Strasbourg Paylasim Alani (Tanisma)

teşekkür ediyorum :) bu kadar acayip di soruyu konsolosluğa sorup da kendime güldürtmeyeyim elbet öğrenirim :)

ama hiç Türkiyeden ayrılmak istemiyorum ben :KK43:

slm hatice27 nasilsin canim bebegin ne kadar oldu cinsiyetini ogrendinizmi merak ediyorum coktandir giremiyorum turkiyeye gittim geldim is guc falan oralarda benim icin bir ev gorebildinmi gerci sende disari cikmiyorsundur neyse seni sikmayayim iyi aksamlar canim

slm hatice27 nasilsin canim bebegin ne kadar oldu cinsiyetini ogrendinizmi merak ediyorum coktandir giremiyorum turkiyeye gittim geldim is guc falan oralarda benim icin bir ev gorebildinmi gerci sende disari cikmiyorsundur neyse seni sikmayayim iyi aksamlar canim

slm sengulum, bebegin cinsiyeti belli oldu, erkek olacak Allah izin verirse.suan 4 bucuk aylik oldu. ben fazla disari cikmiyorum. gordugum levhalarda genelde satilik levhalari oluyo.hiç kiralik gormedim.direk agencelarin oraya gitsem vardir. ama sen agencetan gecmek istemiyosun.normalde Haziran ayinda gelecektiniz degil mi buraya? eger oyleyse zamaninizda az kaldi.

slm canim hamileligin tam yarisi btmis hayirlisi ALLAHtamamina erdirsin ALLAHbutun olmayanlarin basinada versin bulantilarin hala devam ediyormu nasil geciyor haziranda bir kac gunlugune gelip ev bakacagiz temmuz ortasindada tasinmayi dusunuyoruz mecuburen agenca gidicez amainternetten bakiyorum ama 3 odali evler 800 ustu acaba oradaki agenc lardan daha uyguna bulabilirmiyz onceden tlf gorusup randevulasip gitmem lazim insaallah hakima hayirli olur aslinda birazda tedirginim ama kararim kesin

slm kizlar ben izne gidiyorum Allah izin verirse 1 temmuzda, baska giden varmi?

sana iyi tatiller celi. ben bu sene gitmiyorum.temmuz ayinda yedinci ayimiza gircez.orda bi aksilik falan olursa diye korkumuzdan gitmiyoruz.hem ucakta rahat edemem.simdi rahat zamanlarim ama 6 aydan sonra biraz daha zor oluyomus.

sana iyi tatiller celi. ben bu sene gitmiyorum.temmuz ayinda yedinci ayimiza gircez.orda bi aksilik falan olursa diye korkumuzdan gitmiyoruz.hem ucakta rahat edemem.simdi rahat zamanlarim ama 6 aydan sonra biraz daha zor oluyomus.

Allah yardimcin olsun canim ben 5. aya yeni girdim yani rahat rahat giderim diye dusunuyorum insaalah bir aksilik olmazsa. Zaten annem gelemicek bari ben gideyim diyorum.

slm sengulum, bebegin cinsiyeti belli oldu, erkek olacak Allah izin verirse.suan 4 bucuk aylik oldu. ben fazla disari cikmiyorum. gordugum levhalarda genelde satilik levhalari oluyo.hiç kiralik gormedim.direk agencelarin oraya gitsem vardir. ama sen agencetan gecmek istemiyosun.normalde Haziran ayinda gelecektiniz degil mi buraya? eger oyleyse zamaninizda az kaldi.
merhaba hamilelik nasil geciyor kilo kaybediyorum demistin nasil oldu?dogumada az kaldi ALLAHkolay kurtarsin evet temmuz basinda yani okullar tatil oldugu ilk hafta gelmeyi dusunuyoruz le bon coin den buldum ama daha tlf gorusmedim wolfisheim cadesinde oralar nasil bana bildirirsen sevinirim aslinda sana ozel mesj yazmak istiyorum ama yollama hakkim yokmus sana baska seylerde sormak istiyorum belki sen taniyorsun ama buradan yazmak olmaz ilgin icin tesekurler kendine iyi bak unutmadan bebege isim buldunuzmu?turkbayragi

