Sperm testi

kardelen3334

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
211
61
36
Arkadaşlar istanbulda avrupa yakasinda oturuyorum. Eşime Sperm testi yapılması gerekli.bunun için özel hastaneleri aradım. Urolojiden muayene olduktan sonra bu teste tabi olunacagi söylendi. Fakat bu durumda hem muayene ücreti hem test ücreti 600 tl civarında oluyor.fakat Sperm testini öneren benim kadın doğum doktorum idi.çocuğumuz olamadığı için bu testi istedi.sizler bu işlemi nasıl ve nerede hangi şekilde yaptirdiniz. Açıkçası ben direk Sperm testi yaptırmak istiyorum. Bunun ücretini odeyebilirim özeldede. Lütfen bilgilerinize ihtiyacım var

Arkadaşlar istanbulda avrupa yakasinda oturuyorum. Eşime Sperm testi yapılması gerekli.bunun için özel hastaneleri aradım. Urolojiden muayene olduktan sonra bu teste tabi olunacagi söylendi. Fakat bu durumda hem muayene ücreti hem test ücreti 600 tl civarında oluyor.fakat Sperm testini öneren benim kadın doğum doktorum idi.çocuğumuz olamadığı için bu testi istedi.sizler bu işlemi nasıl ve nerede hangi şekilde yaptirdiniz. Açıkçası ben direk Sperm testi yaptırmak istiyorum. Bunun ücretini odeyebilirim özeldede. Lütfen bilgilerinize ihtiyacım var
selamm,
dün eşim yaptırdı. Mecidiyeköy'deki Düzen Laboratuarı 66 tl, biruni 225 tl istiyor.

Tuzla Gisbir hastanesinde uroloji dr Mehmet Erkan Erbay a muayene oldu eşim. Dr a cok guvendik. Çok pozitif ve guleryuzlu. Butun moralimizi duzeltti. Sonuclarına guvendiği cevizli de İnter Tıp Labaratuvarı ndan istedi sperm testini. Doktorumuz guvendiği için biz de çok guvendik oraya. 200tl ödedik.

Tuzla Gisbir hastanesinde uroloji dr Mehmet Erkan Erbay a muayene oldu eşim. Dr a cok guvendik. Çok pozitif ve guleryuzlu. Butun moralimizi duzeltti. Sonuclarına guvendiği cevizli de İnter Tıp Labaratuvarı ndan istedi sperm testini. Doktorumuz guvendiği için biz de çok guvendik oraya. 200tl ödedik.
Çok teşekkür ederim .bizde dün Marmara Üniversitesi hastanesine gittik eşim bir türlü Sperm testini veremedi 3 kere denedi yapamadı. Doktorumuz dosya açtırdigi için Sperm testini özelde yaptirmamazi istemiyor. Ayrıca hastaneye gittiğimde diğer hastalardan duyduğumu paylaşayım .hastanenin tetkik sonuçları birebirmis. Özel hastaneye çocuk için gidenler sırf para koparmak için hastane direk tüp bebek tedavisine başlıyorMuş. O yüzden biz Marmara Üniversitesi hastanesinde tedavimize devam etme kararı aldık. Inşallah hepimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşir hersey.sevgiler

Benim esim yaptırmıştı direk hasta danışmadan sperm tahlili yapicam demeniz yeterli beylikdüzü medilife hast de 42 liraydı geçen sene

Kızlar merhaba 3 yıla girdim ama çocuğum yok benim testler temiz çıktı ama eşimde sprem düşüklüğü çıktı yardim ci olun lütfen allah rızası için aşılama oldunuz mu hiç lutfen bilgi istiyorum

Kızlar merhaba 3 yıla girdim ama çocuğum yok benim testler temiz çıktı ama eşimde sprem düşüklüğü çıktı yardim ci olun lütfen allah rızası için aşılama oldunuz mu hiç lutfen bilgi istiyorum
gunaydın aynı bızım durumumuz gıbı sakın ol cnm asılama yaptırma benım dedıklerımı harfıyen yap dene ne cıkar ne kaybedersın baktın olmuyor bır kc ayzaman ver sonra gıder asılama yaptırırsın bızımde sonuclarımız 0 dı drlar tup bebek dedı ama ben yıkmadım varıkosel cıktı bırde esımde arastırdım eryerı bıtkısel cözümlemek için eşin için tarıf verıcem keçi boynuzu 5-6 adet hergun sabah aksam kaynat içirr bır bardak ıkıncısı çoban çökerten acayı aksam ları bır bardak gece yatarken kecı boynuzu pekmezi bır corba kasıgı ve eczaneden porotek plus dıye bır antıolsıdan toz suya karıstır ıcır fıyatı 150 tl 30 tane var 15 gun bıtıyor bırde et ceviz agırlıklı beslensın dene bunları

Yaptin mi sen testleri vb cnm

Yeni hatırladım canım eşim o ilacı bi ay dir kullanıyor doktor ü vermişti iki ay kullansın demişti keçi boynuzunu kaç ay kullansın cevap verdiğin için allah razı olsun inşalh kucağını boş bırakmaz

Canim salı günü aşılama oldum ben .eşimin Sperm sonuçlarında morfoloji yüzde 0 allahtan ileri hareketlilik falan iyi. Zaten aşılama yaparken morfolojik bakilmiyor. Aklında soruların varsa sorabilirsin

Canim salı günü aşılama oldum ben .eşimin Sperm sonuçlarında morfoloji yüzde 0 allahtan ileri hareketlilik falan iyi. Zaten aşılama yaparken morfolojik bakilmiyor. Aklında soruların varsa sorabilirsin
Bana direk tüp bebek diyorlar konuştum doktorla aşılma olmaz dedi başka bi tane daha doktorum özelde oda iki ay bekleyin eşime ilaç verdi kararsızım cok

X