Special K' ile zayıflayalım 7gün programı hadi kızlar

AycaAydin

Hayata attığım en güzel imzam
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.336
94
36
Kızlar dün itibari ike k flakesle zayıflamaya karar verdim hem lezzetli hem tok tutuyor dün tartıya çıktım 77.7 kiloyum 7 gün sonunda ne olcak bakalım hadi canlarrr :)destekk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sanrm kimse katılmak istemiyor ben bugün itibariyele 75,3 kilodayım

Kızlar dün itibari ike k flakesle zayıflamaya karar verdim hem lezzetli hem tok tutuyor dün tartıya çıktım 77.7 kiloyum 7 gün sonunda ne olcak bakalım hadi canlarrr :)destekk

Sanrm kimse katılmak istemiyor ben bugün itibariyele 75,3 kilodayım

benimde yulaf diyeti topiğim var ama sana eşlik ederim ben yulaf yiyiyorum. senin menün nasıl günlük :KK16:

Tşk ederim canm:) ben sabah aç karnına ışık bir bardak suya çörek otu yağı damlayıyorum 3 damla onu içiorm ardan yarm saat sonra bir kase k flakes karışık meyveli yiyorum sadece 1 saat sonra elma yeşilçay tüketiyorum öğlen salata,tavuk haşlama yada ızgara haşlanmış sebze tüketiyorum yanında 1 dilim kepek ekmeği bundan sonra 1-2 saat sonra yine meyve armut veya yeşil elma tüketiyorum aralarda yeşilçay limonlu içiyorum akşam ise yine k flakes yiyorum terxihe göre sadece,kırmızı meyveli farketmio 6 dan sonra ise sadece meyve yeşilçay çok dayanamazssam bir kase daha k flakes tüketiyorm ama sonuç çok iyi senn nasl tatlım menün

Bende bugün nestle nesfit aldım 15 gün uygulayacam. İstersen eşlik edebilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Lezzetli oldukları kesin ; )

Bende bugün nestle nesfit aldım 15 gün uygulayacam. İstersen eşlik edebilirim

Neden olmasn diyet programın nedir tatlm:KK66:

Lezzetli oldukları kesin ; )

Valla bence çok lezzetli helede kilo verdiğini görünce daha tatlı oluo:KK66: 14 gün kafi sonradan tat alamıo ama insan:)

Yarın sabahı sabırsızlıkla belkiyorum tartı için

15 gün boyunca hergün sonuçları yazacağım bu diyetten çok ümitliyim

15 gün boyunca hergün sonuçları yazacağım bu diyetten çok ümitliyim

Yaaaa bende öyle ama şimdi bu diyetten dolayı sütüm gelmio bide emzrdğim için yeşilçay zararlıymş şuan canm çok sıkkın:KK43:(

Yaaaa bende öyle ama şimdi bu diyetten dolayı sütüm gelmio bide emzrdğim için yeşilçay zararlıymş şuan canm çok sıkkın:KK43:(

Rezene çok iyi süt yapar hem sende hem bebişde gazı tamamen keser. İçine çubuk tarçın veya karanfil atabilirsin

İlk hedefim 69 sonra 65 sonra 59 son olarak 55

Rezene çok iyi süt yapar hem sende hem bebişde gazı tamamen keser. İçine çubuk tarçın veya karanfil atabilirsin

Valla canm hepsini denedim ben artk o süt yapar bu süt yapara inancım bile kalmadı sütüm zaten çok az bebeğim doymuor bende bundan dolayı diyete başladm aslında hatta bu süt yapar mevzularndan kilo aldm birsürü kızım 3,5 aylık 6 aya kadar emse rahatlıcam zorlamıcam daha sonra kendimi ama ne bilim eşimde kızıp k flakeslerimi attı:)

İlk hedefim 69 sonra 65 sonra 59 son olarak 55

Diyeti bırakasamda sana destek olucam:KK66:

X