Sperm artırmak için bitkisel macunlar

elmarya

mucizem benimle
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
586
20
--------------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaşlar benim duyumlarım ve araştırmalarım sonucu sperm arttırmak için bitkisel macunlar oldugunu öğrendim eşim geçenlerde 8 yıl çocugu olmayan bir arkadaşıyla konuşmuş 8 yıl sonra bu bitkisel macunlardan kullanmış ve o kullandıgı ay eşi hemen hamile kalmış sorun ise sperm azlıgı ve varikosel varmış.şimdi 2 çocugu var.ve bizede bu macundan tavsiye etti.hatta başka arkadaslarınada bu macunu önermiş onların eşlerinide hamile kalmışlar.bu macunu bir eczacı yapıyormuş fiyatı 800 ytl biraz pahalı ama biz 2,3 ay sonra almayı düşünüyoruz.o zaman sonuçları size haber veririrm.nettede araştırdım bu macunları herbalistlerdede bulabiliriz.bence eşinde sorun olanlar bu macunu kullansınlar.fiyat pahalı ama düşünün aşılama tüp bebek yaptırdıgınızda bunun kaç katı para ödüyorsunuz.ve tutma ihtimali %50 falan bide bunu deneyin derim...
http://www.kisirligason.com/ BU SıTEYE DE BıR BAKIN ıSTERSENıZ...

--------------------------------------------------------------------------------

canım benim eşim şu an bi macun kullanıyor ballı harnuplu macun içinde bi sürü bitki var ve aldığım aktar dediki şuanda verdiğimiz erkekeler için en güzel karışım bu dedi 4 şişe kullanması gerekir şişesi 12 tl aldım inşallah işe yarar ramazanın başında başladı bakalım neler olacak gelişmeleri yazarım

canım benim eşim şu an bi macun kullanıyor ballı harnuplu macun içinde bi sürü bitki var ve aldığım aktar dediki şuanda verdiğimiz erkekeler için en güzel karışım bu dedi 4 şişe kullanması gerekir şişesi 12 tl aldım inşallah işe yarar ramazanın başında başladı bakalım neler olacak gelişmeleri yazarım

tamam canım seni takip edecegim eger iyi gelirse bende aktarlara sorarım varsa bende alırım inş. şifasını bulursun canım..:Saruboceq:

tamam canım seni takip edecegim eger iyi gelirse bende aktarlara sorarım varsa bende alırım inş. şifasını bulursun canım..:Saruboceq:

solll canım benim inşallahhh aslında biz bayramdan sonra tüp bebeğe gidicektik ama bu macunu bitirsin diye bi iki ay daha bekliycem rabbim hepimiz için hakkımızda hayırlı olanını versin kaydirigubbakcemile2

X