Souvvenir'in Çeyizleri

anladım cnm bnde hisarın tencere takımı vara ama set yoktu cay ... teşekkürler..

anladım cnm bnde hisarın tencere takımı vara ama set yoktu cay ... teşekkürler..

Rica ederim canım.
Çelik anlamında güvendiğin markaların çay setlerini araştırabilirsin.
Çok fazla alternatif var bu anlamda... İnşallah içine sinen birşey bulur ve alırsın...
Şimdiden hayırlı olsun... :KK34:

tatlım hepside çook güzel.inş hep mutlulukla sağlıkla kullanırsınız..ben bişey sorcam yardımcı olursan sevinirim.bu pyrex tencere takımı nasıl birşey ilk defa gördüm güzel görünüyor??

canım maaşallah ya allahım nazarlardan saklasın inş:nazar::nazar::nazar:
çok güzel şeyler almışsın bakarken içim gitti kıskanma olarak değil ama beğenme olarak:KK34:
şimdi bu tapırlardan memnun musun
ben bakıyorumda baya pahalı şeyler
bu arada beyaz eşyalarında çok güzel
valla ben çok beğendim çeyizini
darısı bana olsun :KK16:

tatlım hepside çook güzel.inş hep mutlulukla sağlıkla kullanırsınız..ben bişey sorcam yardımcı olursan sevinirim.bu pyrex tencere takımı nasıl birşey ilk defa gördüm güzel görünüyor??

Amin çok teşekkür ederim... Hepsini severek kullanıyorum...
Allah herkese böyle nasib etsin inşallah, mutluluk huzur içinde önce yuvasını kurmayı,
sonrasında alınan bütün çeyizleri seve seve aşkla kullanmayı... :KK16:

Pyrex tencerelerimi internette bir kampanyadan almıştım.
Eğer almayı düşünürsen tavsiye ederim.
Genelde ben bu tencerelerde kalan yemekleri saklıyorum.
Ocağa ve fırına dayanıklı tencereler olduğu için ısıtmada sıkıntı olmuyor.
Bunun yanısıra şık cam tencere oldukları için, zeytinyağlıları da bunlarda saklayabiliyorum. :KK34:

canım maaşallah ya allahım nazarlardan saklasın inş:nazar::nazar::nazar:
çok güzel şeyler almışsın bakarken içim gitti kıskanma olarak değil ama beğenme olarak:KK34:
şimdi bu tapırlardan memnun musun
ben bakıyorumda baya pahalı şeyler
bu arada beyaz eşyalarında çok güzel
valla ben çok beğendim çeyizini
darısı bana olsun :KK16:

Sağolasın canım, Allah sana daha iyilerini, daha güzellerini nasib etsin inşallah.
Önemli olan zaten herşeyini kendi zevkine göre, ihtiyaç ve bütçene göre ayarlaman.
İnşallah içine siner herşeyin ve severekte kullanırsın... :KK16:

Tupperware konusunda geniş bilgiği diğer topikte verdim canım.
Ben memnunum, evet çok pahalılar, bende çok para yatırdım diyebilirim.
Kendim memnunum, fakat memnun olmayan insanlarda var.
Sanırım bu göreceli birşey, eğer sen kullanacağından eminsen işlevsel görüyorsan al.
Ama yok ben bunlardan ziyade başka ürünleri tercih ederim, bu kadar para vermeye de gerek yok diyorsan alma.

Bu biraz kişisel birşey sanırım, kimisi kullanım açısından alanlarını iyi ayarlıyor ve gerçekten ihtiyacına yönelik alıyor.
Kimisi de kullanım açısından pratik bulmuyor ve almıyor, beğenmiyor da...
Göreceli birşey canım... :KK34:

Eski konularima goz gezdirirken gordum, hepsini hala seve seve kullaniyorum... :KK9::KK16:

Hepsi birbirinden güzel canım güle güle kullan.:nazar:

6 senedir maşallah kullanıyorum hepsini.
Tabak ve bardaklarımda deforme bile olmadı ama tabii misafirden misafire kullanım olunca, çok yıpranmıyorlar.
Günlük kullandıklarımı değiştirdim, hatta 2 çocukla onların bile kırılanları oldu.
Yenilerini almayı planlıyorum ancak iyice yıprasınlar ondan sonra diyorum.

Ne kadar güzeldi bu heyecanlar, çeyiz alışverişi yapmak eksikleri tamamlamak.

X