Erkek İnfertilitesi Spermiyogram testi anlayan varsalütfennn

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Zenna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2020
1.017
1.128
29
Eşim covid geçirdi sonrası değerlerimiz baya düştü... ptesi doktora gideceğiz suan üroloji doktoru wm multifer verdi onu kullanıyor.. 3 ay da toparlar demiş. Ama morfoloji 0 yazıyor çok korkuyorum.. normal yollarla mümkün mü gebelik sizce

Testimiz bu

Eklentiler

• 0842F692-9315-4D55-9F4B-F4EF4DB77AC0.jpeg
    0842F692-9315-4D55-9F4B-F4EF4DB77AC0.jpeg
    108,9 KB · Görüntüleme: 100
İleri hareketlide malesef kötü.Allah cümlemizin yardımcısı olsun.3 ayda ilaçlar dışında havuç suyu ceviz nar çiğ kaju çiğ fındık yemenizi tavsiye ederim

İleri hareketlide malesef kötü.Allah cümlemizin yardımcısı olsun.3 ayda ilaçlar dışında havuç suyu ceviz nar çiğ kaju çiğ fındık yemenizi tavsiye ederim
Elimizden geleni yapacağız keçi boynuzu kürü yapıyoruz suan beslenmemize de dikkat ediyoruz inş düzelir amin hepimizin inşallah 🙏

Merhaba oncelikle cok gecmis olsn insallah yakin zamanlarda guzel haber alirsiniz🌸 bir sorum olacak esiniz daha once yaptirmis miydi bu testi ? Yani koronadan veya kullandigi ilac yuzunden mi degerleri dustu bilginiz var mi (benimde esim ilaclari kullandi da ona gore bende testi tekrarlatayim esime )

Merhaba oncelikle cok gecmis olsn insallah yakin zamanlarda guzel haber alirsiniz🌸 bir sorum olacak esiniz daha once yaptirmis miydi bu testi ? Yani koronadan veya kullandigi ilac yuzunden mi degerleri dustu bilginiz var mi (benimde esim ilaclari kullandi da ona gore bende testi tekrarlatayim esime )
merhaba yeni gördüm kusura bakmayın. öncesindede deniyorduk biz zaten test vermiştik değerleri korona sonrası veya ilaç sonrası böyle oldu bu da düzelmiş hali korona sonrası 3 ayı geçkin bi test.. mutlaka teste yönlendirin eşinizi hani sil baştan oldu bize suan takviye alıyor.

Açıkçası sayı hız morfoloji hepsi düşük. Kovid öncesi sonuçlar böyle değildiyse takviyelerle düzelir. Fakat önceden de değerler az çok bu şekildeyse üstüne eğilmek gerekiyor. Sadece doğal beslenme ile gebelik elde etme olanağınız düşüyor. Bu konuya eğilin bence.

Açıkçası sayı hız morfoloji hepsi düşük. Kovid öncesi sonuçlar böyle değildiyse takviyelerle düzelir. Fakat önceden de değerler az çok bu şekildeyse üstüne eğilmek gerekiyor. Sadece doğal beslenme ile gebelik elde etme olanağınız düşüyor. Bu konuya eğilin bence.
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.. kovid öncesi böyle değildi en azından değelri yüksekti morfoloji 0 oldu şoka girdik. takviye alıyoruz suan bide keçiboynuzu kürü uyguluyor eşim. 3 ay içerisinde düzelme olmazsa tedaviye başlıcakmş doktor. ben burdan herşeyi araştırıyorum ama doktor cok normal karşılıyor garibime gidiyor... bana da hsg önerdi tüplere bakalım diye.. hayırlısı olsun.

merhaba yeni gördüm kusura bakmayın. öncesindede deniyorduk biz zaten test vermiştik değerleri korona sonrası veya ilaç sonrası böyle oldu bu da düzelmiş hali korona sonrası 3 ayı geçkin bi test.. mutlaka teste yönlendirin eşinizi hani sil baştan oldu bize suan takviye alıyor.
Ay benim esim de koronadan sonra düştü yaaa değerleri

Eşim covid geçirdi sonrası değerlerimiz baya düştü... ptesi doktora gideceğiz suan üroloji doktoru wm multifer verdi onu kullanıyor.. 3 ay da toparlar demiş. Ama morfoloji 0 yazıyor çok korkuyorum.. normal yollarla mümkün mü gebelik sizce
Cnm mulfieri esin 30.kapsul varya nasil kulaniyor sabah aksammi yoksa gunde 1 mi yaninda baska bisey kulaniyormu

Merhaba, multifer in etkisini gördünüz mü.
Merhaba, multifer in faydasını gördünüz mü. Eşiniz Diieğerleri ne duruma geldi. Benim eşimde de coroono sonrası verdiği testlerde sayıda azalma var. Coroonaya mı yorumlamak istiyoruz

Coronadan önceki sayi ve hiz aklimizdami canim aklimizdaysa yazarmisiniz

X