SLM KIZLAR LINGOLSHEIMDE OTURANLARIN DIKKATINE merhaba kizlar yardiminiza ihtiyacim var pariste oturuyorum oraya tasinmak istiyorum acilen bir ev bulmam lazim yardimci olursaniz sevinirm simdiden tsk

SLM KIZLAR LINGOLSHEIMDE OTURANLARIN DIKKATINE merhaba kizlar yardiminiza ihtiyacim var pariste oturuyorum oraya tasinmak istiyorum acilen bir ev bulmam lazim yardimci olursaniz sevinirm simdiden tsk

sengul internetten bakiyormuusn evlere canim. Ben sana bir kaç site tavsiye edebiliirm bu konuda

Immobilier : Tout l'immobilier avec Acheter-louer.fr.

Immobilier | Annonces immobilières d'agences sur Logic-immo | Achat Vente

FNAIM | Immobilier | Annonces (achat, vente, location) | Agences immobilières

Location d'appartements - Louer appartements

Immobilier, agence immobiliere Orpi | Nice, Toulon, Toulouse, ...

Annonces Alsace - leboncoin.fr

tesekur ederim celisuenis ama agance dan tutmak biliyorsun kiranin uc kati gelir istiyorlar allocation u kabul etmiyorlar onun icin direk ev sahibinde bulmak istiyorum internetten le bon coin i surekli takib ediyorum ama hosuma gidinlerde hemen ilan kaldiriliyor ilani gorunce hemen arayamiyorum hemen gidip bakma sansim yok ama okul tatilinin ilk haftasi gelicem ev aramaya bu konuda yardiminiza ihtiyacim var gerci agance hic ev tutmadim 2002 den beri ayni yerde oturuyorum ama oradakilere birkac defa tlf actim sartlari boyleymis halbuki simdiye kadar ev sahibimle hic problem yasamadik kirada hic gecikmem yok butun quittance var bunlari dikkate almiyorlar aslinda kazancimiz 3 kati oluyor ama hepsi dek degil bizim turklerle calisirsan boyle seyleri var yardimci olursaniz sevinirim

ben de bu yüzden çıldırıciğim , ne büyük dert yahu görmeden etmeden iş yapmaya çalışmak...

hem sahibinden olsun hem hesaplı olsun okuluma yakın olsun vs vs... adresler için ben de teşekkür ediyorum kurcalayacağım :) işin komiği bende gelir 0 ama annemle babamı veli göstererek bir şeyler ayarlamaya bakarım en kötü ihtimalle...

ya da ev arkadaşlığı sitelerinden hiç tanımadığım insanlar :/ en ucuzu bu sanırım... bir sene dişimizi sıkacağız napalım...

bu arada 8 eylülde geliyorum :)) ramazan bayramı yüzünden korkunç bir fiyata bilet aldım basel'e, içime oturdu :))

ben de bu yüzden çıldırıciğim , ne büyük dert yahu görmeden etmeden iş yapmaya çalışmak...

hem sahibinden olsun hem hesaplı olsun okuluma yakın olsun vs vs... adresler için ben de teşekkür ediyorum kurcalayacağım :) işin komiği bende gelir 0 ama annemle babamı veli göstererek bir şeyler ayarlamaya bakarım en kötü ihtimalle...

ya da ev arkadaşlığı sitelerinden hiç tanımadığım insanlar :/ en ucuzu bu sanırım... bir sene dişimizi sıkacağız napalım...

bu arada 8 eylülde geliyorum :)) ramazan bayramı yüzünden korkunç bir fiyata bilet aldım basel'e, içime oturdu :))

slm anliyorum seni ama en iyisi bence le bon coin bu iteden ara direk ev sahibiyle goruseceksin orada tek odali evler var bazen turklerinde oluyor yardimci olurlar sanirimbol sans

slm kizlar hatice 27 den haber alan varmi coktandir gelmiyor biraz kaygilandim haberi olan gorusen varsa ltf yazsin cok merak ediyorum

hatice dogurdu kizlar dun gece saat 1 de dogmus allah anali babali buyutsun

X