Erkek İnfertilitesi Sperm sorunları ile mücadele eden hanımlar...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canım krugere gore 2
Who gorede 35 asilama icin ileri hiz yetersiz geldi ileri ve yerinde hareketlinin toplami 20 esim pazartesi üroloji doktoruna gidecek bakalim ne diyecek rabbim yardim et bizlere

canım spermleriniz daha toparlanmaya başlamış,sen böyle devam et gör bak çok güzel hız alacaklar

canım spermleriniz daha toparlanmaya başlamış,sen böyle devam et gör bak çok güzel hız alacaklar

Ayy canım inşallah herkesin mirac kandili hayırlara vesile olmasını diliyorum bugun esimle Eyüpsultan türbesine gidecegiz hepimiz için dua edecegim rabbim duâsi kabul olan kullarından eylesin canim sizin degerleriniz kac

çok teşekkür ediyorum amin canım,bende tüm islam aleminin MİRAÇ kandilini kutluyorum. bizede dua et canım. bizim değerler, bulunduğum şehirde sperm sayımız 4.5 millyonu bir türlü geçmedi istanbulda andromer diye bir yer var orda çok iyi bakıyorlarmış ordada 13 milyon gösterdi bizde tedavideyiz şimdi kontrol zamanımız geldi ayın 29 zunda eşim test verecek İNŞALLAH gelişme vardır canım doktor çok olumlu konuşmuştu

Canım esin ne kullanıyor benim durumumu okumussundur ilk sayfada var tabiki canim hepimiz için dua edecegim suan yoldayiz

Canım esin ne kullanıyor benim durumumu okumussundur ilk sayfada var tabiki canim hepimiz için dua edecegim suan yoldayiz

tatlım eşim menegon 75 iğne kullanıyor haftada 3 defa. durumunu okudum ALLAHIM bir daha nasib etsin ve bağışlasın İNŞALLAH. 2.5 milyon spermle bile hamile kalan var bu değerlerinizle neden olmasınki. hareketinizde yükselir merak etme.

Son düzenleme:
canım eşim test yaptırdı sperm sayısı 21 milyon olmuş çok mutluyum morfoloji ve hızda biraz sorun var İNŞALLAH onlarda düzelir

Canım bak ne guzel artmış esim buay test yaptirmiycam dedi takviyelere devam ediyoruz canim hiz durumu kaç morfoloji.?

reaksiyon:7,2
hacim:3,0
sperm sayısı:38 milyon
total sperm sayısı:114 milyon
motilite oranı:
a) hızlı progresyon:%10
b)yavaş progresyon:%20
c)proresif değil:%20
d)hareketsiz:%50
Total fonk. sperm:34,200.000
normal morfoloji(kruger):%1
vitalite: bakılmadı
aglutinasyon:yok
round cell:<1
lokosit:<1
HAZIRLIK SONRASI SPER ANALİZİ MORFOLOJİK DEĞERLENDİRME
Hacim:1,0
sperm sayısı:21 milyon Normal morfoloji:%1
total sperm sayısı:21 milyon baş anomalisi:%52
motilite oranı:%95 ara parça anomalisi:%24
a)hızlı progesyon:%40 kuyruk anomalisi:%23
b)yavaş progesyon:55 sitoplazmik droplet:%6
c)progresif değil:%0 teratozoospermi indeksi-TZI:1.06
d)hareketsiz:%5
total fonk.sperm:19,950,000
rölatif kazanım:%58
cnm sonuçlarımız bunlar galiba morfoloji sorun değilmi

evet morfoloji düşük ama yıkanma öncesi testte harekette düşük. Bu yıkanma aşılama içinmi yapıldı acaba ?

İzmir'de olanlar bilirler:kestanepazarı camii altında sağlık natural dıye bir bitkisel urunler satan bir yer var.orada metin yıldırım bey ile yıllardır tanısıyoruz.oraya gelen hastaların ekserisi sperm sayı ve haraketsizliği vs sorunları yuzunden geliyorlar.o da spermiyografi tahliline bakarak kısıye ozel kürler hazırlıyor.kendısının ıfadesıyle.hazırladıgım bu kürlerden fayda görmeyeni daha görmedim dedi.canlı şahit olarakta bir gün ayaklarından bedensel engelli bir vatandas metin beye tesekkur etmek icin geldigini söyledi..megersem kullandıği kür sayesinde esi hamile kalmıs..o da tesekkur etmek ıcın geldıgını soyledı..bunun gıbı bır cok olayla karsılastıgını belırten metın bey hazırladıgı kürlerin içerigini gizli tuttugunu ama icerisinde caksir ve epimedium maddelerinin oldugunu bana söyledi..izmir dısında olanlar ıcın yardımcı olmaya hazırım..saygılar

Ben araştırmalarım sonucu kullanmaya karar verdiğiklerimi paylaşayım size arginmax ve keçi boynuzu kürü. Şimdilik bunlara karar verdi araştırmalarıma devam ediyorum :)

bizde arginmax ve keçiboynuu kullanmayabaşladık.birde evicap aldım ve macun yaptırdım aktarda.bal arısütü polen ginsenk caksır zerdeçal zencefil havuç tohumu çörek otu gibi bitkilerden oluşan bir karışım inş.iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…