Gebeliğe Hazırlık VARİKOSEL HAKKINDA ACİL YARDIM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canımmm yemek yapıyordum buraya uğradım iyi ki uğradım :) ben de buraya yazmayı düşünüyordum sen yazdın :) bizim hasar testinin sonucu geldi normal çok şükür... hareket ve sayı için çakşır suyunu içiriyorum tadı kötü ama şikayet etmedi bizimki ....siz neler yapıyorsunuz?
Cok sevindim canim adıniza aklinizdan suohede kalmamis oldu şifa olsun verdiklerin insallah. Dikisler kapandi agri sizi yok proxeed vitamini iciyor birde keci boynuzuözü ve çakşir kökunun tozundan macun yapyorum bende sabah aksan bir tatli kasigi onu yediriyorum. Kati meyve sıkacagi sipar ettim sırt havuc sıkmak icin 😂 havuc suyu hergun 1 bardak iciricem bizde de durumlar boyle kuzum 3 ay sonraki sperm testini veya bir mucizevi haberi bekliyoruz :confused:

Cok sevindim canim adıniza aklinizdan suohede kalmamis oldu şifa olsun verdiklerin insallah. Dikisler kapandi agri sizi yok proxeed vitamini iciyor birde keci boynuzuözü ve çakşir kökunun tozundan macun yapyorum bende sabah aksan bir tatli kasigi onu yediriyorum. Kati meyve sıkacagi sipar ettim sırt havuc sıkmak icin 😂 havuc suyu hergun 1 bardak iciricem bizde de durumlar boyle kuzum 3 ay sonraki sperm testini veya bir mucizevi haberi bekliyoruz :confused:

havucu iyi düşünmüşsün canım şifa olsun :) ben de mucize bekliyorum hadi hayırlısı :KK70: ovulasyon testi yapıyorum bu ay

inşallah kuzum ya sürekli dua ediyorum kısmet olacak mı bakalım...Bu ay da tutmazsa inofolic deneyeceğim :) bizimki benim üzerimde her şeyi deniyorsun diyor sıra kendime geldi :) clife macun yiyorum 2 aydır
Clife bana pek iyi gelmiyor canim ya sanki alma hazir kendin yap evde bence 🙄

Kızlar merhaba Z zeynokoloji kuzum hasar testini isteyince yapıyorlar mı ben de merak ediyorum o gün bir anket yaptırdım bir sayfada instergamda varilosel ameliyatı sonrasın 6 öncesi ve sonrasında hamşle kalanlar yüzde 85 6 ay sonrası hamile kalmışlar diğer kısım da 6 ay öncesi kalmış sipermler 8 ayda muhteşem iyileşme kaydediyormuş başarılı bir ameliyatta

Kızlar merhaba Z zeynokoloji kuzum hasar testini isteyince yapıyorlar mı ben de merak ediyorum o gün bir anket yaptırdım bir sayfada instergamda varilosel ameliyatı sonrasın 6 öncesi ve sonrasında hamşle kalanlar yüzde 85 6 ay sonrası hamile kalmışlar diğer kısım da 6 ay öncesi kalmış sipermler 8 ayda muhteşem iyileşme kaydediyormuş başarılı bir ameliyatta

eşim özel labda yaptırdı doktor adı sormuşlar ısrar etmiş kendi isteğiyle yapılmasında biraz sıkıntı çıkarıyorlar galiba ama yine de denemek lazım..

Bekleyiş kuzum ya eşin iyidir inşalllah bak zaman çok çabuk geçiyor inan ki 7.ay içine girdik inşallah sen benim kadar beklemezsin
3 hafta olicak ameliyat olali o bilenhizlibgectim. Canımmm benim guzel dileklerin icin tesekkur ederim umarim sendr beklemezsin son aylar olur bu :KK68:

Ben birkaç gündür girmedim canım keyfim yok öyle bi bakayım dedim
Sen nasılsın var mı bi gelişme
Iyiyim canim benim kosturmacalar gunluk rutin yarin bat gunum bu ay stresten mi bilmiyoeum hic regli olucak gibide hissetmiyorum gogus hassasiyetim 0. Umarim gecikmez aslinda hep duzenli ama cokbstres yapinca aksayabiliyor bir kac gun. Esim iyi toparladi dikisnyerleri %80 iyilesti kabuk olan bazi kisimlar var sadece. Vitamin ve havucsuyu icirtiyorum hergun birde keciboymuzu pekmezi🙃 sen nasilsin canım neden keyfin yok hayırdır🙄🤔

Iyiyim canim benim kosturmacalar gunluk rutin yarin bat gunum bu ay stresten mi bilmiyoeum hic regli olucak gibide hissetmiyorum gogus hassasiyetim 0. Umarim gecikmez aslinda hep duzenli ama cokbstres yapinca aksayabiliyor bir kac gun. Esim iyi toparladi dikisnyerleri %80 iyilesti kabuk olan bazi kisimlar var sadece. Vitamin ve havucsuyu icirtiyorum hergun birde keciboymuzu pekmezi🙃 sen nasilsin canım neden keyfin yok hayırdır🙄🤔

İnşAllah daha iyi olur canım şifâ olsun
Şu havuç suyunu bende içirmek istiyorum ama organik satılan hiçbir yer bulamadım hep karışımlı satılıyor kendimiz sıkmamız gerek sanırım. Evde meyve sıkacağı vardı bozuldu o yüzden dışardan alayım dedim bulamadım
Bende bu ay %100 nar suyu içiyorum onu bile zor buluyorum...inşAllah adetin yerine bebeğin gelir belli olmaz bu işler
Bende iyi gibiyim bazen eşim canımı sıkıyor olur olmadık yere onun dışında hayat telaşı

X