Sorum; pko'lu olup hamile kalan arkadaşlara.

Hsg mi çektirdim zaten geçen ay 11 Ağustosta her şey normal tıkanıklık veya başka bir şey yok dedi doktor
Anladım bana da temiz Dedi ama 2 kere klomen kullanmama rağmen gebelik oluşmamıştı.aşılama yapılacaktı Öncesinde doktor film çekil dediği için çekildim.o ay hamile kalmışım..filmdeki ilacın etkisi 3 ay kadar sürüyormuş inşallah en kısa zamanda seninde olur birde ben inofolic combiye başlamıştım o da düzenlemişti adetimi bi araştır derim

Anladım bana da temiz Dedi ama 2 kere klomen kullanmama rağmen gebelik oluşmamıştı.aşılama yapılacaktı Öncesinde doktor film çekil dediği için çekildim.o ay hamile kalmışım..filmdeki ilacın etkisi 3 ay kadar sürüyormuş inşallah en kısa zamanda seninde olur birde ben inofolic combiye başlamıştım o da düzenlemişti adetimi bi araştır derim
Onu da kullandım ben iki defa benim ki ağır pko bütün etkilerini en uç seviyede yaşıyorum soğan kürü bile etki etmedi

İnşallah sonuç alırsın tedavinden canımmm. Bende bu randevumda rahim filmi isteyeceğim. Şüphelerim var çünkü. Yumurtlama günü tutsa bile olmuyor bir nedeni olmalı.
konu üzerinden çok zaman geçmiş durumunuz ne çünkü bende sizin gibiyim pco var ama her ay kendiliğinden yumurtlama olup çatlıyor eşimin tahlillerde temiz 1 hafta sonra hsg çektirecez inşallah bende tüplerimde sorun olduğunu düşünüyorum

X