Sözünü tutmayan mobilyacı... Hakkımı nasıl arayabilirim?

Merhabalar, son durumu paylaşayım sizlerle.
Buralı bir tanıdığım o mobilyacının işyerine gitmiş. Mobilyacı servis ücretinin 75 TL olduğunu söylemiş. Sorun şu ki, bana zaten ayıplı mal getirildi. Tüketicinin kullanımından dolayı oluşmayan ayıbın bir de tamirat parasını ödemem mantıklı değil... Aynı şeyi o tanıdığım da söylemiş esnafa. Yarın bir de birlikte gideceğiz konuşmaya. Şimdiden yarınki hâlimi düşünüyorum, acaba ne diyeceğim, bağıracak mıyım oradakilere? Böyle tartışma yaşayacağımı düşündüğüm zamanlarda mutlaka geriliyorum hanımlar. :KK43:
Ya tüketici heyetine gideceğinizi, faturasız mal sattıklarını, malın bir de ayıplı olduğunu ihbar edeceginizi, bu işi bugün çözmezlerse işi gücü bırakıp takipçisi olacağınızı söyleyin. Bir de süre verin bugün olmazsa yarın gidiyorum diye. Yapışkan şekilde takipçisi olun, internetten de şikayet edin yorum bırakın.

Ya tüketici heyetine gideceğinizi, faturasız mal sattıklarını, malın bir de ayıplı olduğunu ihbar edeceginizi, bu işi bugün çözmezlerse işi gücü bırakıp takipçisi olacağınızı söyleyin. Bir de süre verin bugün olmazsa yarın gidiyorum diye. Yapışkan şekilde takipçisi olun, internetten de şikayet edin yorum bırakın.
Yarın gideceğim zaten. Beni fatura olayı biraz düşündürmüştü sadece, onu da öğrendim artık. Keşke sosyal medyaları olsaydı... Yoksa aklıma gelen her şeyi yazardım. Neyse yarın gelsin de, yeni bir şey olursa buraya tekrar yazarım. Belki başka kullanıcılar da okur burayı.

X