Sosyal fobim var ve asosyalim

Bende de aynı sorun var arkadaşlar. En azından burdan arkadaşlıklar kuralım ne dersiniz? İnsanın bu dertte yanlız olmadığını görmesi güzel.. Çünkü bizim gibi olmayanlar bizi anlayamıyorlar.

kesnlkle katılıyorummmm. istanbulda olanlar mesaj atablr arkdslar goruseblrz

slm kızlar bende sosyalfobi hastasıyım; bayağı bir süre ilaç kullandım ama bırakınca belli bir süre sonra eski halime geliyorudum bu nedenle kafama göre tekrar başlıyorum bu ara bebek düşündüğüm için ilacı bırakmaya karar verdim malumunuz böyle ilaçları bırakmak zaman alıyor ama bebekten sonra tekrar bi rdoktora gidip kökünden halletmeyi düşünüyorum ben bu hastalıkla ilgili çok araştırma yapmıştım bu hastalığın sonradan çevreden oluşabileceği gibi genetik olarakta olduğunu okumuştum ve babamda fazlaca asosyaldir. eskiden dışarda yemek yiyemezdim ay dökülür yada komik görünürüm diye, yürürken başım aşşadaolur yere bakardım biriyle gözgöze gelmeyeyim diye, kafamı kaldırışımda herkes bana bakıyomuş gibi gelirdi bazı şeyleri üstüne biraz olsun giderek hafiflettim ilacında faydası vardır mutlaka mesela artık yemek yerken özellikle dikkat etmiyorum ve içimde kim bakarsa baksın takma diyorum. aaa bu arada bide kızarmalarım var anlatamam birileriyle konuşurken suratım anında kıpkırmızı olurdu bu yüzden okulda tahtaya hiç kalkamazdım hocalarda kaldırsınlar istemezdim çünkü bi herkesin bana baktığını düşünüyodum bakmıyolarsada suratım kıpkızmızı olunca bakıyolarda neden kızarıyosun sen böyle diolardı. ilaçla geçti kızarmam ama bırakınca tekrar geldi sanki hiç kurtulamıcakmışım gibi geliyo bazen inşalla hepimiz normala döneriz:p
Hangi ilacı kullandınız acaba öğrenebilir miyim umarım görürsünüz bu yazdığımı

X