AŞILAMA SÜRECİ

serappp809

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
88
17
24
Merhaba arkadaslar sebepsiz infertilite teshisi konuldugu icin aşılamaya yönlendirildik. Sperm testi rahim filmi hepsi normal bi sorunumuz yokmuş. Aşılama tutma ihtimali nedir aşılama yaptıranlardan umut olması açısından yorum bekliyorum. İlk aşılamada tutar mı siz neler yaşadınız? Bursa eurofertilde yaptırmayı düsünüyorum burada yaptıranlr varsa yazarsanız cok sevinirim…

Ücret ne kadar ödediniz acaba özelde mi yaptırdınıZ? İnsallah güzel haber alırsınız bir de özel değilse sizin bi sorun varmıydı yoksa sebepsiz infertilite miydi
Devlette özel gibi benimki . Sadece ilaçlar rapor çıkarıp yaptırdım 1700 ₺ tutuyor. Gonal f iğne kullandım. Sonrasında da ilk aşılamada progestan fitil , bunda da duphaston kullanıyorum.
Sebepsiz bizimki de eşimde de ben de herhangibir sorun yok. Yumurtalar güzel oluyor büyüyor , Spwrmiyogram yıkama sonrası bile çok iyi şükür. Vakti saati var demekki dua ediyoruz duanızı da beklerim :KK66:
Aşılama da çok basit çok kolay. Hiç kendinizi kasmayın. Başta Yıkama yapıyo sonra tüple sıkıyor bu kadar.

Anladım hadi insallah güzel haber alırsınız bu sefer rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hepimize. Ben bayram sonrası gidecegim hep korktum erteledim olur sandım ama 2 yıl olacak nerdeyse artık beklemek istemiyorum

Anladım hadi insallah güzel haber alırsınız bu sefer rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hepimize. Ben bayram sonrası gidecegim hep korktum erteledim olur sandım ama 2 yıl olacak nerdeyse artık beklemek istemiyorum
Amin isteyen herkesle beraber rabbim arattırmasın 🙏🏻 1 yıl denedik olmadı 2 ay iğneyle yumurta büyüttük olmadı , aşılamaya geçtik. Siz de tez zamanda hayr mutlu haberler alırsınız inşallah

X