spor+diyetisyenle birlikte zayıflıyorum

neandertallerden biri

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
83
66
30
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. daha önceki açtığım konuda devam edip kilo vermiştim. ama fakat ve laaakiiin evlendiğimden beri yine yeniden eski kiloma dönmüş durumdayım. pazartesi günü diyetisyen kontrolüne gittim balgatta. boyum 165. Kilom 73.60 çıktı. ve yağ oranım %37. evet arkadaşlar gerçekten yüzde 37 dedi. ve bunun yaşıma ve boyuma göre olması gerekeni %27 ymiş. Maşallahım var iyi yemişim yine.
eski kiloma çıktığım için, yağ oranımın bu kadar fazla olduğu için iradeli bir şekilde devam ediyorum. tabi haftalık kontrolümde eksileri görmek istiyorum.

haftanın 6 günü sabahları işe gelmek için 8.30 da evden çıkmam gerekiyor ama ben sabah 6 da uyanıp 6.30 gibi de spora başlıyorum. Sauna eşofman takımı almıştım kendime onları üzerime geçirip cardio dans videosu açıyorum ve sporumu yapıyorum. en az 6-7 dk içerisinde terlemeye başlıyorum. sporumun bitmesine yakın paçamdan bir kaç ter akacak hale geliyorum.

bu şekilde normal kiloma gelene kadar devam edeceğim inşallah. kendime aralık ayına kadar süre koydum açıkçası belki bu süre uzar ya da kısalır bilemem ama elimden geleni yapacağım. önümüzdeki hafta diyetisyene gittiğimde tartıda neler çıktığını da yazacağım.

diyetisyene gittim bugün. 1 kilo vermişim tamamı yağdan. tüm hafta uydum listeye. sadece pazar günü yemeğe davetliydik orada diyetin dışına çıktım. tatlı yemek istemedim ev sahibi sürekli lğtfen ye lütfen ye ısrarlarını bırakmadığı için 1 dilim ev yapımı baklava yedim. pişmanlığım oldu tabi ama yedim artık. önümüzdeki günlere bakıcaz artık. diyetisyen hanım suyu daha fazla arttırmamı istedi onun dışıda akşam olan ara öğünümü yapmadığım için onu çıkardı. geri kalanlar aynı.
aslında ben daha çok veririm diye düşünüyordum. son iki günde kabızlık sorunu yaşadım onunda etkisi olabilir dedi umarım vardır :)
diyet listemi de ekliyorum. faydalanmak isteyen olur belki diye

Eklentiler

• 375e92fd-25bd-4ae7-965a-d7573611bf62.jpg
    375e92fd-25bd-4ae7-965a-d7573611bf62.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 98
Çok iyi ben de 13 Eylül ' de diyetisyene başladım Dikmen'de. 3 kilo gitti benim kilom 78,8 boy 1,66. Öğle yemeği yok sanırım sizde. Bir de yürüyüş yapıyorum ama her gün değil.

Çok iyi ben de 13 Eylül ' de diyetisyene başladım Dikmen'de. 3 kilo gitti benim kilom 78,8 boy 1,66. Öğle yemeği yok sanırım sizde. Bir de yürüyüş yapıyorum ama her gün değil.
yeni gördüm yoğunluktan kusura bakmayın. benim 1 ayım doldu 68 e düştüm. ilk üç haftamda biraz zorlandım son haftamda 1.5 kilo vermiştim. şimdi devam ediyorum bozmadan. öğlen yemeğim evet yok çünkü sabah kahvaltıyı erken yapamıyorum öğlene doğru anca yiyebiliyorum sanırım o da öğlen yemeği yerine geçiyor. sabahları da düzenli spor yapıyorum. oda 15-20 dk leslile 10 dk karın videosu 10 dk da bacak videosu yapıyorum. haftanın 3 günü daha uzun spor yapıyorum. yürüyüş yapmayı çok istiyordum aslında ama iş- ev işleri derken vaktim kalmıyor evde yapıyorum bende. 60 kiloya inene kadar bu şekilde devam. haftaya olan kontrolden sonra 1 detox haftası yapabilirz demişti bakalım eğer detox verirse onu da paylaşacağım

X