Souvvenir'in Çeyizleri

inşallah canım,bir bakmışsın sene gEçmiş üzerinden..en son gçen yıl evlendirdim ben kankimi..
o da derdi ay nasıl olacak falan diye.." hemen geçer zaman,bir bakmışsın sene olmuş."" derdim .nitekim bir yılları yeni bitti..:KK31:

sap gibiyim dedim,yahu doğru düzgün bir şey yok ki..:KK9::KK9:hani
ortada folum yumurtam da yok..sonra sıkışmam umarım..:KK17:
kafamda yer etsin ya da toptan alayım ..:KK55::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
inşallah canım,bir bakmışsın sene gEçmiş üzerinden..en son gçen yıl evlendirdim ben kankimi..
o da derdi ay nasıl olacak falan diye.." hemen geçer zaman,bir bakmışsın sene olmuş."" derdim .nitekim bir yılları yeni bitti..:KK31:

sap gibiyim dedim,yahu doğru düzgün bir şey yok ki..:KK9::KK9:hani
ortada folum yumurtam da yok..sonra sıkışmam umarım..:KK17:
kafamda yer etsin ya da toptan alayım ..:KK55::KK9::KK9::KK9:

Vallahi canım dediğin gibi, zaman dedin su gibi geçiyor nitekim...
Benim nişanlımla tanışmama vesile olan arkadaşım evleneli 1 yıl oluyor ve doğumu yakın...
Bebekleri olacak :) Hayret ediyorum aklıma geldikçe vallahi, hangi ara evlendi de çocuk sahibi olacak diye... :KK16:

Anladım şimdik seni, ama olsun cancazım, öyle deme...
Eğer maddi anlamda paranı tutabiliyorsan birşey almasan dahi kenarına at derim.
Ama yok ben paramı o kadar uzun vadeli toplayamam dersen muhakkak birşeylerini almaya başla.
Ivır zıvır (görüyorsun işte :KK9:) o kadar çok şey var ki, hepsini bir kerede alayım desen hakikaten zor.
Ama uzun bir zamana yayınca hem zevkine göre, hemde uyumunu tutturarak birşeyler alman daha kolay oluyor. :KK34:

En son aldıklarım kızlar, Philips Elektrikli Süpürgem ve Brabantia Ütü masam
Sanırım bundan sonra alınacak birşeyim kalmadı... Tek bir şey bile almayı düşünmüyorum.
Çeyizimi hesapladım geçen gün 10.000 TL harcamışım :KK52: :KK52:

$FB,7512,70,philips-fc8761-elektrikli-supurge-supurge-philips.jpg Eki Görüntüle 483473

canımm ellerine bayıla bayıla baktımm bende şimdii düğün telaşsındayımm ceyiz baya toprlandı ama bitmek bilmio yaa :KK43:(

canımm ellerine bayıla bayıla baktımm bende şimdii düğün telaşsındayımm ceyiz baya toprlandı ama bitmek bilmio yaa :KK43:(

Evet, çeyiz malesef öyle birşey fakat biteceği nokta olacak.
Ben bittiğinde şaşırmıştım, artık ne alacağım ki dediğin gün gelecek.
Çünkü alacak birşey kalmıyor :KK9:
İnşallah hayırlısı ile çeyiz sürecini de atlatırsın...
Allah kolaylık versin... :KK34:

Hepsi bırbırınden şık ve güzel:) ıyı günlerinde mutlulukla kullanırsın inşallah:nazar::nazar:
herşey gönlünce olsun sevgilerimle...:KK19::123:

canım selam:KK3:

ütün benımkının aynısı:) genelde phılıps alıyorlar.Sen braunı seçerken tavsıye üzerınemı aldın ?yoksa tesadüfmü?

Ben alırken satış görevlisinın ısrarıyla almıştım braun pahalıdır ama güvenılır dedi.yoksa aklımda phılıps vardı:)

canım selam:KK3:

ütün benımkının aynısı:) genelde phılıps alıyorlar.Sen braunı seçerken tavsıye üzerınemı aldın ?yoksa tesadüfmü?

Ben alırken satış görevlisinın ısrarıyla almıştım braun pahalıdır ama güvenılır dedi.yoksa aklımda phılıps vardı:)

Yok canım tesadüf değil, araştırdım.
Eşimin teyzesinde bir alt modeli vardı, 2 tabanlısı, ona sordum çok memnunum dedi.
Bizim evimizdeki ütü de Braun'du, bu arada babam terzidir benim.
Ütü onun herşeyidir yani, o yüzden bende evime kaliteli fakat güzel bir ütü almak istedim.
Bütün araştırmalarım sonucunda da Braun'da karar kıldım... :KK34:

Yok canım tesadüf değil, araştırdım.
Eşimin teyzesinde bir alt modeli vardı, 2 tabanlısı, ona sordum çok memnunum dedi.
Bizim evimizdeki ütü de Braun'du, bu arada babam terzidir benim.
Ütü onun herşeyidir yani, o yüzden bende evime kaliteli fakat güzel bir ütü almak istedim.
Bütün araştırmalarım sonucunda da Braun'da karar kıldım... :KK34:

ne güzell:):nazar:
o zaman bende memnun kalacağım kullanırken demek yaşasınnn:KK16:

canım her şeyin çok güzel Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inş :KK16:

senin gibi çeyizi tamamladım artık bir şey almam diyebilmek nasip olsun bizlere de :126:

canım her şeyin çok güzel Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inş :KK16:

senin gibi çeyizi tamamladım artık bir şey almam diyebilmek nasip olsun bizlere de :126:

Sağolasın canım, çeyizimi tamamladım ve evlendim.
Herşeyimi şimdi severek kullanıyorum.
Herkese tavsiyem beğenmediğiniz, "aman buda oluversin boşver" dediğiniz birşeyi almayın.
İçinize sinerek alın... Kullanırken de "ayyy şunu şurdan almıştım, ne güzel de etmişim" demek başka birşey... :KK34:

İnşallah sizlerde aşkla, huzurla, mutlulukla kullanırsınız bütün eşyalarınızı :KK16:

Evet, çeyiz malesef öyle birşey fakat biteceği nokta olacak.
Ben bittiğinde şaşırmıştım, artık ne alacağım ki dediğin gün gelecek.
Çünkü alacak birşey kalmıyor :KK9:
İnşallah hayırlısı ile çeyiz sürecini de atlatırsın...
Allah kolaylık versin... :KK34:

ya düğüne 4 ay kaldı bilmiorum o gün gelir mi ama sanıırm evi dizmeden hiç bi zaman anlayamayacagım tam olarak...
ahh inş yaa o gnlerde bi gelseee annemde bende yoruluoruz yaa :KK43:
amin canım cok cokk saoll :)

ya düğüne 4 ay kaldı bilmiorum o gün gelir mi ama sanıırm evi dizmeden hiç bi zaman anlayamayacagım tam olarak...
ahh inş yaa o gnlerde bi gelseee annemde bende yoruluoruz yaa :KK43:
amin canım cok cokk saoll :)

O günlerde gelecek inan, gerçekten anlamayacaksın bile.
Allah hayırlısını versin, inşallah herşeyin ağız tadı ile sorunsuz olur.

aminn inşş :) aldık haftasonu beyaz eşyayı daa biri daha bitttii :) ohhhhhhhhhhhhhhhh :KK70::KK70::KK70::KK70:

inş cnm yaa inş :) peki cay seti ne aldın? snn ben baktım demin annemle begenemedik jumbo ve hisara

X