Spina Bifida, Trizomi 18, Detayli Ultrason

Mr'a girmedik.. normal ultrasan. 3 boyutlu vs..
Ne olursa olsun emar en doğrusunu veriyor benimki emarda netleşti benimkinin kafasında su toplanmıştı ama bunu önemsemedi doktor omurilik kısmında kist vardı görüş kapalıydı bebeğimin.Ayrıca beyinde boşluklar vardı yani beyin ve onu ortadan ikiye ayıran organ yoktu.çok şakür ki seninkinin tedavisi var.artık düşünme doğuma odaklan 😍

Ne olursa olsun emar en doğrusunu veriyor benimki emarda netleşti benimkinin kafasında su toplanmıştı ama bunu önemsemedi doktor omurilik kısmında kist vardı görüş kapalıydı bebeğimin.Ayrıca beyinde boşluklar vardı yani beyin ve onu ortadan ikiye ayıran organ yoktu.çok şakür ki seninkinin tedavisi var.artık düşünme doğuma odaklan 😍
Hamdolsun... insaAllah iyi olur...

Duz3lmis diyor doktor... ama sipina va.. oda haif boyutta diyor.. anlayamadimki,, hangi doktor dogru.. 5.6 doktor birden fazla rahatsizlik gorurken.. son doktor sadece belinde acik var dedi...
İnş öyledir iyidir bebegin.. Belindeki açıklık tedavi edilebilir mi peki

Evt ameliyatla geçiyor bnm oğlumda öyle doğdu hiç bir sorunu yok şuan 25 gün hastanede kaldı ilk doğduğu zmn sonra verdiler daha hastane yüzü görmedik o hastalıkla ilgili

Çok geçmiş olsun.. Bende 4 aylık bebeğimi yeni kaybettim :KK43:
Tekrar gebelik için ne kadar beklemenizi önerdi doktorunuz
Cevaplarsanız sevinirim

Amin sagolun Allah razi olsub.
Iste melegimizin bizi cennette karsilayacagindan hic emin degilim. Aksine bize davaci olma ihtimali yüksek. Hani teselli bulmak icin Allah verdi Allah aldi deriz ya iste o ikinci tarafi söyleyemedigim icin vicdanim cok rahatsiz. Diger yandan bebegimin ölecek olmasi sagliksiz olmasi da benim icin ayri bir üzüntü kaynagi.
Tam olarak benim hissiyatlarım 😥 Çok zor bir kararla 4 aylık gebeliğin aynı sebeple sonlandırıldı

X