Sperm testi sonucu

hulapop

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
29
27
34
Arkadaşlar merhaba eşimin sperm testine bakabilir misiniz beynim bulandı anlamadım bişey😢Ve 1,5 yıldır evliyiz ilk günden beri korunmadan devam ediyoruz bende kendime baktırdım herşey normal dendi

Eklentiler

• 7029A6BE-24F8-470C-984A-F422E6B0F415.jpeg
    7029A6BE-24F8-470C-984A-F422E6B0F415.jpeg
    146,8 KB · Görüntüleme: 131
Sperm hareketsiz çok. Aktardan biz birşeyler alıp eşim tüketmişti. Bizde işe yaradı yazayım araştırın isterseniz.
  • çakşır otu suyu
  • bal polen karışımı
Bunların yanında fındık yedi
- sağlıklı beslenmekte önemli

Sperm hareketsiz çok. Aktardan biz birşeyler alıp eşim tüketmişti. Bizde işe yaradı yazayım araştırın isterseniz.
  • çakşır otu suyu
  • bal polen karışımı
Bunların yanında fındık yedi
- sağlıklı beslenmekte önemli
Teşekkür ederim🌸 bal polen ve hurma tozu karışımı yaptık ikimizde 2 ay önce kadar.Şuanda da incir çörek otu yağı karışımı yapıyor ama çakşır otunu hiç duymamıştım nasıldır?

Yukarıda arkadaşın dediği gibi hareket problemi var isterseniz bir süre doğal ürünler deneyin açıkçası bizde çokkk çok denedik ama olmadı tüp bebek yaptırdık
Dua edelim birbirimize biraz netten bakınca iyidir herhalde dedim ama şuan şok oldum aslında çok da doğal beslenir sigara vs.kullanmaz çok dikkat eder

Nasıl yani gerçekten zerre bilgim yok 1,5 yıldır evliyiz ilk ben dr gittim dr problem yok eşinizden test alalım deyince verildi nedir ne değildir araştırma dahi yaptırmadım tüp bebek mi dersiniz ne dersiniz
Tabi önce doktorunuz yorumlasın o yönlendirsin burda yada internette yazanlarla ilerlemeniz doğru olmaz

O kadar da kötü değil ama ürolojiye gözüksün yine de. Neden diye.
Sağlıklı beslenme ve takviye kullanın bence benim eşimin sonuçlarıyla yakın sonuçlarınız doktor çok iyi diyemem ama kötü de değil normal yolla olur bu sonuclarla demisti.
Olmadı hala orası ayrı da😂

O kadar da kötü değil ama ürolojiye gözüksün yine de. Neden diye.
Sağlıklı beslenme ve takviye kullanın bence benim eşimin sonuçlarıyla yakın sonuçlarınız doktor çok iyi diyemem ama kötü de değil normal yolla olur bu sonuclarla demisti.
Olmadı hala orası ayrı da😂
Öylemiii ne zamandır olmuyor peki

Bizde tam 20 aylık evliyiz ve hala 🤷‍♀️Çook geçmiş olsun bir an evvel hayırlısıyla olur inşaallah🙏🏻
sizin de hayırlısıyla inşallah çok çok kötü değil sonuçlarınız yine doktorunuz yönlendirecektir morfoloji 1 le hamile kalanlar yüzde 10 hareketle hamile kalanlar var :)

Bu degerlerede bakarmısınız

Eklentiler

• 4C826303-D6A2-4BF8-A22C-292AA5CF9E8A.png
    4C826303-D6A2-4BF8-A22C-292AA5CF9E8A.png
    101,8 KB · Görüntüleme: 89
  • 847CEFDA-39BA-4C14-9639-609551798E13.png
    847CEFDA-39BA-4C14-9639-609551798E13.png
    102,1 KB · Görüntüleme: 88
Arkadaşlar merhaba eşimin sperm testine bakabilir misiniz beynim bulandı anlamadım bişey😢Ve 1,5 yıldır evliyiz ilk günden beri korunmadan devam ediyoruz bende kendime baktırdım herşey normal dendi
Merhaba hemen hemen durumlarımiz ayni henüz ürolojiye gidemedik ne dedi size doktor acaba

X