Sperm ileri hareket

B beyazmelek0156 her gün bir avuç çiğ kavrulmamis kabak çekirdeği, iki parmak boyutunda bitter çikolata, her gün bir tane muz, sabahları aç karnına bir yemek kaşığı keçiboynuzu özü şeklinde doğal takviyelere biz sprem sayısı ve hareketliliğini çok güzel şekilde arttırdık. Şimdi eşim çakşır otu suyu içiyor, bende hayıt suyu içiyorum. Eşiniz sigara kullanıyorsa bırakması çok iyi olur. Çünkü sigara sperm morfolojisini kuyruk hareketini vs aşırı etkiliyormus.
Eşimin %2 çıktı 😔 düzelir mi bunlara başlasak ne kadar sürede artar

Benim eşim aralık 5 de ameliyat oldu bugün test verdik ileri hız 8den 28 e yükselmiş morfoloji 6 olmuş çok güzel bir ilerleme sağladık sperm sayısında sorun yoktu zaten çok şükür
Ameliyat bu hızı artırmak için mi zor mu ameliyat süreci

Biz 6 ayda bu sonuçları aldık ama kişiden kişiye değişir. Yaşam tarzı stres seviyesi beslenme şekli vs vs değişiklik gösterir. Kesinlikle iyi gelir diyemem sonuçta bu işin bilir kişisi değilim ama etkili olacağına inanıyorum.

Biz 6 ayda bu sonuçları aldık ama kişiden kişiye değişir. Yaşam tarzı stres seviyesi beslenme şekli vs vs değişiklik gösterir. Kesinlikle iyi gelir diyemem sonuçta bu işin bilir kişisi değilim ama etkili olacağına inanıyorum.

Bu şekilde sonucu 😕

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    143,5 KB · Görüntüleme: 22
Ameliyat olursanız gerçekten düzeliyormuş doktorumuz öyle dedi cünkü testislerdeki varisler çok sıcak oluyormus testislernde spermler nedeniyle soguk olması gerekiyormuş varisler sıcak oldugu icin spermlerin morfolojisini falan bozuyormuş

X