir sabir sabir rabbim cok buyuk umid kesmek yokk..

Evet canim ben iki ay hayit tohumu kullandim sonra tüp bebek tedavisi ne basladim 6tane mucize yumurtam bulunmustu ikinci tupte sadece 3yumurtam vardi ...3 cu tupte 6tane yumosdan dordu kaliteliydi nasip olmadi şimdide testere dişli aslan pençesi ve ari poleni kullanacagim iki ay sonra tup bebege gerek kalmadan hamis olurum inş olmazsa tup bebek denerim napiyim elimden geleni yaparim dünyanın sonu degil ya rabbimin bildigi vardir hayirli evlatlarla doldursun kucagimizi rabbim.. kaldiki bu tedavilerden de olmasa yurtta bissürü anne baba demek icin bebek cocuk var olmasa bunlara adarim kendimi himayem altina alirim okuturum buyuturum hemde anneligi babaligi bu cocuklar sayesinde taddik cok şükür dimi Miyav_su Miyav_su kedikedi84 kedikedi84 yani okadar sukur edecegimiz haller var ki sabir sabir sabir rabbim cok buyuk umid kesmek yokk..
İnşallah canım Hakkı'mızda ne hayırlısıysa o olsun, Allah herşeyi bizden daha iyi bilir. İnşallah hayırlısıdır da en kısa zamanda üçümüzde hamile kalırız. Bu ay çok sıkalım dişimizi verelerim kiloları yardımı olur bi nebzede olsa.

İnşallah canım Hakkı'mızda ne hayırlısıysa o olsun, Allah herşeyi bizden daha iyi bilir. İnşallah hayırlısıdır da en kısa zamanda üçümüzde hamile kalırız. Bu ay çok sıkalım dişimizi verelerim kiloları yardımı olur bi nebzede olsa.
Ins kesin vermeliyim kg kasimda tup bebek yaptirdim yaptirdim esimin sabrin tükenip bir sey demesini istemiyorum cok istiyor rabbim bana irade verr

Çok teşekkür ederim canım sağlıklı sıhhatli bir şekilde ALLAH kucağına almayı nasip etsin inşallah inofolic bir işe yaramadı yani
inofolic hamilelige hazirliyor diyo diktor ekstra etkisi yok canim ama sabret insaallah olacak

Ins kesin vermeliyim kg kasimda tup bebek yaptirdim yaptirdim esimin sabrin tükenip bir sey demesini istemiyorum cok istiyor rabbim bana irade verr
bana da kilo ver demisti bi ara uc bes verdim aldm ayni kilomda hamile kaldm ustelik baya kilom var

kedikedi84 kedikedi84 ve BitmeyenUmidim BitmeyenUmidim ben çok karamsarım bu konuda çünkü doktor hiç olumlu konuşmadı benimle çok kötü oldum 30 agustos gününden beri ağlıyorum ya kızlar bir insanın başına bu kadar çok şey gelir mi ki ben her sene kadın Doğuma gittim geçen senede öyle doktor bak burada yumurtalıların duruyor bekliyor dedi kabusum oldu

kedikedi84 kedikedi84 ve BitmeyenUmidim BitmeyenUmidim ben çok karamsarım bu konuda çünkü doktor hiç olumlu konuşmadı benimle çok kötü oldum 30 agustos gününden beri ağlıyorum ya kızlar bir insanın başına bu kadar çok şey gelir mi ki ben her sene kadın Doğuma gittim geçen senede öyle doktor bak burada yumurtalıların duruyor bekliyor dedi kabusum oldu
neden agliyosn canm doktor ne dedi

X