Gebeliğe Hazırlık Sperm testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size bir haberim var.çok değil üç hafta kadar önce buraya yazmıştım eşimin sonuçlarını, ileri hız yüzde 0 yavaş hız yüzde 7 hareketsizlik yüzde 91di. Örneği erken verdiği için bekletildiğini düşünüp pek inanmasak da çok moralimiz bozuldu bir çocuğumuz olmasına rağmen 10 aydır 2. İçin uğraşıyorduk geçen ay klomen iğne tedavisi oldum hamilelik olmayınca en son sperm testi yaptırmıştık. İlaç keçi boynuzu incir filan derken 20 gün sonra yani bugün adetim iki gün geciktiği için bi test yaptım ve sonuç pozitif :)) yarın kan testi yaptırıcam umarım kimyasal filan değildir ama size tavsiyem başka hastanede tekrarlayın

Kızlar eşim üşütmüştü rahatsızdı biraz testi verdik ama kendini de kastigini söyledi. Normalden cok cok az birkaç damla olduğunu söylemişti. Galiba ml değeri de o yüzden az cikmis. Yineleyelim diyoruz testi ama anlayan var mi su durumda?
Vakit kaybetmeden 2.testide yaptırın sayı hareket canlılık problem var gözüküyor bu testte
Kürlerle fln vakit kaybetmeyin hiçbir işe yaramıyor ileri derece bozulmalarda

Vakit kaybetmeden 2.testide yaptırın sayı hareket canlılık problem var gözüküyor bu testte
Kürlerle fln vakit kaybetmeyin hiçbir işe yaramıyor ileri derece bozulmalarda

Salı öğlenden sonraya randevu aldık bu kez Medical Parkta yaptircaz testi. Hayırlısı insallah bu kez daha iyi sonuçlar alırız.

Digerinde eşim üşütmüştü rahatsızdı. Bi de kendini cok kastı, rahat edememiş orada da. Gerçek sonuçları böyle olacağını sanmıyorum. İnsallah bu kez gercek guzel sonuçları alırız.

Salı öğlenden sonraya randevu aldık bu kez Medical Parkta yaptircaz testi. Hayırlısı insallah bu kez daha iyi sonuçlar alırız.

Digerinde eşim üşütmüştü rahatsızdı. Bi de kendini cok kastı, rahat edememiş orada da. Gerçek sonuçları böyle olacağını sanmıyorum. İnsallah bu kez gercek guzel sonuçları alırız.
İnşallah güzel haberlerinizi alırız

08B23D26-F8F8-40DD-A005-EAC6B4B4679C.jpeg
A77E7C51-058D-417C-98FA-D3448B11B2E6.jpeg
D7B6600B-471D-433F-94B8-FF6F6494DB99.jpeg

Anlayan var mi ?

Merhaba hareket morfoloji problemli gözüküyor burada bir arkadaş vardı sizinkine benzer problemleri vardı ama çözüldü ve gebe kaldı kendisini bulursam buraya etiketliyicem size bilgi verecektir
Sıkmayın canınızı bir şekilde çözülür sperm var sonuçta

Teşekkür ederim. Şu keçiboynuzu kurunu deneyeyim diyorum. Şifa Allahtan.

Tüp bebekte falan şans olmaz mi

Henüz doktora gitmedik. Randevu aldım ama. Bileğim dahilinde olmayan bir konu ve endişeleniyorum cok.
Allah hayirli saglikli evlat nasip etsin .Ben yorumlamak icin gelmiştim ama arkadaş yorumlamis.

Yine de bildiklerimi paylaşayım. Icim rahat etmedi .Morfoloji yapi demek.Tum spermin yapısi bozuk .Yapi hemen değişen bir sey degil .Kruger e gore 4 ve üzeri morfoloji normal kabul ediliyor .3 de iyi sayiliyor .
Ben 1 ve 2 arasinda degisen morfoloji ile hamile kaldim .
Esime ceviz, kuru üzüm yedirdim .E vitamini kullandi ve coban cokerten cayi uyguladım. E vit i dr soylemeden kullanmayın ama karacigerde yaglanma yapiyor.

X