Erkek İnfertilitesi Sperm için klomen kullananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Aslında siz de merional gonal f ovitrelle gibi kastan yapılan daha kuvvetli hormon iğneleri kullanılsa cıkıs olurdu bence. İnternette arastırırken görmüştüm bende bunlar verilen azospermi hastalarında cıkıs saglamıslar.

Biz doktorumuzu değiştirdik klomen kesildi hormon iğneleri kullanıldı sayıda artıs gercekleşti
Çok şükür siz sonuca ulaşmışsınız.
Azospermi tedavisi uzun ve maliyetli bi süreç o ilaçlar tabikide etki eder ama kim bilir ne kadar sürede ederdi. Azospermide çıkış olsa bile yine tüp bebek olunuyor dondurulup.
Bizde fazla fazla bulundu şükürki dondurduk 4 yıl oldu bile. Darısı bulunamayan azospermi hastalarına🤲🏻

Çok şükür siz sonuca ulaşmışsınız.
Azospermi tedavisi uzun ve maliyetli bi süreç o ilaçlar tabikide etki eder ama kim bilir ne kadar sürede ederdi. Azospermide çıkış olsa bile yine tüp bebek olunuyor dondurulup.
Bizde fazla fazla bulundu şükürki dondurduk 4 yıl oldu bile. Darısı bulunamayan azospermi hastalarına🤲🏻
Cok sukur artıs oldu yolumuz uzun olsa da 9 milyondayız su an bunun 4 katına daha gitmeliyiz.

Evet biliyorum azospermi cok daha uzun kesin çözüm tüp bebek.. Masallah size sperm bulunmus elhamdülillah 😌

Rabbim hayırla saglıklı evlat nasip eylesin inşaallah 🤲🏻

Cok sukur artıs oldu yolumuz uzun olsa da 9 milyondayız su an bunun 4 katına daha gitmeliyiz.

Evet biliyorum azospermi cok daha uzun kesin çözüm tüp bebek.. Masallah size sperm bulunmus elhamdülillah 😌

Rabbim hayırla saglıklı evlat nasip eylesin inşaallah 🤲🏻
Amin amiin 🥰
4 deneme yaptık iyi kötü sonuçlar aldık ama elde bişey yok henüz zamanı gelmedi demekki nasip değilmiş diyoruz devam ediyoruz ne yapalım☺️

Amin amiin 🥰
4 deneme yaptık iyi kötü sonuçlar aldık ama elde bişey yok henüz zamanı gelmedi demekki nasip değilmiş diyoruz devam ediyoruz ne yapalım☺️
Ahh kuzum cidden öyle vakit gelmemiş geldiginde kendiliğinden olan bile var 🥰🥰 Rabbim sürprizli sekilde nasip eylesin inşaallah 💕🤲🏻

Kızlar eşimin sperm sayısı 10 milyon, Hareketli sperm sayısı 2 milyon çıktı. Doktor eşime klomen verdi 1 ay kullansın aşılama yapalım dedi. Hiç sperm için klomen kullandınız mı?
Benim esim de kullanmıştı 8 milyondu sayısı ama artış olmadı biz tüp bebek yaptırdık simdi ikizlerimiz var cok şükür insallah sizde ise yarar 🙏🏽🤍

Benim esim de kullanmıştı 8 milyondu sayısı ama artış olmadı biz tüp bebek yaptırdık simdi ikizlerimiz var cok şükür insallah sizde ise yarar 🙏🏽🤍
Allah bağışlasın🧡🧡 inşallah dualarınızı eksik etmeyin isteyen herkesin olur inşallah ☺️

Peki sonucunuz ne oldu?şuan sizinle aynıyız.bugün eşime doktor klomen ve wm multifer verdi.klomen vermesine çok şaşırdım
Bizim sonucumuz olumlu oldu tesede sperm cıktı dondurduk.
Ama 3 aylık bi tedaviydi ilaçların etki ettiğini düşünmüyorum şansa cıktı. Birde neden azospermi oldugunuza baglı cıkıp cıkmamasıda

Bizim sonucumuz olumlu oldu tesede sperm cıktı dondurduk.
Ama 3 aylık bi tedaviydi ilaçların etki ettiğini düşünmüyorum şansa cıktı. Birde neden azospermi oldugunuza baglı cıkıp cıkmamasıda
Bizde durum şöyle hiç sperm yok ama bi tane var oda hareketsiz denildi.ilaca başlanıldı bir ay sonra tekrar sperm testi yenilecek dedi.bu verdiği ilaçlarla sperm çıkışı sağlamaya çalışacakmış olmazsa ya şırıngayla yada tese olursun denildi eşime.bilmiyorum bu ilaç fayda edecek mi doktorların anlaşmalı olduğu bi firmamı ne ilacı bu sadece içinde vitaminlerin olduğu birsey ne kadar faydalı olacak kafam karma karışık

Bizde durum şöyle hiç sperm yok ama bi tane var oda hareketsiz denildi.ilaca başlanıldı bir ay sonra tekrar sperm testi yenilecek dedi.bu verdiği ilaçlarla sperm çıkışı sağlamaya çalışacakmış olmazsa ya şırıngayla yada tese olursun denildi eşime.bilmiyorum bu ilaç fayda edecek mi doktorların anlaşmalı olduğu bi firmamı ne ilacı bu sadece içinde vitaminlerin olduğu birsey ne kadar faydalı olacak kafam karma karışık
Canım faydalıki verilmiş biz 4 sene önce olduk.
Umarım çıkış olur faydasını görürsünüz

Malesef şuan yok .
Tüp bebekle iki kez hamile kaldım biri boş gebelik oldu biri 13 haftalıkken sonlandı😕
Ah canım benim 😞 inşallah en kısa zamanda göbüşün dolsun tüp bebeğe dahi gerek kalmadan.inşallah sevinçten mutluluktan uyuyamayacagın günlerin olur.bu süreç çok saçma ve zor geliyor bana herşey karma karışık

Ah canım benim 😞 inşallah en kısa zamanda göbüşün dolsun tüp bebeğe dahi gerek kalmadan.inşallah sevinçten mutluluktan uyuyamayacagın günlerin olur.bu süreç çok saçma ve zor geliyor bana herşey karma karışık
Allah razı olsun canım cok tesekkür ederim❤️
Evet zor karısık ama zamanla alışıyosun öğreniyorsun ben 3 transfer 2 opu oldum onun için bilgim var istediğin zaman yaz bana yardımcı olabilecegim bişey olursa seve seve

İstanbuldayım ben.
Bahceci umut tüp bebekte tese olduk. Bizim zamanımızda egecan şerefoğlu vardı şuanda bülent erol var oda gayet basarılı bi ürolog
Bunları kayıt edeyim çünkü hastane hakkında dahi hiç bi bilgim yok.şuan Başakşehir çam sakuraya gidiyoruz daha önce özel hastanedeydik orası yönlendirdi iki defa gittik zaten.ama orası baya uzatacak galiba git git gel ne zaman ne yapılacağı belli değil

Bunları kayıt edeyim çünkü hastane hakkında dahi hiç bi bilgim yok.şuan Başakşehir çam sakuraya gidiyoruz daha önce özel hastanedeydik orası yönlendirdi iki defa gittik zaten.ama orası baya uzatacak galiba git git gel ne zaman ne yapılacağı belli değil
İstersen bahceci ilede görüşebilirsin instagram hesabından bülent beyi arastır ege beyi arastır incele doktorlarla yüzyüze konusmadan anlaşamıyoruz malesef

X