Spor yaptıktan sonra

fato36

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2020
4
4
40
Hanımlar epeydir hareketsizim 8 kilo aldım, iki gün bir program var 30 days diye onu indirip kendim evde spora başladım çok güzel hareketler var ama iki gün yaptım her yerim tutuldu benim bacaklarım basenlerim kalçam inanılmaz ağrıyor üçüncü gün yapamadım tabi, ne güzel hevesle başladım ama her yerim ağrıyor demekki çok hareketsizmişim dedim, bu durumda bünyemi spora nasıl alıştıracağım önerisi olan veya aynı durumu yaşayan var mı

Uzun Zaman Hareketsiz Kaldı İsen Bölgesel Olarak Başlamamalısın vücudun soğuk
Benim Tavsiyem cardio ile başlaman 20 Dk ile Başlayıp hergün 10 Dk Artırarak 1 Haftaya Vücudunu Hazırlayabilirsin
:dondurma:

Leslie tavsiye ederim, vücudunuz alıştıkça daha sıkı programlarına geçip, bu dediğiniz uygulamayla dönüşümlü kullanırsınız.

Hanımlar epeydir hareketsizim 8 kilo aldım, iki gün bir Hanımlar epeydir hareketsizim 8 kilo aldım, iki gün bir program var 30 days diye onu indirip kendim evde spora başladım çok güzel hareketler var ama iki gün yaptım her yerim tutuldu benim bacaklarım basenlerim kalçam inanılmaz ağrıyor üçüncü gün yapamadım tabi, ne güzel hevesle başladım ama her yerim ağrıyor demekki çok hareketsizmişim dedim, bu durumda bünyemi spora nasıl alıştıracağım önerisi olan veya aynı durumu yaşayan var mı

Hanımlar epeydir hareketsizim 8 kilo aldım, iki gün bir program var 30 days diye onu indirip kendim evde spora başladım çok güzel hareketler var ama iki gün yaptım her yerim tutuldu benim bacaklarım basenlerim kalçam inanılmaz ağrıyor üçüncü gün yapamadım tabi, ne güzel hevesle başladım am

Bı silemedim yaa😄
Ssimdi bende 4. Gungumdeyim.
Geçen senede yapmistim.oncesinde bir hafta lesli 3 mil yapmıştım.yine farkeden birşey olmadı bu farklı kasgruplarini daha yoğun çalıştırdığı için o ağrı oluyor .ama sen zaten o ağrılı süreci geride bırakmıssin.bende 4. Günüm bugün iyiyim.dune kadar koltuktan kalkarken bile bacaklarım titriyordu.merdiven inemiyorudum😄 bence bırakma çünkü en kötü günleri yapmışsın zaten.10 .güe yaklaşırken tam alışmış oluyorsun bu sefer 2. Level seni yerle bir ediyor bu program böyle ama sonuç çok iyi

Hatta aynen ikinci günden sonra kalkamadım.sonra lesli 3 mili yaptım
Diğer gün devam ettim.sende devam et alisacaksin.dustan sonra birazda sıcak su tut vücuduna o biraz yumuşatıyor

Canım hamlama diye tabir ettiğimiz olayı yaşıyorsun bırakma sporu bir haftada vucüdun alışıyor tempoya ayak uydurabiliyorsun ☺️

Hanımlar epeydir hareketsizim 8 kilo aldım, iki gün bir program var 30 days diye onu indirip kendim evde spora başladım çok güzel hareketler var ama iki gün yaptım her yerim tutuldu benim bacaklarım basenlerim kalçam inanılmaz ağrıyor üçüncü gün yapamadım tabi, ne güzel hevesle başladım ama her yerim ağrıyor demekki çok hareketsizmişim dedim, bu durumda bünyemi spora nasıl alıştıracağım önerisi olan veya aynı durumu yaşayan var mı
Bir gün dinlenme yaparak devam edin spora ilk günlerde bu ağrılar oluyo ama sonra geçiyo 2 hafta sürer en fazla

çivi çiviyi söker canım aynen devam etmelisin devam ettikçe ağrı azalıyo

X