Sözcü gazetesi rezil oldu!

seratonin

))(beni seviyorum)((
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
1.078
43
Sözcü erken davrandı, Ankara'da seçim zaferini Mansur Yavaş'ın kazandığını ilan etti. Ancak gerçek hiç de öyle değildi..

Sözcü gazetesi, bugün için hazırladığı birinci sayfasında fena patladı.

Ankara'daki yerel seçim sonuçlarına göre AK Parti adayı Melih Gökçek Mansur Yavaş'a karşı yarışı uzun süre önde götürdü. Yarışın kıyasıya geçtiği Ankara'da sandıklar açıldıkça Mansur Yavaş taraftarları da bir an için kazandıklarını düşündü. Mansur Yavaş canlı yayınlara çıkarak açıklamalarda bulundu ve kesin olarak kazandıklarını ifade etti.

SÖZCÜ REZİL OLDU

Yavaş'ın gazına gelen Sözcü de bugünkü birinci sayfasını hazırladı. Gazetenin sürmanşetinde "Tayyip'e büyük şok" başlığı ile verilen haberde "Ankara'da Gökçek dönemi kapandı" denildi.

GÖKÇEK KAZANDI

Ankara'daki sonuçlar ise hiç de öyle değildi. Melih Gökçek yüzde 44,74 oy alırken, Mansur Yavaş ise yüzde 43.80'de kaldı.Gazete, hazırladığı bu birinci sayfa ile rezil oldu

CUMHURİYET GAZETESİ DE YANILDI

Cumhuriyet Gazetesi'nin de bugün attığı manşet Sözcü ile yarışır durumdaydı.

Cumhuriyet bugün hazırladığı birinci sayfasında ''Başkent CHP'nin'' başlığıyla Sözcü ile aynı rezilliği paylaşmış oldu.
http://www.yirmidorthaber.com/Haber/sozcu-gazetesi-rezil-oldu/haber-863025

Sözcü erken davrandı, Ankara'da seçim zaferini Mansur Yavaş'ın kazandığını ilan etti. Ancak gerçek hiç de öyle değildi..

Ankara'daki yerel seçim sonuçlarına göre AK Parti adayı Melih Gökçek Mansur Yavaş'a karşı yarışı uzun süre önde götürdü. Yarışın kıyasıya geçtiği Ankara'da sandıklar açıldıkça Mansur Yavaş taraftarları da bir an için kazandıklarını düşündü. Mansur Yavaş canlı yayınlara çıkarak açıklamalarda bulundu ve kesin olarak kazandıklarını ifade etti.

SÖZCÜ REZİL OLDU

Yavaş'ın gazına gelen Sözcü de bugünkü birinci sayfasını hazırladı. Gazetenin sürmanşetinde "Tayyip'e büyük şok" başlığı ile verilen haberde "Ankara'da Gökçek dönemi kapandı" denildi.

GÖKÇEK KAZANDI

Ankara'daki sonuçlar ise hiç de öyle değildi. Melih Gökçek yüzde 44,74 oy alırken, Mansur Yavaş ise yüzde 43.80'de kaldı.Gazete, hazırladığı bu birinci sayfa ile rezil oldu

Cumhuriyet bugün hazırladığı birinci sayfasında ''Başkent CHP'nin'' başlığıyla Sözcü ile aynı rezilliği paylaşmış oldu.

arkadaş her seçimlerde böyle yapıyolar uslanmıyolarda, mansur yavaş ankara bizim dediğindeki yüz ifadesinde bile ne kadar YALAN olduğu aleni ortadaydı:KK52:

mansur yavaşda aynı şeyi yaptı sonuçlar belli olmadan biz aldık dedi
şaibe dersen bu da bir şaibe algısı yaratabilir işte nasıl emin oldu hemen :KK53:

SÖZCÜ REZİL OLDU

GÖKÇEK KAZANDI

arkadaş her seçimlerde böyle yapıyolar uslanmıyolarda, mansur yavaş ankara bizim dediğindeki yüz ifadesinde bile ne kadar YALAN olduğu aleni ortadaydı:KK52:

mansur yavaşda aynı şeyi yaptı sonuçlar belli olmadan biz aldık dedi
şaibe dersen bu da bir şaibe algısı yaratabilir işte nasıl emin oldu hemen :KK53:

Bu kaçıncı artık sayamadım .

bakiyorumda söz konusu sözcü gazetesi olunca, buraya fazla bir talep gelmemis :)

Melih Gökçek %50 ile seçimi aldığını ilan etti rezil olmadı da,Sözcü gazetesi rezil oldu.Hey Allah'ım :KK14:

iNSAN Bİ KAÇ SANDIĞA BAKARAK NASIL ANKARA BİZDE KAZANDIK DİYE AÇIKLAMA YAPAR ANLAMIŞ DEĞİLİM. :KK53: SONUÇTA BÖYLE MAHÇUP OLMAK DA VAR.

Daha işlenmeyen 300 küsür sandık var bu arada her iki kanat içinde erken değil mi ?
%0.9 luk bir fark oldugunu sayarsak ?

Birde kazandıgını ilan eden İ.melih gökçek te itiraz edecekmiş sonuçlara .Kazandıgını ilan ettiği seçime itiraz?? :26:

Evet belki de zafer sarhoşluğu gerektiğinden erken başlamıştır.
Belki de bunu rezillik olarak değerlendirmek de mümkündür.
Lakin yüz kızartacak nitelikte bir suç olduğunu düşünmüyorum.
Sonuçta hiç kimsenin hakkı hukuku gasp edilmemiştir.

Hala oylar sayılmaya çalışılıyor yalnız. Biliyorsunuzdur inşallah.

Yani böyle durumlarda, sezercik bir filmi vardı ya kötürüm ablası vardı. Eşeği açık arttırmayla satarlarken oradaki tombalak çocuk gibi davrandığınızı düşünüyorum. :KK14:

bi tek sözcü gazetesi rezil olsa iyi.biz ülke olarak toptan dünyaya rezil olduk :84::84::84:

Son düzenleme:
Nurcu kesiminin desteği ile CHP Ankarada bayağı oylarını artırmıştır. Sonuçta başabaş bir mücadele sergilemiştir.

ben bu gazeteye normalde de güvenmiyorum
gezi olaylarında da her yazdığı ertesi gün yalan çıkıyodu

ankarada oylar tekrar sayılacakmış bu arada
yarın bakarız son duruma

nurcularla birleştin olmadı,
mhp ile birleştin olmadı,
akp ile birleşecekler diye korkar oldum :KK53:

nurcularla birleştin olmadı,
mhp ile birleştin olmadı,
akp ile birleşecekler diye korkar oldum :KK53:

Kimsenin nurcularla birleştiği yok. Sizin başbakanınızın , Gülen'in dizinin dibindeki fotoğraflarını unutmayın .

Son düzenleme:
Asıl rezillik budur:

$1962602_632929866761588_225519413_n.jpg $1549424_633140626740512_1585283955_n.jpg $10003368_632929153428326_338940517_n.jpg

Buyrun bu da kendi vekilinizin söyledikleri:

http://www.indirvideo.net/buda-mi-montaj-istife-eden-vekil-ne-diyor-izleyin--746232.html

Tabi anlayana.

Eklentiler

• $10157229_632930250094883_1065920407_n.jpg
    $10157229_632930250094883_1065920407_n.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 35
X