Sosyal medya

Siz takintilisiniz az önce diğer konunuzu okudum...çocuk gibi şeyler bunlar yaa sosyal medya benim özelim neden herkese açık olsun
Diğer msjimi tam anlayarak okumamişsiniz bence. Çünkü anlaşılır bir şekilde okusaydiniz bana yapılan saygısızlıkları es geçmez beni yargilamazdınız. Öncelikle bunu başlatıp saygısız konuşanları bir daha okuyun...

Merhaba sevgili kk üyeleri. Fikrinizi almak istediğim bir konu var. Diyelim ki görümce,elti,kaynana,arkadaş vs herhangi biriyle sorun yaşadınız ve ilişkiniz koptu. Instagram hesabınızı herkese açık mi yaparsınız mutluluğunuzu görmeleri için yoksa gizli yapıp hiçbir şeyinizi görmemelerini mi istersiniz? Bir sorum da şöyle gizli bir hesap mı onların merakını uyandırır açık mı? Aslında önemsediğim insarlardı o yüzden böyle soruyorum yoksa kopan ilişki tamamen umursamamayı gerektirir farkındayım. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Gizli hesap bilmemek her zaman daha merak uyandırır bildiğin şey çok kıskanacağın bir şey de olsa bilinmezlik kadar etki etmez bence

Yani onlar görüp çatlasalar ne olurrrrrrr çatlamasalar ne olur ??? Alllahtan ne elitimin ne de görümcelerimin instaları yok kocaları koymuyor diye 😂😂 kendi başıma her güzel anımı paylaşıyorum. Ama onların olsa da paylaşırım. Kim ne düşünürse düşünsün asla da umurumda olmaz.

Komşunun birine gıcık olmuştum diye o dakika sildim sosyal medyamdan. Onun yüzünden tüm apartmanı sildim. Keşke baştan yapsaymışım. Her storye bakıp beni yakaladıkları yerde soru yağmuruna tutuyorlardı. Kimse için yapmayın. Yapacaksanız kendiniz için yapın. Onlar da ister anyayı düşünsünler , isterlerse Konya’yı 😂😂😂

Merhaba sevgili kk üyeleri. Fikrinizi almak istediğim bir konu var. Diyelim ki görümce,elti,kaynana,arkadaş vs herhangi biriyle sorun yaşadınız ve ilişkiniz koptu. Instagram hesabınızı herkese açık mi yaparsınız mutluluğunuzu görmeleri için yoksa gizli yapıp hiçbir şeyinizi görmemelerini mi istersiniz? Bir sorum da şöyle gizli bir hesap mı onların merakını uyandırır açık mı? Aslında önemsediğim insarlardı o yüzden böyle soruyorum yoksa kopan ilişki tamamen umursamamayı gerektirir farkındayım. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Böyle boş şeylerle uğraşmam. Birilerine mesaj vermek hesap açıp kapatmak falan ergence şeyler

X