Erkek İnfertilitesi Spermiogram ve aglunitasyon

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

sinemutku

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2022
209
56
Hanımlar iyi aksamlar. Esimin sperm tahlilinde aglunitasyon cikti aglunitasyon çıkmasaydı sayi ve hareket daha mi fazla cikardi kumelesme yapışma anlamına geliyormuş galiba bole bi duz mantık yürüttüm ama mantıklı mi sizce bilgisi duyumu olan yazabilir mi

Proxeed plus ve klomen vermişti Dr eşime aglütinasyon için. Sayı vs normaldi. 3 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Ya olacağı vardı zamanı gelmemişti ya da bu kullandıkları etkili oldu bilemiyoruz. Size de en kısa sürede bebek haberi nasip olsun inşallah

Yardımcı olabilir misiniz? Anlıyorsanız yorum yapabilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_20220514_192314.jpg
    IMG_20220514_192314.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20220514_192256.jpg
    IMG_20220514_192256.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20220514_192234.jpg
    IMG_20220514_192234.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 48
Hanımlar iyi aksamlar. Esimin sperm tahlilinde aglunitasyon cikti aglunitasyon çıkmasaydı sayi ve hareket daha mi fazla cikardi kumelesme yapışma anlamına geliyormuş galiba bole bi duz mantık yürüttüm ama mantıklı mi sizce bilgisi duyumu olan yazabilir mi
Merhabalar , bizim de son test de aglünitasyon pozitif çıkmış. Bi doktora falan danıştınız mı acaba , Önemli bir şey mi ?

Aglutinasyon var çıkmasına Dr ne dedi? Hamile kalmak icin olumsuz muymuş, esimde de var çıktı canım.

Proxeed plus ve klomen vermişti Dr eşime aglütinasyon için. Sayı vs normaldi. 3 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Ya olacağı vardı zamanı gelmemişti ya da bu kullandıkları etkili oldu bilemiyoruz. Size de en kısa sürede bebek haberi nasip olsun inşallah
Dr bu iki ilacı aglütinasyon var diye mi vermişti?
Kac ay kullanmıştı eşiniz sonuç aldınız?

Evet aynı anda başladı ikisini de kullanmaya. Ama 8 ay olmamıştı gebelik bunları kullandıktan hemen sonra (3 hafta kadar) hamile kaldım tesadüf diyebilir miyiz bilemiyorum
Biz henüz üroloğa gtmedilk. Dr Aglutinasyon var olunca çok mu olumsuz konuşmuştu ileri hareketi, sperm sayısı iyi de olsa?

Biz henüz üroloğa gtmedilk. Dr Aglutinasyon var olunca çok mu olumsuz konuşmuştu ileri hareketi, sperm sayısı iyi de olsa?
Önemli bi problem değil aglütinasyon sanırım hatta çok beklemezsiniz olur yakın zamanda demişti ürolog dr. Küçük bi takviyeyle çözüldü elhamdülillah bebeğimize kavuştuk. Darısı tüm isteyenlere..

Önemli bi problem değil aglütinasyon sanırım hatta çok beklemezsiniz olur yakın zamanda demişti ürolog dr. Küçük bi takviyeyle çözüldü elhamdülillah bebeğimize kavuştuk. Darısı tüm isteyenlere..
Sevindim ya aglutinasyon un proplem olmadığına, çok sağ ol rahatladım Allah razı olsun 🤲🤲

X